Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
23. čer 2011

@mannadela tak nějak neví jak vypadá pořádný těhu břuch 😀 😀

ami33
23. čer 2011

@marketas1 ty máš břicho jako když si dáš talíř čočkový polívky 😀 😀 né kecám, je už takový těhu,ale zase velikostí tak normoš, mě se zdá že mi roste furt a ráno je normoš a večer je to obr.

mannadela
23. čer 2011

@ami33 Jestli to večer stihnu, tak se vyblejsknu a hodím to sem, ať Markétka vidí 😀

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Me neprijde, ze by jsi mela obrovske bricho...tak akorat 🙂

marketas1
23. čer 2011

@mannadela no to blejskni, ale zase nezapomeń,že ty jsi 25tt a já 21tt 🙂
@ami33 večer je taky u nás břicho větší...

lipetra
23. čer 2011

@ami33 Jeee tak to mame podobne, ja mam rano bricho temer normalni a do vecera mi vyroste 😀

marketas1
23. čer 2011

@lipetra já neříkám,že obrosvké,ale už je prostě vidět poscitě,že jsem těhula 😀

ami33
23. čer 2011

@mannadela no ty jsi dokonce 27tt což je s markét docela už rozdíl

kajka_37
23. čer 2011

ale no tak ženy nehádejte se 😀

ami33
23. čer 2011

@lipetra tak já ho zase už nemám normální ani ráno,ale menší jak večer 😀

ami33
23. čer 2011

@kajka_37 se hádaj kdo má větší pupendo, řekni jim něco 😀DDDDD

ami33
23. čer 2011

a Domísek mi z vás začal kopat, prej on vás všechny přepere i s pupkama 😀 😀

mannadela
23. čer 2011

@ami33 no, já mám pocit, že mi od toho 20.týdne zas tak moc nepovyrostlo... ale možná, že se pletu, jak ho vidím každý den 🙂

marketas1
23. čer 2011

@mannadela určitě se pleteš. Mě v pondělí na cvičení říkala cvičitelka, že mi to bříško od posledně pěkně vyskočilo a to byl rozdíl týdne, co mě neviděla...
@ami33 já taky nemám normální ani ráno,jen menší než večer...

ami33
23. čer 2011

@marketas1 @mannadela mě se teda zdá že mi roste furt, přesně každej týden snad kousíček pomaličku,ale jistě

kajka_37
23. čer 2011

tak já poslední týden pociťuju, že to není jen vyrostelj špíček, ale že kje to bříško takový tvrdší....či jak to nazvat... rozhodně na břichu nespím, už musím vystčit dupu a skrčit nohu 😀

mannadela
23. čer 2011

@marketas1 pokusím se najít i nějaké starší břicho 🙂, taky by mě zajímalo, jaký je rozdíl. Ale je fakt, že dlouho jsem ho měla tak jako Ty (nebo asi trochu větší) a pak my vyskočilo během 14 dnů takovým způsobem, že jsem jen čučela

ami33
23. čer 2011

Nic holky, jdu se naobědvat a jedu k zubařce, snad se lsituje nad těhulí a nebude mučeníčko...pápá pupendy 😀

marketas1
23. čer 2011

@mannadela no vidíš to,ty kecko! 😀 Takže na fotky se těším!!!!!!!!!!!
@ami33 taky se mi zdá,že je bříško den ode dne větší....
@kajka_37 jj,tvrdší je to správné slovo....

marketas1
23. čer 2011

@ami33 jdeš jenom na kontrolu,ne?

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 no moje cvicitelka mi rikala az budete v 24tt tak budete mit pekne brisko a posledne mi rika, v kolikatem jste tydnu? A ja 23tt 😀 😀 😀 ja mam fakt nejvetsi bricho vecer, to uz je poznat, ale rano moc ne 😉

lipetra
23. čer 2011

@ami33 Tak at te tam moc netrapi 😉

marketas1
23. čer 2011

@lipetra to se časem srovná. Buď ráda,že netaháš velkej pupík 🙂

Tak,dort ze zakysaných smetan se chladí v ledničce a já jdu zkusit do sebe něco taky nasoukat....

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Mnam ten dort mam taky rada, hned bych si kousek dala. Ja mela zas sendvic a ananas k tomu.
No ja jsem rada, ze nemam obrovsky pupek, pac tahat to cely den, tak to je zahul na zada jak hrom, uffff...

mannadela
23. čer 2011

@marketas1 Já na dnešek plánuju bublaninu. Třešně už nám konečně zčervenaly, tak si dáme do nosu. Ale Tvůj dortík bych si taky dala, mňamky 🙂

marketas1
23. čer 2011

@lipetra no právě a nejen na záda,ale i na klouby....A ten dort do sebe nasoukám.Jsem ted po kousíčkách snědla celej dalamánek se sýrem. A šla jsem si vyčistit zuby a podařilo se mi otevřít pusu trošku víc a koukám,že mi z té rány jako něco bílýho kouká. Tak jsme zatla zuby a vytáhla z té rány kus zapomenuté gázy...Grrrrrrrrrr.To snad není možný toto. Dren to nebyl,to by mi snad ten doktor řekl,že mi ho tam dal....Ani neříkal,že bych si ho měla vytáhnout. Takže ho tam musel zapomenout... ☹ Ty jo,to snad není pravda toto 😠

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Ty jo kdyz vezmu jak kamoska nabrala 23 kg a druha dokonce 29 kg, tak to musi byt hrozne...to bych trpela

marketas1
23. čer 2011

@lipetra no,ale taky bys nic nenadělala...

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Tak to bych byla asi jako ony na rizikaci...ta jedna mela problem dojet i doktorovi nakonci, chuderka moje

marketas1
23. čer 2011

@lipetra víš co, já budu mít taky hodně, ale co nadělám...nic... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru