Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 No ja myslim, ze ti to jde nahoru jak ma...ono vis co lepsi pribirat postupne nez pak najedou...to teprve musi byt zahul...No treba kamoska mela nez otehotnela 50 kg a ted uz ma 60 kg a zacina 6. mesic

marketas1
23. čer 2011

@lipetra tak já měla 56,5 a teď mám 66,5 a jsem 21tt .-(

marketas1
23. čer 2011

jdu si na chvilku lehnout a zaspat tu bolest ....

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Ja mam nahore asi 6 kg...No ale vis jak co neni muze byt, ono muzu za tech par mesicu nabrat zbytek

marketas1
23. čer 2011

@lipetra můžeš a nemusíš. Nejvíc se přibírá na konci,takže já jsme na těch 20 připravená. Víc to snad nebude! ☹

kajka_37
23. čer 2011

@marketas1 tjo MArkét, fakt to nemohl být dren? ten se dává do rány dycky....a chodí se měnit....

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 no snad nenaberu na konci 20 kg 😀

marketas1
23. čer 2011

@kajka_37 Káji,to by mi snad ale řekl,ne? řekl mi,že mám přijít jen když bude problém....Odrenu ani slovo a že bych ho měla jít vyměnit ani slovp....

marketas1
23. čer 2011

@lipetra já myslím, že ty budeš do 13kg s přehledem!

kajka_37
23. čer 2011

@marketas1 divný...

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Jeee dekuji, doufam...Furt zoubek zlobi i kdyz je venku vid ☹

marketas1
23. čer 2011

@kajka_37 jj, prostě tam tu gázu asi zapomněl... ☹ taky je mit to divný,chjo ☹

marketas1
23. čer 2011

@lipetra no jak jsem psala,našla jsem si v té ráně kousek gázy,tak ako nevím,co to mělo být....

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 no chybicka se stane, kdovi co to bylo...me jednou na pohotovosti vyvrtala zubarka zub, ktery me vubec nebolel a ja ji rikala, ze je to ten vedle, ale ona si stejne delala co chtela, tak mam dve plomby vedle sebe...

kajka_37
23. čer 2011

chjo... peču na kočárky... já ais nevyberu.. sp rckem budem jezdit na saních a bude klid 😀DDDDD

lipetra
23. čer 2011

@kajka_37 Jakto?

kajka_37
23. čer 2011

já prostě nevíííííííííííííííííííííííííííím 😀 3kolka která má všecky kola velký moc nechci a 4kolka co má přední menší je zas na sníh a terén na ho*no 😀

marketas1
24. čer 2011

Ahojky holky, tak co jsem vytáhla ten kus gázy,tak je to lepší a lepší,takže to tam ten debil 100% zapomněl! Hovado doktor,fakt! ☹
@kajka_37 tak si kup 4 kolku se všema stejnýma kolama! A proč nechcceš 4kolku s všema velkýma kolama? Je to nejlepší!

ckaty
24. čer 2011

ahoj holky a kluci! tak hlasim,ze nadesel den "D"..a jdu na velkej ultra ..tak drzte pesti at dopadne dobre a at se dozvime co mam v pupiku za tornado 😉

marketas1
24. čer 2011

@ckaty moc na Tebe myslím a pak hned napiš! 😵

mannadela
24. čer 2011

Dobré ranko 🙂. Tak jsem vám tam přihodila slíbenou fotku, jen je bohužel krapet tmavá, tak nevím, co z toho vykoukáte... no, každopádně to břicho tam vidět je 😀 .
@marketas1 Takt to je fajné, že už Tě to přestává bolet 😉 . Chjo, zapomnětliví doktoři... co s nima naděláš. Ale divím se, že se mu tohle může stát ☹

marketas1
24. čer 2011

@mannadela jé,ty máš krásné bříško! Jseš taková štíhlá! jak to děláš? 😵 Já mám teda břicho fakt větší než ty! 😒
Já nechápu,že se mu něco takového může stát,fakt ne! Si vem,že by mi to zašil i s tou gázou...Ještě,že to nechal otevřený a že jsme na to přišla!!!!!!!!!!!! 😠

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 Ta fotka je blbá, štve mě, že to tak ztmavlo ☹. Já si moc štíhle nepřipadám. Sice pořád nosím těhotenský velikosti "S", ale vidím, že mi přibral zadek a stehna. To mě celkem trápí 😒 . Představovala jsem si, že budu mít jen to břicho 😀. Jak jsem byla na kontrole před 14 dny, tak jsem měla váhový přírůstek 4,7kg od počáteční váhy, což mi tak děsný nepřišlo. Ale ten zadek fakt nechciiiiiiiiiiiiiiiii

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 Třeba to ten zubař nechal schválně otevřené, abys to pak mohla vyndat?!? Jakože to tam chvíli mělo být, aby se Ti tam něco nedostalo, a pak sis to mohla vytáhnout. No, nebo je to blbec.... jiná varianta mě teda nenapadá

marketas1
24. čer 2011

@mannadela tak ale to by mi snad řekl,že mi to tam nechává a že si to mám vytáhnout,ne? Právě jsme si říkala, jestli to nebyl dren,ale o tom fakt nepadlo ani slovo a navíc, drenny se chodí měnit a vím,jak vypadá dren. Tohle byl uškublý kus gázy,jak zkoušel,jestli mi ten zub vyrval celej - fakt! 😖 A jinak máš moc hezkou postavu,fakt! Závidím moc!

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 Hlavní věc je, že to máš už vyndaný, a že se Ti to hojí. Doktor je holt jelito kopyto

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 jináč jsi mě slušně vyděsila. Mně už se asi 4 roky klubou všechny osmičky, tak taky trnu, kdy mě tahle hrůza čeká ☹

marketas1
24. čer 2011

@mannadela já mám jednu vrchní vytrhnou, jednu spodní vyrostlou a tahle se klubala už 2 roky a zlobívala mě. A teď prostě si řekla,že mě potrápí,no... ☹ Hlavně, že už je venku a že to už snad bude dobré!

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 A s tou svojí postavou zbytečně plašíš, fakt. Já si myslím, že máš takové hezké pidibříško - skoro žádné bříško. A neříkej, že to je foťákem 😀 . Protože žádnej foťák Ti břicho nezmenší. Spíš si myslím, že jsme všechny zvyklé na nějakou postavu a zaskočí nás, když se najednou mění - a celkem rychle. Ale opravdu myslím, že nemusíš mít žádné obavy 😉

marketas1
24. čer 2011

@mannadela ale já nemám obavy,jen prostě nemám takovou hubenou postavičku jako ty. Fakt závist veliká! Moc ti to sluší!!!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru