Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 Přeháníš 😀 , ale děkuju... to potěší. Zvlášť, když mi manžel říká vorváňku 😀

marketas1
24. čer 2011

@mannadela mě tam manžel říká taky 😀 a ještě 9tunová vačice 😀DDDDDDDDDDDDDDDD Ale fakt ti to moc sluší!!!!!!!!!!!

ami33
24. čer 2011

čaute holky,
@marketas1 ten doktor je fakt mantinel, se nedá jinak říct, no hlavně, že jak už je líp.
@mannadela no fakt moc pěkný bříško a fakt super postava,ale jak říkáš...furt na nás něco někde roste na co jsme nebyli zvyklé a člověk si připadá jak vorváŇ 😀
Holky jinak včera u zubařky pohoda, mi trošku povrtala jeden zoubek,ale vůbec to nebolelo, mě prej odpadl kousek plomby kvůli malému kazu, tak prej mi spraví ten kousek že nebude dělat celou plombu, že je to dobré. A dokonce jsme si s malým užili u zubařky ultrazvuk 😀 kde to všude nemají, má nějakou novou mašinu na čistění zubů, tak mi to dělala,ale fuj,asi si tím pálí dásně, páč to smrdělo, no fuj, ani nebudu popisovat jak a tekla mi pak z toho i krev,ale výsledek stojí za to.

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 Chlapi 😀 😀 😀

marketas1
24. čer 2011

@ami33 já chci taky vybělit zoubky! Ale myslím, že teď mě u zubaře chvilku nikdo neuvidí! 😀

marketas1
24. čer 2011

@mannadela jj, ale co by jsme bez nich dělaly... 😕

mannadela
24. čer 2011

@ami33 Já chci taky zoubky jak perličkyyyy 😵 . Mě to čeká za měsíc.

ami33
24. čer 2011

@marketas1 no já mám ještě doma perfektí bělící sadu, nechala jsem si na to udělat i otisky obou čelistí,ale přestala jsem to používat ještě před umělým oplodněním, páč tam je napsáno, že to není vhodné pro těhule, je to v lednici tak, uvidím kdy na to dojde, no asi dlouho ne, protože pak bude zase kojení, no to je jedno.
Švagrová je totiž zubní laborantka, tak máme školení, jaký kartáčky a jak čistit zuby a tak, to víš každej je nějak poznamenanej svým zaměstnáním, tak bělíme celá rodina abychom šli příkladem hehe

ami33
24. čer 2011

@mannadela tím ultrazvukem j e to nepříjemné,ale určitě né bolestivé, dá se to vydržet, jen ten smrad,asi jak se pálí trochu ta kůže a pak jak mi řekla ať si vypláchnu tak samá krev,ale pak už dobrý, určitě to stojí za to. A hlavně sem koukala, že za to nic nechtěla, prostě to bere jako základ prevenčí prohlídky.

ple
24. čer 2011

ahoj holky já mám na vás dotaz ? byly jste na vyšetřeni na endokrinologickém vyšetření a co to znamená ??nebo čeho se mám obávat ?

marketas1
24. čer 2011

@ami33 tak to je jasný, já mám sice tetu zubařku, ale postižená nejsem 😀

ami33
24. čer 2011

@ple ahojky, tak tohle slyším poprvé, vůbec nevím co to je.

ami33
24. čer 2011

@marketas1 no ale my třeba fakt používali blbý kartáčky a fakt nevhodným kartáčkem si můžeš i nenávratně poškodit sklovinu, dneska nekoupím kartáček jinde než v lékarně.

ple
24. čer 2011

ami33- taky ne a jsem steho nervozní ☹ ale v uterý jdu na krev tak se musím pořádně zeptat jsem steho nervozní ☹

ami33
24. čer 2011

Jo a holky, včera mi udělala moc vlekou radost švagrová...mi volala, že mi chystá věci pro prcka, co se dá vybrat neutrálního po holkách a že ještě od její švagrové malý má asi rok nebo i víc, a že po něm plno věcí je, jestli bych to chtěla, jestli to má dovézt, tak sem řekla ať to všechno dovalí sem, příští víkend dojede s neteřema, tak se moc těším a hlavně už bude hotovej pokoj a Dominísek bude mít svoje skříňky a už mu tam budu skládat věcičky.

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 jj MArkét k tomu už sem dospěla taky, ale holt to nebude teutonie, už sem si na ten její look zvykla.... večer sem psala cell že mám nový v merku a to mutsy 🙂

ami33
24. čer 2011

@ple ¨jestli to dobře chápu jde asi o něco hormonálního, a kdo má dneska hormony v lajně a kór v těhotenství. Mě při umělém oplodnění tak nacpali hormonyma, že si vaječníky ještě několik měsíců po tom dělali co chtěli a musela jsem někdy kolem 12 tt s malým na laparoskopii, tak jsme si užili i narkózu spolu a vidíš, všechno jsme přečkali, taky to zvládnete a nešil, dokud ani nevíš o co jde.

mannadela
24. čer 2011

@ple a nemáš potíže se štítnou žlázou? Co jsem koukala na net, tak by se to mělo týkat toho 😒

ami33
24. čer 2011

@kajka_37 teutonka je kvalita ,ale má jednu velkou nevýhodu, aspoň co jsem já viděla naživo, ten sporťáček je strašně malej, tak už člověk 32 letýho prcka nedá. Tady u nás co má holčina obchod s dětským zbožím manžel dealeruje kočárky, nabízeli mi teutonku celou sadu za 10 000Kč že nějaká akce, sem řekla že to nechci a to jen kvůli tomu sporťáku. Mě přijde že to tak schválně vyrábějí malé, aby člověk brzo koupil další a golfky a větší sporťák a furt dokola.

ami33
24. čer 2011

@mannadela jojo a štítná žláza je taky o hormonech

ple
24. čer 2011

ple@ami - děkuji jsi zlatá tak jsem zvědavá co mě budou dělat steho co tam píšou mě nic není 🙂

ple
24. čer 2011

manndela: co mě doktorka brala krev tak ju mám v pořadku ale když jsem těhotná tak možná je to tím to je 🙂
ami33- jo snad to bude v pořadku 🙂

ami33
24. čer 2011

@ple no tak jde jen o to aby něco vyloučili, všechny nás ženou na glykemický test a neznamneá to že máme některá cukrovku, celý těhu to jsou samý vyšetření a testy, člověk musí zůstávat v klidu.

marketas1
24. čer 2011

@ple tak holky už byly rychlejší....
@kajka_37 tak to je škoda, teutonka je fakt moc dobrej kočár a hezkej!

ple
24. čer 2011

ami33- jsem mluvila s moji mamkou a ona když čekala mě tak říkala že takové vyšetření nedělaly a nás honí všude 😠

ple
24. čer 2011

@marketas1- jo jo

marketas1
24. čer 2011

@ple tak dřív se nedělala spousta vyšetření a proto mám taky postiženýho bratra... ☹ takže zaplať pánbůh za všechna vyšetření,co se těď dělají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1
@ami33 tak ono golfky sou stejně časem praktičtější a skladnější, lehčí....
škoda že ta teutonka co má všechny 4 kola stejný, zas nemá ty aretační kola... smůla no... ale ten mutsy urban rider next vypadá taky hezky.... aretační kola sou sice zadní a vypadá to zvláštně, ale co se viděla video, tak se to musí asi snadněji ovládat když je to blíž k člověku....

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 tak hlavní je, aby jsi nepřebrala, beruško! 😉

kajka_37
24. čer 2011

no a jinak sme se s mužem ráno bavili co se jménem pro kluka a v naději je Matěj nebo MArek 🙂 (Marek se divím pač to je nový manžel ex... pravda neprošel hned ale pak kývnul) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru