Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 když já mám hrůzu z těch našich chodníků, to jsou tankodromy...a s malýma kolečkama prý tragédie... a 3kolku fakt nechci, nevěřím jim

ple
24. čer 2011

@marketas1 to je pravda moje mamka dělala v ustavu pro postižené tak vím jak je to sněma žít

mannadela
24. čer 2011

@marketas1 @kajka_37 Tak Klárka má naštěstí ještě dost času na vybírání 😀

kajka_37
24. čer 2011

@ple vyšetření se neboj... naberou ti krev, udělají sono a kdyby něco náhodou našli, budeš se dopovat práškama.... akorát těhotný se hlídaj častěji... já chodím co 5 týdnů

ami33
24. čer 2011

@kajka_37 jo tak golfky v každém případě chci pak,ale třeba kámoška ted bude mít na zimu dvouletýho prcka a pokud ho bude chtít dát s něčím teplým do sporťáku tak musí být fakt velký ten kočár. Podle mě sporťák je důležitejší než korba....Ona má Jané sporťák ale nějakej starší model už,ale fakt větší jsem neviděla,ale zase taky s ním měla trable s brzdou a tak.
Jo zadní aretační kola to zní zajímavě, sem ještě neviděla...na to mrknu.

kajka_37
24. čer 2011

@mannadela jj času mám dost, ale do teutonky sem byla zamilovaná... ale holt má své mouchy no... :-P 🙂 být ve městě tak to neřeším....

ple
24. čer 2011

@kajka_37 děkuji tet uz jsem klidnější 🙂

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 jj, jasně. Mě se ta tvoje teutonka fakt moc líbila,. Tak uvidíš,no....Já taky 3 kolkám nevěřila, ale co mi popisoval kamarád, jka jezdí se 3 kolkou po lese a jakým způsobem - jsem to viděla, tak perégu věřím na 100% teda!

ami33
24. čer 2011

@kajka_37 ty seš taky v horách? u nás je v zimě slušnej tankodrom , já taky na to musím brát zřetel hodně, na město na léto si stejně pak musím koupit golfáč,ale do zimy a hor potřebuju taky držák.

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 hele mě taky říkaj lidi jak není úžasná.. ale nevěřím tomu no...

kajka_37
24. čer 2011

@ami33 na horách nejsem, sem na vesnici, ale ty cesty u nás sou strašně rozbitý, to je prostě mazec... a pochybuju že by se to nějak zlepšilo....

ami33
24. čer 2011

@kajka_37 no já spíš kvůli sněhu a přírodě, jinak cesty tady po městě jsou v poho,ale v zimě je to kolikrát na sáně.

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 to je škoda, že si ji nemáš u koho pořádně vyzkoušet,abys uvěřila....

kajka_37
24. čer 2011

@ami33 jj ty taky koupíme 😀 zapřáhneme tatínka do běžek a jedeeem 😀

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 to já zkoušela na rovince... řídí se to samo...ale na eskalátorech budu muset jet vždycky zadem... třeba.... no prostě jí nechci, ani se mi moc nelíbí....

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37
@kajka_37 tak hlavní je, že víš, co nechceš 🙂 Teď to bude o to jednodušší

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 já vím že jsou lidi kteří na ní nedaj dopustit... sou dvě skupiny.. kteří chválí do nebes a vím taky o těch, kteří říkaj nikdy více 😀 ale to je tak se vším 🙂

kajka_37
24. čer 2011

joo a pozor... včera sem vypila půllitr mulťáku, toho šumivého, během chvilky.... už sem pociťovala fakt velkou žížu a musela sem se napít s vědomím že to půjde hned ven... no..a ono nešlo 😲 😵

ami33
24. čer 2011

@kajka_37 @marketas1 jojo každá věc má své příznivce a odpůrce, já zůstanu u sání a mám po problému 😀

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 no vidíš, to já trpím jak kůň, já cokoli vypiju, tak mě pílá žáha, ale fakt strašně!

ami33
24. čer 2011

holky můj jedinej problém jsou zatím nohy, žádné natékání nic, jen unava večer...no s tím taky asi nic nenadělám...aspoň, že to není každej den.

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 chjo.. ☹
a co zoubek?

ami33
24. čer 2011

to mám dnes zase pracovní morálku a to jsem plánovala kolik neudělám práce 😀

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 zoubek lepší, jak jsem vytáhla včera tu gázu, tak od té doby dobrý....

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 tak to je dobře.... stejně mi furt vrtá v hlavě jak ti to tam mohl nechat,,, to mi není jasný.... ☹

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 no, on přes gázu a takovej šperhák furt kontroloval, jestli mi jako vytrhl ten zub celej, tak se asi kousek té gázy uškubl a zůstal tam a jak to zkoušel přes ten šperhák, tak asi zůstal hlouběji v té ráně ☹ No debil,no. ale já vím, že tady na tu stomchiru každej nadává - už chápu proč.....

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 tak stli to enní poprvý.. to je prase ten dr ☹

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 já nevím, jestli naávají na tohohle doktora, jich je tam cca 10...

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 jo a Marek je strašně tvrdý jméno, Káji. Matěj je lepší. A Patrik už neplatí?

marketas1
24. čer 2011

holky, kde je dnes Peťa?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru