Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@cell špuntíka taky plánuju

cell
24. čer 2011

@kajka_37 : pojď s náma 😉

kajka_37
24. čer 2011

@cell a kdy jdete?

cell
24. čer 2011

@kajka_37 : ráda bych v pondělí, ale je to možné ještě ve středu nebo ve čtvrtek

kajka_37
24. čer 2011

@cell tak ve středu nemůžu, jdu si zkrášlit nehtíky.. ale pondělí a čtvrtek je ok 🙂

cell
24. čer 2011

@kajka_37 : ok, tak se ještě domluvíme 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@cell dobráááá 😉 ale vy končíte brzo co?

cell
24. čer 2011

@kajka_37 : v 15,30 doufám 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@cell hm, to my až v 17 ☹ tak to nám spíš proraž cestu 🙂

marketas1
24. čer 2011

se tady potím s dobropisem ☹ ZAse se změnily nějak daňové zákony ajá jsme v pasti ☹

cell
24. čer 2011

@kajka_37 : tak uděláme předvoj 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 jj prý sou zrušený... sou nějaký náhradní něco, kde se snad i musí psát důvod... paka... ☹
@cell tak joo

mannadela
24. čer 2011

@lipetra @ami33 @marketas1 Koukám, že všude je ten cukr jinej. Já tam dorazila, vzali mi krev, pak jsem pila ten blivajz, moč jsem neodevzdávala. Pak jsme museli 2 hodiny sedět, pít jsme mohli jen ten hořký čaj, jíst se nesmělo. Po dvou hodinách byl druhý odběr krve. A za hodinu na to výsledky. Ale po tom druhém odběru se už mohlo jíst.
@lipetra jj, psisko máme krásný. je to teprva štěně 🙂

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 no, jmenuje se to opravný daňový doklad. Už to mám, uffff

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 jj, jen teď nejdou ty faktury jen tak vyrušit úplně ☹

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 jak jako úplně? Jako vyhodit z účetnictví? tak když to nemají ještě zaúčtovaný, tak je jednoduchý storno, dobropisy nemám ráda....

kajka_37
24. čer 2011

@marketas1 no šef takhle řeší dlouho neposlušný neplatiče... že vystaví dopropis a nás to pak nestraší v účtu ... nechce se s nima soudit, ale aspoň ukončí pr. zastoupení... tady ta poslední je lednová ale vzpomněl si teď... takže účetní vymýšlí co s tím....

marketas1
24. čer 2011

@kajka_37 njn, my to musíme mít všechno podepsaný atd..Je to na houby,no... ☹

marketas1
24. čer 2011

holky, krásný víkend, papa

lipetra
27. čer 2011

@mannadela To teda koukam, ze je to vsude jinak, ja myslela, ze je to vsude stejne. No my jsme kazdou hodinu davaly krev a moc...Po prvnim odberu jsme musely vypit ten vyborny napoj a za hodinu druhý odber a za druhou treti...
My mame tri roky stareho dobrmanka, zlaticko 🙂

lipetra
27. čer 2011

Dobre ranko vsem 🙂

marketas1
27. čer 2011

dobré ráno 🙂
@lipetra já jsem se ptala kamarádky,tak u nás je ten odběr stejný jako byl u tebe prej.

marketas1
27. čer 2011

se musím pochválit, v sobotu jsme byli u jedné kamarádky a dovezli si tašku hadříků pro mimi a včera jsme byli u druhé kamarádky a dovezli si IKEA tašku plnou hadříků, polšářek pro miminka, hrací lehátko a deku, vaničku i s podložkou na koupání,ohřívačku lahviček,zavinovačku,spací pytel,cestovní postýlku....No jako paráda

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Jeee ty mas hodne kamaradky 🙂 Kez bych mela taky takove ☹
No neni to tak hrozne jak jsem uz psala, jen ty odbery z jedne zily nic moc. Ale da se to vse prezit.

lipetra
27. čer 2011

My jsme v sobotu byli pro lehátko a pro hrazdičku u toho pana a je to fakt super, jak nove 🙂

marketas1
27. čer 2011

@lipetra to jim když tak jako řeknu,ať mi to vezmou u jiné. Já jsem na odběry zvyklá,chodím daovat krev,ale 3x z jedné žíly teda nic moc.....A holky jsou zlaté! Ještě mě čeká jedna návštěvy. A mám slíbenou i kolíbku, odsávačku,chůvičky....Takže jako parádička. Nové věcičky koupím jenom k doktorovi....

marketas1
27. čer 2011

@lipetra to ani nevím, že jste kupovali lehátko a hrazdičku....

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Já jsem koupila přes jednoho známého kámošky polohovací lehátko od Chicco a hrazdičku za 800 Kč celkem, super koupě. Je to jak nové.
To máš fajn, že ti takhle kámošky pomůžou...u mě je to komplikované, buď mají malé děti nebo už odrostlé, od kterých bych něco dostat mohla a věci už mají pryč nebo čekají jak já...tak holt musíme vše kupovat nové nebo přes bazárek. Nedá se nic dělat.
No mě taky odběry nevadí, ale z té jedné žíly nic moc. To je docela nepříjemné. V pátek jdu k dr. tak jsem zvědavá na výsledky.

marketas1
27. čer 2011

@lipetra tak to je paráda, to jako fkt super cena ahlavně ti to zůstane i pro druhé mimi. Já to budu mít všechno půjčené, takže kdyby bylo druhé,tak to budu muset všechno pak zase řešit. A ta jedna kamarádka má 4 měsíční holčičku,tak mi půjčila neutrální věci a prodá mi pak monitor dechu a půjčí odsávačku. A ta druhá má skoro 3 letou holčičku a plánují teď další miminko, ale dokud to nebudou potřebovat,tak mi půjčí co má. Ale to je jen na ten start,pak stejně budu všechno kupovat....

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 No my budeme muset vse kupovat holt nove nebo pres bazarek...Ale tak to budeme mit treba pro druhe, pokud se zadari. Ted vymyslime jakou ohradku koupit, ona skoro nejlepsi je ta drevena, co mi rikala kamoska. A pak takovou tu zidlicku na jidlo, to je pry dobra taky ta drevena.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru