Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
27. čer 2011

@lipetra jé, ale na ohrádku a jídelní židličku je ještě brzo, to zatím nekupuj, to nepotřebuješ. Mě říkala ta kamarádka, že malou krmila v tom hracím lehátku až do roka a ohrádku taky budeš potřebovat až kolem roku života!

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 No kamoska ji mela odzacatku ohradku i zidlicku, proto jsem si rikala, ze si ji koupim taky. Ale asi fakt pockam...

marketas1
27. čer 2011

@lipetra já myslím, že teď zbytečně vyhozený peníze, Peti, že to budete potřebovat vážně až od toho cca roku....

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 no až začne lézt, tak ohrádku budeme potřebovat určitě, páč tam máme všude schody 🙂 ale ještě je čas, jak říkáš.

marketas1
27. čer 2011

@lipetra tak já asi taky pak pořídím ohrádku, i když schody nemáme, ale to máš fakt do půl roku čas, než začne lézt. A na židličku máš taky čas 🙂

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 máš pravdu...já bych nejradši měla vše hned, abych to pak nemusela schánět 😀 😀 😀 ale je čas...
jsem si vytiskla ten seznam od tebe co vse poridit na miminko a o vikendu si to zacnu odskrtavat, abych vedela co mam a co ne, dneska se chci v Tescu stavit pro koupaci lehatko do vany.

kajka_37
27. čer 2011

hoooj 🙂
jééé Markétka měla vánoce, parááááda 🙂

marketas1
27. čer 2011

@lipetra já si taky musím začít odškrtávat,když už nějaký věcičky mám 🙂 Ale jsou to spíš takový fakt už hodně nošený,ale některý jsou ještě hezký....Stejně z toho prcek za chvilku vyroste... 🙂 A v sobotu jsem i koukala, jak kamarádka koupe malou 🙂

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 jj, to měla. Jsme to všechno fotila, tak až bude čas,tak Vám to ukážu 🙂

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Prave ja my jsme chteli kupovat novou vanicku s takovym vestavenym lehatkem,ale kamosky mi rikaly ze staci obycejna i obycejne lehatko. Tak vanicku mame doma, sice ruzovou, ale on to Jirik zvladne se v ni koupat 😀
Ja mam par novych veci, par starsich, ale moc pekny, mela jsem fakt stesti 🙂

lipetra
27. čer 2011

@kajka_37 ahoooj

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 tak jooo, jinak já hlásím že mrně o víkendu piloooooooooooooooo 😵

marketas1
27. čer 2011

@lipetra tak já mám taky některý věcičky hezký, ale od té jedné kamarádky - ona už to dostala poděděné a ještě to měla teď půjčený jedna kočena, takže už to nosily 3 děti a je to poznat...Ale jako pěkný věci, jen třeba trochu vypranější.....
@kajka_37 super, co jste pili?

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 no, neuvěříš... v sobotu mulťák s vodou a včera neředěný pomerančový 😵 mňam

ami33
27. čer 2011

čaute holky, teda vy pěkně syslíte, mě dojede švagrová o víkendu s věcma pro Domíska, tak se nechám překvapit, co tam všechno bude.

@marketas1 fakt super vánoce, dokážu si představit jakou jsi měla radost, mě když volala švagrová, že doveze věci po malém od svojí švagrové, tak jsem byla taky happy, plno ušetřených peněz na něco jinýho.

ami33
27. čer 2011

@kajka_37 čeče ty nakonec ochutnáš pak tu glukózu u dr. a nebudeš chtít nic jinýho hehe 😀

kajka_37
27. čer 2011

@ami33 :D dej pokoj 😀

marketas1
27. čer 2011

@ami33 no to víš že jo. To mám ušetřený tak 4 tisíce jako!
@kajka_37 paráda!

mě zase příšerně pálí žáha ☹

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 vis co stejne to vezme parkrat na sebe a vyroste z toho 🙂

marketas1
27. čer 2011

@lipetra no právě,takže to nehrotím. aby jsme měli nějaký hezký věcičky do poradny a jinakto te´d nehrotím. Stejně bude celou zimu zababušený ve fusaku... Tak už jsme lupla rennie a lepší. Chjo, pitomá žáha .... ☹

ami33
27. čer 2011

@marketas1 no podle toho co jsi psala, čím si vším byla obdarována, tak to si ušetřila o hodně víc, já chci bejt taky tak šetrná hehe 😀

Jo a holky, malej začal cosik víc kopat, asi povyrostl, cítím ho furt a větší kopance, se mi tak zdá že už mi umí poskákat i slušně po močáku, teď začne teprve mazec.

ami33
27. čer 2011

@marketas1 mě zatím žáha nezlobí,ale zase se občas ozve ta kostrč a mnažel mi po včerejšku říká Růženo, páč jsem prospala celý odpoledene a večer zase usnula už u filmu, pak v noci to bylo horší a ráno zase ochrápaná sem vylezla z postele až po osmé, tak jsem prej růžová šípěna, či šípová růžena 😀

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Uz mi prisla i zimni kombinezka, fakt nadherna, vypada jak nova. Vubec vsechny ty veci co jsem koupila na bazarku vypadaji jak novy. Taky mam nove veci, ale to jsou tak do poradny nebo na navstevu kdyz nekam pujdeme. Ja furt doufam, ze se ta kamoska rozhoupe a dojede k rodicum pro ty veci po klukach a priveze mi taky neco...ale jak rikam je to na dlouhe lokte a ja uz se ji ani neptam, je to na ni.

ami33
27. čer 2011

se nám markét asi nějak zabrala do práce

marketas1
27. čer 2011

@ami33 já jsem včera taky odpadla, jsme přijeli v sobotu až o půl 10 a včera ráno jsme vstali, žehlila jsem, vytírala, uvařit obídek,umýt hlavu atd. Pak jsme šli k té kamarádce, domů dorazilio ve 4 a normálně jsem snědla buchtu a vytuhla cca kolem půl 6 a vzbudila se v 7....Úplně hotová. A mě kostrč zatím nezlobí, jen ta žáha, ale fest ☹
@lipetra já tam mám taky 2 zimní kombinézky, moc hezké. Večer nebo zítra se pokusím hodit sem fotky

marketas1
27. čer 2011

@ami33 houbelec, přišla kolegyňka,tak jsme šla s ní ven si zapálit - kouřila jen ona teda 😀

ami33
27. čer 2011

@marketas1 no já se konečně o víkednu dočkala těch ryb, jsme jeli ke tchánovcům na zahradu grilovat,ale začalo pršet, tak večer jak jsme jeli domů, jsme odbočili na malý soukromý rybníček, kde prodávají pstruhy, tak jsme koupili 5 kousků nádherných,ale na to zabíjení sem se dívat nemohla, ovšem oběd skvělej,ještě dnes si budu dělat pstruha na oběd. Jo a vzpoměla jsem si na tebe, kupovala jsem v pátek na Lidlu slávky a mají tam ty obří krevety...kilo za 300Kč.

marketas1
27. čer 2011

@ami33 takže v Lidlu,jo? Díky moc, tam skočím. Teda, cena nic moc, ale to dám! Díky za tip. A pstruha jsi dělala jak? My měli v sobotu kuřecí na paprice s knedlíkem a včera špagety 🙂

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 me teda taky pali zaha a prestoze mam ty prasky na zaludek ☹

marketas1
27. čer 2011

@lipetra ☹ mě ale hrozně - a po pití. Ať vypiju cokoli, tak pálí ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru