• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
uááá, smaženej květák, vy mi dáváte .... a já nemám dneska omylem naraženej oběd :frowning2:
27. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no květáček sem ještě v těhu neměla...ňám
27. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky ne, ale už jsem na něj myslela, že ho musím udělat .... ale celej víkend jsme dlabali řízky, tak teď to smažený chvilku omezím
27. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell a co budeš papat? Nemůžeš být o hladu!
@ami33 já v těhu už 3x,já květák miluju!
27. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 : mám hosuku s lososem a asi půjdu vysomrovat do jídelny polívku :grinning:
27. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a píšu jak čunče, asi z hladu :frowning2:
27. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 já si ho dělala když sem byla doma na neschopence... uááá :slight_smile: a dušenou mrkvičku s hráčkem, ňamiii :slight_smile:
tjo už chcu na oběd :grinning: třeba bude květák :grinning:
27. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell já píšu jka čuně furt,asi mám hlad furt :grinning: A na polívku si zajdi, vždycky mají víc!
@kajka_37 mńam, i mrkvičku bych si dala....
27. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 : ona je tam teď nějaká nová kuchařka a ta je pěkně protivná, jako by dávala ze svýho

ale zksuím vytrčit břicho a udělat psí oči :slight_smile:

tož Kaji, dneska ty kočárky!!!!!! :wink:
27. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell no já právě doma smažený věci vůbec nedělám, krom řízků teda,ale mám teď koupený žampióny v lednici, asi je udělám plněné některý den
27. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no 12 hodin a zase se motáme kolem jídla, holt hladový těhule...já jsem teda dnes bez polívky,ale za to jsem si udělala okurkovej salát se zakysanou smetanou k rybičce.
27. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 ona bude sedet vedle nez odejdu na materskou:slight_smile: Tak mi nenarusi moje soukromko:slight_smile: No byla hrozne ukecana ta holka, ufff...
ja prave miluji mozecek, ale jen od mamky :grinning:
27. čer 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell no my jdem asi jindy, kuci si dneska vymysleli golf, tak se jdu do Hodkoviček projít :grinning: chtěli sme včera do babyparku na čerňák... a nějak sme to nestihli :sunglasses: ale budem to muset zmáknout jindy...
poreferuješ jaký to tam bylo a jak radili... stli jako obchodníci co chtěj za každou cenu něco prodat nebo zda radili prakticky :slight_smile:
27. čer 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 zkus nez ten Babypark, Babystar :slight_smile:
27. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hih jak sem byla doma dělala sem si i mozeček...a jelikož sem neměla klasickou cibuli tak sem použila tu červenou.... poprvé v životě.... takže jaký bylo překvapení když si jdu večer (nebo kdy) pro zbytek a ono to bylo zelenýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ze bych si misto steaku dala k obedu smazeny kvetak :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra babystar? to neznám... kde to je? sou lepší? větší?
27. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 My jsme byli v Baby parku a teda zrovna tam byl blby personal asi, tak jsme sli pryc a nahodou narazili na ten Baby star, tam jsou taky velky a pak Spuntik, ten muzu hodne doporucit :slight_smile:
27. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
vy jste kecalky :grinning:
Já mám tady od kolegy misku třešní,heč!
@cell tak snad se kuchařka slituje, když uvidí těhulku! Jí nabídni desetikorunu :grinning:
27. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra do spuntiku půjdu taky... v tom staru není ani teutonka ani mutsy... takže tam na kočárky nee
@cell jj zajdi, třena se nad tebou slitují a zbyde i druhý :wink:

27. čer 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 a kdy jdeš koukat na kočárky?
27. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 chtěli sme včera ale nezvládli sme to... teď o víku jedeme směr OStrava tak se možná kuknem tam... nebo stli zvládneme něco v týdnu.... uvidíme... chtěla sem si to i vnitřně rozseknout ať můžu řešit výbavičku dál... :slight_smile:))
škoda že cell nekončí později, bych se přidala k nim... :slight_smile:
27. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 na tebe mohla počkat :slight_smile: A já jedu taky o víkendu na valachy :slight_smile: taky na vélet :grinning:
27. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 nekecé jedeš na vélet? hehe....snad bude příští víkend hezčí počasí než tento.
27. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem snědla celýho pstroužka a ktomu pečené brambůrky a salát a do večera nechci jídlo ani vidět
27. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
takže nakonec byla koprovka... i květák měli.. ale ten mívají častěji než koprpvku, takže bylo jasno :grinning:

@marketas1 nj, já jedu slavit narozky, uh uh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 jj, jedu, musím za babičkou a za dědou, babička má jít na operaci, tak se tam musím stavit
27. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak to je jasné, tak hlavně aby to bábi dobře dopadlo
27. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 jé, oslava, parádička! A koprovku bych si taky dala!
@ami33 díky, ale už je to špatný, ona má 84 let, hodně velké zdravotní problémy....
27. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak já se ani moc netěším... naši už sou líný koupit kytku a místo dárku mi daj obálku a nazdar, sice si koupím co potřebuju, ale že se nezmůžou ani na kytku, to mě mrzí... a teď když budu slavit 30tiny, na kor.... takže já jedu jen z povinnosti....
27. čer 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek