• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
brýtroo :slight_smile:
@cell a jakou teutonku? Mistral nebo jaký? a mutsy dobrý jo? :slight_smile: jej to bude dilemaaaaa :slight_smile: my nebyli... kluci šli golfit a já to vzala v rámci procházky s nima, jen sem měla blbý pantofle, bolely mě nohy jako blázen a půlku šla bosky :grinning:

@marketas1 mi došlo že o prázkách budu u Olmika, známí z Hluboček každým dnem rodí a my se pojedeme na ně mrknout :wink: bych to spojila i s tebou :wink:
28. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 máš v Hlubočkách známé? Tam bydlí kolegyňka :slight_smile: Tak super, těším se! A víš co? Já si koupila botky v Reikru, sandálky. Jako vzhledově žádná sláva,ale nohy jak v bavlnce :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jeee jakou bílou? ukaz:slight_smile:
28. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tu zavinovačku? nemám ji vyfocenou, tak ji odpo vyfotím a hodím ji sem :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 sandálky mám taky v merku :slight_smile: ale jaksi sem zatím žád ný neobjevila...
no ona z Hluboček pochází, teď žijí v Praze kousek od nás.... jela na moravu na porod a šestinedělí (pač její tchýně je porodní asistentka nebo co) a pak zase návrat :slight_smile: vloni kousek od Hluboček měli svatbu... na Hrubé Vodě nebo tak nějak, moooc hezký :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jooo dekuji
28. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jj, ak to jo :slight_smile: tak se uvidíme, super!
@lipetra koukala jsi na ty fusaky? potřebuju radu ohledně barvy....
28. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
proboha co je to rukávník??

Klari nevim, je to takovej ten, co má větší stabilní zadní kolečka a přední jsou menší otáčecí ..... ale já byla včera ko, blbě jsem spala a to vedro odpoledne bylo úmorný, mužík byl po službě, takže jsme to nijak nehrotili a jen tak okoukli
28. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ty jsou fakt krasny ty fusaky a za super cenu. No jestli budes mit ten svetly kocarek, tak bych vzala fusak barevne k tomu...černá béžová, béžová béžová a nebo hnědá béžová :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell Já myslím, že je to takový to jak si do toho v těch ruských pohádkách strkali ruce aby jim nemrzli :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell @lipetra je to výborná věc,koukejte http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/doplnky/emitex-rukavnik-ke-kocarku - na zimu i třeba studené jaro ideální. Já mám věčně zmrzlý ruce,takže rukavie mi nestačí,takže dám rukavice a ruce strčím ještě do tohle. Uvnitř je fleece a krásně to hřeje.

@lipetra já jsem právě přemýšlela o celým černým, ty béžový se mi nějak moc nelíbí. Myslíš, že je to blbý?
28. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra : já si to taky tak představuju, ale nějak si to nedovedu představit u toho mimina

já jsem fusaky dostala, do toho strčím mímo celý i s rukama, ne?

hele já asi nejsem vůbec způsobilá mít dítě, jak to tak pozoruju :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sluneční clonu chci místo slunečníku, je to lepší :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell jj tak to je Mistral... já čekám co mi o teutonce řeknou jak zvládá sníh a terén...a když budou jen malý pochybnosti, řeknu teutonce definitivně mpa a pokud se mi bude líbit i Mutsy, jdu do toho...
28. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj slunečník je prý na pikaču.... clona je lepčí
28. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do rukávníku jdu 100% :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jj, taky jdu do clony - tyrkysová,krásná :slight_smile:
@kajka_37 já taky,rukávník je super atady ho mají fakt za boží cenu!
su debil, já myslela, že rukávník je pro to mimino :confounded: ... no já nevím, nestačilo by si vzít rukavice?

kajko a to se budeš ptát v tom krámě? jinak jsou tam moc milé prodavačky, jak jsem pochopila, tak by ona sama do Mutsíka asi nešla, říkala, že Teutonka v prodejnosti vede
28. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell mě právě strašně mrznou ruce,trpím od rukou a nohou,boty jsme si koupila loni s ovčí kožešinkou a do tohohle jdu na 100%.
28. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell no já se bavila s kámoškou co rodila vloni v zimě a říkala že i v rukavicích ti je po chvíli zima... amě ruce zebou furt, takže pro mě jasná volba :slight_smile:
no já psala dotaz i přímo do teutonie a zatím na mě prdí....
zajedu se zeptat do špuntíka a ještě někam ať porovnám co kde říkají, a uvidíme...

@marketas1 tak tyrkysová jo? :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : tak jsem moc zvědavá :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ta clona jo, ta bude tyrkysová.JInak mají hezkou jen růžovou a ta by asi pro Tondu nebyla to pravé ořechové :grinning: A já taky plánuju delší procházky, tak mě by ruce zmrzly....
28. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell to já taky :slight_smile: to je hrozná věda vybrat kočárek :grinning:
28. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no to je,není to věc za pár korun a musí chvilku vydržet - kočárek je důležitej....
28. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no právě... chjo... být ve městě tak to tak nehrotím... no ale nejsem...
28. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jj, já vím, že to máš složitější....
28. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : to já ve městě jsem a stejně to hrotím .... ale čím víc se tím zabývám, tím víc nevím :frowning2:
28. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1
@cell kdybych tak mohla lusknoutz a kouknout na půlrok dopředu abych se podívala do budoucnosti co sem vybrala :grinning:
28. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 :grinning: ale to už by nebylo ono :slight_smile:
28. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek