Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 cítím a furt na něho mluvím...to nebyla ani velká rána...ani ne dozadu nebo dopředu,ale naštěstí do boku jak jsem se natahovala pro ten telefon, takže takovej drcanec na zadek, ten mám teďkom pěkně vystlanej, takže to nebolelo ani mě, jsme to s prckem měli pěkně odpružený hehe 😀DDD

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 ja vim, to je super koupe, to urco ber, jen skoda ze to nejde porovnat s tim kocarkem

lipetra
28. čer 2011

Jupiiii zvysily mi plat 😀

marketas1
28. čer 2011

@ami33 a kdy máš jít na kkontrolu? Pro jistotu,víš? A myslím si, že těch 20 dám....

ami33
28. čer 2011

Za chvilku dojede pán čistit koberec a já tam musím povypínat všechny krabičky internetový, takže se pak odmlčím a příští týden už budou fotečky pokojíčku, už chybí jen záclonka a obrázky a už můžu koupit přebalovací podložku a vaničku s lehátkem a tak.

cell
28. čer 2011

@marketas1 : a bude to kluk? 😉 (už se v tom neorientuju) - protože já mám chuť pořád na rohlík s gothajem a cíbou 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 až 13.7....sem byla minulej týden.....jako můžu zajít kdykoliv...ale pokud cítím pohyby, tak není co řešit....to bysme měli zajít k dr. i když delší dobu necítíme pohyby, budu si to hlídat, já ho cítím čím dál víc právě poslední týden,asi povyrostl a už to nejsou jen takový žďouchance.
A i kdyby 20 kilo není zase tak katastrofální...říkají že 15,16 ještě je maximum limitu, těch pár kilo navíc není nic drastickýho,hlavně když budete oba v pořádku.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 😀 si povíme teda, jestli těch 20 nebude tak drastických 😀

marketas1
28. čer 2011

@ami33 jo a dík za tip na kartáčky, manžel sice brblal, že co to je, ale má smůlu, signal jsem mu vyhodila zavčas :.D

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no hele jedna věc je co ti ukazuje váha a jak člověk vypadá, já mám zatím 7 kilo navíc,ale když se podívám do zrcadla připadám si jako překrmenej amíček 😀DDD

marketas1
28. čer 2011

@ami33 já mám nahoře už 10kilo a vypadám taky jako překrmenej amíček 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 my taky kupovali ještě nedávno marketový a manžel ještě nejradši koupil tvrdý jakože to nejlíp vyčistí zuby a ještě tím tvrdým ty zuby tak drhnul a tím si fakt poškrábeš sklovinu a větší škrábance poškodí zub natrvalo....manžel se napil vody a cítil jak ho to bolí a když přejel nehtem přes zub, tak cítil ten škrábanec,ale pak mu to zmizlo,ale čistit si tím zuby dýl, tak věřím, že si je člověk i poškodí. Nejlepší jsou prý tyhle měkký, nemá se na tlačit, páč pak lehnou štětiny a nevyčistíš nic, má se jemně kroužit a taky jsou dobré na dásně tyhle.

marketas1
28. čer 2011

holky, tohle píšejedna kočena - já myslím, že je to úžasná blbost. Co vy na to?

včera jsem byla na kontrole u léčitelky a zakázala cvičení hlavně na míči. Zejména jako úleva před porodem je to prý nebezpečný. U jedný paní si nevšimli, že začíná rodit, skákala na míči a miminko zabila. tak ušetřím za míč a lekce

ami33
28. čer 2011

A co říkala švagrová, že jí říkal zubař s kterým spolupracuje, tak že je blbost čistit zuby 3x denně nebo po každým jídle, dnes fakt stačí po jídle žvýkačka bez cukru na to správné PH a jinak že pokud si člověk vyčistí perfektně zuby jednou za 24 hodin, tím se myslí 10 minut čistění a mezizubní prostor...všechno, tak se nemůže usazovat plak nebo udělat kaz, takže stačí jednou 10 minut pořádně a jednou na rychlovku.

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no tak to mi přijde taky jako blbost, jako že by při tom skákání si nevšimnul nikdo ani ona sama že rodí jo? nechápu

marketas1
28. čer 2011

@ami33 parádička, fakt moc díky za tip,tlačit nebudu 🙂 A čistí se tím dobře. My kupovali střední,měkký ne a tvrdý taky ne. A myslím, že si zvykneme rychle 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Boze ta holka musi byt na hlavu 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no já ty marketový naházelo mezi hadry a používám je na uklíd málo přístupných míst , nebo třeba na vršku do sodastreamu nebo nějaký pidivěci ale do pusy už bych to nedala.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 @lipetra a že se nesmí hýbat pánví... - jak jinak jako posílit svaly pánevního dna... ? Nechápu, jak může někdo takové léčitelce věřit

marketas1
28. čer 2011

@ami33 já jsme je vyhodila- ty marketový 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 tak jí napiš ať se vykašle na skákání na míče, to je fakt na zabití, já bych na to taky nohama nevlezla,ale pohupování pánví , že může a myslím, že by to zvládla i bez kurzu 😀DDD

marketas1
28. čer 2011

@ami33 😀 héj, kam ty na ty hlášky chodíš? 😀DDDDDDDDD

ami33
28. čer 2011

@marketas1 tož co na to chceš takové pipině říct... mají ty míče v každé porodnici asi to mají teda pro tatínky a nebo kdyby ty miminka jak se tam rodí si chtěli hned hrát

lipetra
28. čer 2011

@ami33 @marketas1 Moje kamoska chodi k nejake cinske lecitelce, plati tam nehorazne penize za lecbu a uz ted vypada jak kostra, pac nesmi jist plno veci a pit jen nejaky ten jeji cinsky caj a brat cinske leky...proste na hlavu

ami33
28. čer 2011

@lipetra no tak to je masakr, a to je kostra až po léčení nebo byla už před tím? zase věřím, když je člověk nemocnej, že se chytá každého stébla a pak často nerozezná co mu pomáhá nebo škodí.

marketas1
28. čer 2011

@lipetra moje kolegyně k ní začala jezdit taky - do prahy. Jede zase ve čtvrtek....

marketas1
28. čer 2011

@ami33 já mám ten míč i doma! 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 já mám taky doma míč,ale na cvičení malej, možná na to pohupování,já si ho dávám na postel a podkládám si nohy občas.

kajka_37
28. čer 2011

tady je zas veselo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru