Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
28. čer 2011

@ami33 tak já má teda velkej míč, možná zase spíš až moc velkej....
@kajka_37 noumáuka,Uďo.... 😉

lipetra
28. čer 2011

@ami33 Ona ma nejake problemy se spodkem a uz obesla vsechny doktory a skoncila u tehle a predtim byla hubena, ale ted je jak chodici kostra...vubec nevypada dobre

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 a je spokojena?

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 napuosto noumáuní uďo vole 😀

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 😀
@lipetra jj,zatím je spokojená. Se uvidí časem

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 no ono mozna jak pro koho je to dobry...
kolegyne vietnamka tak ta se leci jenom cinskou meducinkou 🙂

ami33
28. čer 2011

mě z vás klepne, tu člověk není 10 minut a už samý uďo woe bžííííííííííííííí 😀DDD
Tak byl tu pán na ten koberec, trvalo mu to 10 minut, vyklubal se z něho manželův spolužák, koberec nádherně voní po celým bytě, sem se měla blbec zeptat co to má za přípravek, já se z toho ufetuju.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 🙂 jste si nechali čistit koberce?
@lipetra njn, tak já nevím, možná je to dobrý, ale nevím, jestli české tělo je na to přizpůsobeno....

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 no ta Vienamka nebere ani antikoncepci, pry to skodi telu a to je mladoucka...ted mela nejake gynekologicke problemy a doktorka ji doporucila hormony a taky nechtela a to planuje pristi rok po svatbe dite a ma to jednou za pul roku...oni jsou proste jina mentalita

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no jen jeden v tom pokojíku co se maloval, vzal si 200 Kč a mám to čisťounký

marketas1
28. čer 2011

@lipetra njn, vietnamci...A mluví česky?
@ami33 ahá 🙂 A jakej koberec máte? my musíme nějaký koupit ajá vůbec nevím, jak vydesignovat pokojíček....

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 mluvi cesky i vietnamsky...zvlastni pani je to 😀

kajka_37
28. čer 2011

my naštěstí žádný koberce už nemáme, jen v tom pokojíčku bude jeden malej 🙂 spíš potřebuju vymyslet co s gaučem... help

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 a gaučem?

to já potřebuju vymyslet - potřebuju pokojíček, kde bude postýlka, skříň, komoda a moje postel. nevím jak barevně,aby to nebylo moc drahé, ale hezké a funkční....

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 jj jak jej vyšistit... čím... ten vanish práškový nic moc...

ami33
28. čer 2011

@marketas1 koberec máme světle béžovej, skoro novej, já ho teda udržovala ručně,ale teď po malování jsme to nechali vyčistit strojně pro miminko, se u toho nebudu hrbit. Příští týden už budou fotky. Jen co to uschne manžel smontuje nábytek a budou už chybět jen ty obrázky a postýlku tam taky ještě dávat nebudu, to je brzo.
Ale úplně nejvíc bžííí je ta tapeta. Jako jsme se u toho docela zapotili, páč nemáme zkušenosti s tapetováním,ale výsledek dobrej, do rána se to všechno krásně vyplo a hlavně tapety držely na zdi

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 a co máš s gaučem?

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 ahá, no, existujou spešl přípravky na čistění čalouněného nábytku. Ale je to dost drahý. Zkus si zavolat do v-plast Praha,tam by to mělo být....

marketas1
28. čer 2011

@ami33 tak poraď i mě!

ami33
28. čer 2011

@marketas1 mi povídej, my si vždycky necháváme tónovat barvy v těch míchacích centrech a vždycky to vyjde na pár tisíc, naštěstí manžela s tím pokojíkem osvítilo a nechal namíchat jen vzorek, malej vzorek 130 Kč, celej ten kýbl měl stát skoro 3000Kč a barva katastrofa, jsme vybírali podle vzorníku a internetu. Pak jsme šli a koupili za pár kaček už namíchanou barvu, která byla naprosto to co jsme chtěli, takže 2 500 Kč ušetřeno.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 chci tuhle postýlku.....http://www.mall.cz/postylky/klups-drevena-posty... tak jak dál?

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no až budeš mít vybranou barvu na malování, tak ti můžu pomoct vybrat tapetu.

ami33
28. čer 2011

@marketas1 nemůžu tu postýlku najít

ami33
28. čer 2011

@marketas1 už ji mám, ta postýlka je nádherná, sem ji měla vyhlídlou, než jsem si zamluvila od švagrové,ale musela bys všechen ostatní nábytek ladit k tomu, já právě z tohodle důvodu si nechávám všechen nábytek dělat na míru aby mi vše ladilo. Já teda na tmavej nábytek nejsem, ale klidně můžeš u postýlky udělat vyjímku, protože té se za 2 roky zbavíš a ostatní nábytek ti zůstane, takže záleží co se ti líbí, jestli tmavá, světlé dřevo nebo bílá.

ami33
28. čer 2011

Holky a kde budete koupat? pokoj nebo koupelna nebo vanička na stojanu? já tohle furt nevím.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 no, já bych chtěla světlé dřevo a jen tahle postýlka jako vyjímka,tak proávě nevím, jak doladit ten zbytek a ty mi určo poradíš 🙂 Chceme nakupovat v Ikea

cell
28. čer 2011

my jsme včera vybarli tuto postýlku :
http://www.spuntik.cz/scarlett-meda-buk-stahova...

a koupat budu určitě v koupelně - vedou nám tam stoupačky, takže je příjemně vytopená. Jen teď řeším, jestli koupíme vaničku nebo budeme koupat v normoš vaně

kajka_37
28. čer 2011

@ami33 tak to taky nevím.... uvažuju abych se nemusela sklánět až k zemi, dát na vanu nějakou desku a na ní až vaničku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru