Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no ono moc teď ty barvy nejsou až tak v módě,ale ta se každej rok mění, záleží co se ti líbí. Já šla do barvy fialové...světlá lila...do modra, taková klučičí,ale myslím si , že se hodí i pro holčičku a aby to nebyli jen barevné zdi, tak se to doladilo tou tapetou s bílým podkladem, nábytek mám všechem bílej takže je to pěkně čučavé, jen moje postel, postýlka a garnýž jsou ve dřevě,ale to tam bude jen dočasně, protože pak tam bude zase ložnice a tak se bude dělat celá nová. Ke dřevu se hodí všechno, mě řekl designér, že jsem tu barvu vybrala pro mimi dobře, že to není agresivní barva, spíš taková uklidňující a vhodná ke spaní, tak nevím. Já právě na ty barvy moc nejsem to rozhodl jen manžel a já pak kecala do toho odstínu.

ami33
28. čer 2011

@cell takovou nějakou podobnou budu mít po švagrové..klasickou dřevěnou

kajka_37
28. čer 2011

já přemýšlím vůbec o barvě nabýtku jakou... podlaha je světlá (akácie), dveře javor, okna tmavší... zní to jako divočina ale není.... ale co k tomu? bílý? a barevný doplňky?

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 jo to se mi taky líbí nejvíc tahle varianta, dokonce jsem viděla že prodávají vaničky na vanu,nejsou sice moc pěkné,ale praktické to bude, ale nevím jak by to sedělo na naši vanu. Manžel říkal, že by nějakou desku nechal na vanu udělat, protože ji máme docela tvarovanou a deska by se na to kývala,ale sem mu řekla, že za desku na míru taky něco dá a to už rovnou můžeme koupit vaničku ses tojanem,ale ta zase zabere moc místa. Já fakt nevím. Kámoška jedna koupala i na jídelním stole v nístnosti kde se topí a pak šlo mimi do ložnice kde byla zase teplota spinkací. Někdo má třeba v koupleně chladno, my máme naštěstí teplou koupelnu, takže koupat můžeme,ale jak to fakt nevím.

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 no já miluju kombinaci barevná bílá, páč dva pokoje máme nábytek celý bílý, je to takové čisté a vždycky když vymalujem, se ten pokoj strašně změní.

cell
28. čer 2011

@ami33 : my dáme vaničku asi do vany - mužík plánuje, že koupat bude hlavně on, tak jestli mu to nebude vyhovovat, že u toho klečí, tak ať si to nějak pořeší

jinak jsem asi zavrhla koupací kyblík - chci dopřát miminku volnost pohybu při koupání, ať si pokope nožičkama a ručičkama, to by v kyblíku nemohl

cell
28. čer 2011

@kajka_37 : já zas bílý nábytek moc nemusím, jsem hodně barevně naladěná

počkejte až vám vyfotím náš dětský pokojík - to je divočina (pruhy, žirafy) ..... ale dětem se to líbí .. a nám taky 😀

ami33
28. čer 2011

@cell jo já ten kyblík taky hned zavrhla, jedině vaničku....ještě mě napadlo nedávat desku na vanu ,ale dát něco do vany a na to dát vaničku ať je to trochu výš, to by možná stačilo,ale muselo by to být dost široké a dlouhé aby ta vanička na tom byla stabilní, ale stačila by nějaká plastová bedna nebo koš na prádlo nebo tak něco.
Jo tobych mohla pořešit, stejně chci kupovat koš na prádlo, tak aby se mi vlezl do skříně a bych rovnopu koupila takovej, když ho obrátím vzhůru nohama do té vany aby se nekolíbal,aby tam neměl ty uši třeba vyčnívající, asi to zkusím takhle pořešit.

ami33
28. čer 2011

@cell tak jo, já sem pro ať děti mají pokojík pestrý a hlavně více barev, mě se takovej ten dětskej chaos právě líbí. Pokoj kde bude prcek pak je daleko větší a už teď je na modro,ale zatím vůbec dětsky nevypadá...tv...pc...stroj na cvičení atd.

cell
28. čer 2011

@ami33 : no vždyť my taky - sušák na prádlo, manželova posilovací lavice, činky, stůl s pc, postel pro hosty ...... budeme to muset nějak přeorganizovat 😖

kajka_37
28. čer 2011

@cell no já chci barevně ladit povlečením, barvou stěny, záclonama....a tak... ale uvidím asi na živo co vyberem.... pak zase "dospělácká" postel bude už klasická

cell
28. čer 2011

@kajka_37 : mám pro Tebe super obchod se záclonama a dětskýma závěsama 😉

ami33
28. čer 2011

@cell no sušák na prádlo jsem vynechala,ale už máme sušárnu novou v baráku a v létě pod okny na vzdoušku budu sušit.
No právě vedem s manželem boj o orbitrack, já navrhuju odvézt na chalupu, on ho chce mít ještě doma, no když si ho do toho svého pokoje narve.

marketas1
28. čer 2011

@ami33 tak my malovat nebudem, zdi budou zatím bílé,tak nějaký nábytek k tomu vhodný...

cell
28. čer 2011

@kajka_37 : koukni do eshopu 🙂

kajka_37
28. čer 2011

@cell do jakýhoo? 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 tak v tom případě nemáš co moc ladit, nábytek podle toho co se ti líbí a pak jen dekorace třeba sladit koberec, závěsy a tak. Mě se teda ještě na kluka docela líbí taková hrášková zelená,ale takový jemný tón, né že když otevřeš dveře, tak oslepneš.

ami33
28. čer 2011

@cell jo do jakýho? ještě napiš eros-shopu, tady nějaký smyšlený nakupování 😀DDD hoď něco konkrétního 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 bílé zdi schvaluju a tapetku na to nějakou nechceš na oživení?

cell
28. čer 2011

a jo, jsem trubka, jsem zapomněla hodit odkaz .... asui už vážně potřebuju jít domů 😀
http://www.dakros.cz/

marketas1
28. čer 2011

@ami33 nene, buď bude obraz nebo ty obrázky na zeď. Ale já nevím, jak sladit ten nábytek akoberec,aby to nebylo moc unylé....

ami33
28. čer 2011

@cell děkujeeeeeeeeeeeeeem 😀D

kajka_37
28. čer 2011

ještě to bude sranda s pokojíkem, pač je to pokoj jako kráááva a ještě podkrovní.... tož nevím co s tím

kajka_37
28. čer 2011

@cell dííík juknu 🙂

cell
28. čer 2011

@ami33 : rádo se stalo .... aneb kdo si počká, ten se dočká 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no tak pokud necháš bílé zdi a nábytek bude nějaký dekor dřeva, tak se právě můžeš dost vyřádit na těch doplňcích, si vyber dvě barvy co se ti líbí a jdou k sobě. Kobereček, povlečení, záclona, závěs a tak. Se nezdá, jak dáš něco na poličku, obrázek na zeď, nebesa nad postýlku to bude hned veselejší.

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 tak to máš dobrý jak máš velkej pokoj, se budeš moci časem realizovat, houpací síť...hrací koutek a ták.

ami33
28. čer 2011

@marketas1 Manžel namontoval o víkendu poličku na zeď a mi říká, je to takové holé ať koupím na to nějaké ty první dětské knížky, takové ty molitanové žužlací a nějaký hračky na pověšení...už to začíná, to ještě neviděl ty ceny co to všechno stojí.

kajka_37
28. čer 2011

@ami33 houpací síť do sádroše asi nedám... ☹ ta půjde ven a bude moje 😀

marketas1
28. čer 2011

holky, papa, loučím se,see you tomorrow 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru