• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@kajka_37 aha sádroš....a žádnej šikovnej trámek tam není? No ale na zahradě tak dobrá :grinning:
28. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 see you
28. čer 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 papa MArkét :slight_smile:
@ami33 trámek je právě na terásce :slight_smile:
28. čer 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no to zní dobře, teráska, kafíčko, časopis, klídeček, pohoda, tabáček...teda bez tabáčku :grinning:DD
28. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jj idylečka... :slight_smile: jedno houpadlo sem si vyhlídla na jaře na veletrhu...a dávala i na FB stli jako někdo neví co k narozkám, že tohle by určo potěšilo... tak uvidíme kdo si zapsal :grinning:
28. čer 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle :sunglasses:
28. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no to vypadá luxusně :grinning:
28. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic mizím ještě doma spáchat něco užitečnýho...páčko zítra :grinning:
28. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: Jak je pri strede? :slight_smile:
29. čer 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem zase od rána zadřená jako prase :frowning2:
29. čer 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja mam od rana krec v noze a nemuzu se na ni skoro postavit, hruuuza. :frowning2:
29. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jsem četla, že to se ve druhém trimestru stává dost často ty křeče.... :frowning2:
29. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 me obcas chytaly krece do lytka od zacatku, ale rano to byla mega krec, me ztuhla noha az dolu k prstum a nemohla jsem se ani postavit...no nic moc pocit a skoro pul hodiny trvalo nez to preslo...:frowning2:
v patek jdu k dr, tak se zeptam
29. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra oni na to prej stejně dají jenom hořčík :frowning2: A nějaký chladivý masážní gel nemáš?
29. čer 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky. já než se sem vyhrabu, tak je zase osmá.

S těma křečema, já to ještě nikdy nezažila, někteří lidi to mívají normoš běžně. Já křeče zatím nemám,ale někdy navečer takové bolavé unavené nohy a jsem to minule říkala doktorce a ona jestli beru magnézko, říkám že jo, že 3x denně a ona jestli beru detralex...to je na posílení žilních stěn, sem řekla že neberu a zatím mi ho ani nenapsala,ale udělala z toho že mám křeče v nohou i rukou, přitom jsem mluvila jen o nohou a únavě a ve finále se mě zeptala jestli nemám křeče v břichu, říkám, že nemám, tak s mojí doktorkou. :grinning:
29. čer 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jo chladivej gel je nejlepší, máme nějakej alpovej co jsme používali po tůrách a jak mě dva dny boleli nohy večer, tak manžel mi je namazal a namasíroval a jako šílená úleva, fakt dobrý.
29. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jj, ty gely jsou dobrý :slight_smile:
29. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Nemam. Tak az pujdu na obed tak si ho asi koupim, treba to povoli.
Ted jsem sla kolem bazarku cestou na postu a tam meli nadhernou teplakovou soupravu od Adidasu pro dite, no pres obed tam musim zajit:slight_smile:
29. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Ja nato trpim i normalne, ale ne tak casto. A tohle bylo dost intenzivni, no nic moc a to beru taky horcik 3x denne.
29. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréééránko :slight_smile:

@marketas1 tak sem si koupila taky sandálky, v deichmanu :slight_smile:
29. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jo manžel to taky mívá , že ho chytne křeč a že je to prý nepříjemný hodně, já to nikdy neměla. No jak řekneš doktorce, tak uvidíš, nevím jestli i ten detralex na to pomáhá, já ho jednou brala na unavené nohy a může se v těhu na 100%, doktoři ho těhulím předepisují hodně, možná, že ti ho dr. nabídne.
29. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 brýýýýýýýýýýýýýýý jitroooooooooo machmazel hehe :grinning:D

já nosím normoš nazouváky a na procházky mám sportovní obuv
29. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 bré bré paní :grinning: nic originálního mě nenapadá... ještě nejsem po snídani :grinning:
29. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 diky za tip...to byla bolest, ufff, no nic moc...
29. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no já vymýšlím blbosti a to má jen jeden důvod, měla bych se ponořit do práce a nechce se mi,ale musím dneska musím...ach jo...není úniku.
29. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 a jaký??????????
29. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jak jsem byla ve špitále, tak tam přišla holčina, měla tak týden do porodu a že má takové křeče v nohou, že jak ji to vzbudí, tak řve bolestí, prej ať se v noci neleknu, no co jsem jí měla chudině říct, sem jí řekla, ať si nedělá starosti, že budu řvát s ní. :grinning:DD
@lipetra no tak moje předchůdkyně, co má být ještě rok na md,tak už se taky cpe zpět. Se cpala už minulej rok, když jsme byla v nemocnici s tím mimoděložním těhu...A teď zase...
Dobré ranko :slight_smile:
29. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jo a na ten horčík bacha před porodem, normálně by ti to doktor měl říct a vysadit před porodem ,ale znám holčinu, doktor jí to nechal brát až do porodu a nic jí neřekl a pak se chuděra hodiny trápila v bolestech, jak ten hořčíik zabraňuje křečím, tak vlastně i stahům dělohy, takže se trápila v bolestech hodiny a finále to bylo k ničemu, děloha asi nepracovala jak měla, takže po těch hodinách muka, jí stejně vzali na císaře.
29. čer 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek