Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
29. čer 2011

@mannadela no né anše Áduš a já myslela že se s náma jako už neba 😀DD

mannadela
29. čer 2011

@ami33 ale ba 😀 😀 😀 , ne že neba. Jen jsem nějak nelezla na koníka poslední dny. Ale teď jsem tu... to jste šťastné, co??? Hehehe 😀

marketas1
29. čer 2011

@ami33 ty jo, chudina ☹

marketas1
29. čer 2011

@mannadela achóóój

lipetra
29. čer 2011

@ami33 A do kdy se má brat ten horcik? At vim🙂
No ono kdyz te chytne fakt poradna krec, tak to je bolest, normalne ti to vystreli az do hlavy skoro ať nepřehnáním a noha je takova divne zkroucena a nez to prejde, tak to chvili trva, pritel mi nastesti tu nohu narovnal a drzel patu ven a prsty dovnitr a pak to preslo po chvili, ale i tak blby.

lipetra
29. čer 2011

@mannadela Ahoooj 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra taky mívám občas křeče, ale v těhu jsme je ještě neměla....

ami33
29. čer 2011

@mannadela no mě si chyběla jako..třeba...náhodou....hehe....jako sem včera spadla ze židle, poleno jsme, neohrabaná vorváňka a ta kostrč se zase po chvilkách asi roztahuje do širokopánevních rozměrů či co.

mannadela
29. čer 2011

Sem koukala, že máte téma křeče. No, se asi přidám do klubu křečáků 😖 , poslední dny mě nějak berou, potvory. Jsem si říkala, že si asi koupím magnesii a budu trpět, páč ta mi teda vůůůůůůůůůůůbec nechutná 😕 .

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no me se sem cpe jednak ta byvala kolegyne a jeste ted ten zaskok, normalne to vypada, ze tu budeme na to moje misto tri...no tak nato jsem zvedava 😒
takze vim jak se citis...nic moc pocit

ami33
29. čer 2011

@lipetra hele já přesně nevím, nechci plácat blbosti,ale ona měla týden a něco do porodu a dávali jí myslím jen jeden na ty noční křeče a jak ji pouštěli, měla pár dní do porodu, tak jí doktor říkal, hlavně ať už nebere ten hořčík, normální doktor by ti to měl vysadit.ale nikdy nevíš.

lipetra
29. čer 2011

@mannadela Taky magnesii nemusim, ale vubec. Jsem ji pila jeden den a fakt s odporem. Ted beru 3x denne horcik, ale stejne me ty krece chytaji, i kdyz mene

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 na webu sem je nenašla ale vypadají podobně, jen bez podpadků 🙂 http://www.deichmann-obuv.cz/site/cs/catalog.ph...

ami33
29. čer 2011

No si tak myslím, že dříve nebo později skončíme všechny na tom detralexu, já ho brala spolu s hořčíkem před umělým oplodnněím a nevěděla jsem o nohách

lipetra
29. čer 2011

@ami33 tak to ja se v patek zeptam u dr...nerada bych pak rodila tyden 😀

ami33
29. čer 2011

@kajka_37 jé ty jsou čananéééééééééé

kajka_37
29. čer 2011

a c omagnézko v tabletách? vím že kámoška i švagrová cosik dostaly...

marketas1
29. čer 2011

@lipetra tak já nemám ani právo to řešit, protože jsme tady jen záskok za její mateřskou.....

ami33
29. čer 2011

@lipetra někteří doktoři co vím, tak vysazují i vitamíny, to prej aby nebylo mimi moc velké,ale to je asi podle názoru lekáře, každej to má asi jinak.

lipetra
29. čer 2011

@kajka_37 Jeee to jsou pekne boticky 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 jůůůů,ty jsou hezký! Já jsme kupovala ve zdravotní obuvi sandálky. Nejsou z daleka tak hezký, ale tím, že opravdu denně těch 5km do práce dám, tak potřebuju něco opravdu pohodlného

marketas1
29. čer 2011

@ami33 bereš ještě ten femibion?

ami33
29. čer 2011

@marketas1 jo beru ho pořád, od druhýho trimestru,ale beru každej den jen po jedné tabletě, takže to balení nevyberu za měsíc,ale za dva měsíce.

marketas1
29. čer 2011

@ami33 a já beru jen 2x týdně dvě tablety ( jako tu oranžovou +průhlednou),takže mi to taky vydrží dlouho

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 já se byla podívat do toho riekru, ale tragédie...a po té co sem viděla sandálky ala jak se kdysi nosily z těch tři gumových pásků, dva na nártu a jedna přes patu a chtěli za to 1200, tak sem se otočila a šla do kšá..... proběhla sem office shoes (tam jedny měly ale nějak byl blbý pásek přes patu), v renu měly jedny krásný, ale nebyla velikost, v Baťovi tragédie... no tak sem zase skončila v deichmanu 😀

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 hihi, tak to já teda nemám gumový pásky 😀

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 No kolegynka predemnou je tu na neurcito, ja taky a nevim jak bude ta treti 😀 😀 😀

lipetra
29. čer 2011

@ami33 no me doktorka rekla ze jestli chci at si ty vitaminy koupim pro tehule, ale ja jsem je nebrala, jen listovku a ted ten horcik

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 to je dobře 😀
no šef po mě prý náhradu nechce, že prý se na recepci budou střídat koncipientky 😕 😕 😕 doufám, že to byl vtip....

kajka_37
29. čer 2011

já teď neberu žádný vitamínky, dobrala sem akorát tu listovku a teď nic...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru