Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra :-dddddddddd JAKO BYCH TO ODNĚKUD ZNALA....Ups, caps lock....

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 hruuuza, pritel nechal vyber nabytku, dekoraci a veci pro maleho na me, on vybiral barvy do bytu, podlahu a obklady do koupelny, tak to asi nebudeme mit hotovo nikdy 😀 😀 😀

marketas1
29. čer 2011

@lipetra ale neboj, aspoň si to uděláš podle sebe 🙂

cell
29. čer 2011

@lipetra : chudák pes, nejdřív v útulku a pak zpátky kvůli takovýmu důvodu 😖 . Tohle mi hlava nebere. Já jsem s naším Majdou v klidu, ta mimču jistě nic neudělá, ale táta má chovnou stanici jezevčíků, na zahradě tak různě pobíhá 5-10 psů a tam budeme muset dávat pozor, protože u nich nikdo neví - ale tak to holt pohlídáme, vždycky se to dá řešit, ale dát psa pryč, to ne. Jen kdyby byla silná alergie, tak to by asi s těžkým srdcem musela, ale do útulku nikdy!!!

cell
29. čer 2011

fakt píšu jak čuník, snad mě omluvíte 😔

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no tak to kazdopadne, ale stejne mi ten muj do toho keca...🙂 sedacku uz mame kozenou co jsme koupili za super cenu a jen ceka az se polozi podlaha a bude se moct vybalit, takze obyvak bude cerno bily 🙂

lipetra
29. čer 2011

@cell No a nejlepsi nato je, ze za pul roku meli noveho psa, labradora a ten nakonec zustal u jejiho manzela, pac ona ho uz nechtela.
My jsme taky v klidu, Akymovi verime a sobe samym taky, ze to zvladneme. Jen bude asi krast malemu hracky 😀 😀 😀

marketas1
29. čer 2011

@lipetra my máme obývák takovýto

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 moc pekny, jak je to vyladeny, no to je neco pro me 🙂

cell
29. čer 2011

@lipetra : super, tenhle pes už ocasem asi nevrtí 😖 (a vůbec žádnej pes)

noo, o hračky mám taky strach - zejména kulatý a pískací má naše hafice ráda 😀
obývák je moc pěkný 😵

marketas1
29. čer 2011

@lipetra jj, ladím taky co se dá 🙂 Zatím se mi u nás doma líbí 🙂

kajka_37
29. čer 2011

jj taky se mi to líbí, slintám 🙂 krásně sladěný 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 fakt s eti to líbí?

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 jo moc... akorát muž je konzerva a tohle by mi asi neprošlo, achichouvej...hlavně bych to tak hezky asi ani nevymyslela... sama nevím co udělat s naším obývákem... ☹

lipetra
29. čer 2011

@cell nam krade i boty, ale ne ze by je kousal, proste bud si je odnese do pelechu k sobe nebo ven na zahradu🙂A hracky to taky miluje piskaci a plysaky, tak to bude veselo, to aby jsme ty hracky kupovali hned 2x 😀 😀 😀

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 fakt moc krasny, jsi sikulka, jak jsi to pekne sladila 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 my jsme původně chtěli hnědobílý obývák, pak ani nevím, jak nás tahle barva napadla.Když to muž maloval, tak já brečela, že je to hrozný a jak to suchlo, tak se mi to moc líbí 🙂
@lipetra moc děkuju, tak snad se podaří sladit i pokojíček 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 ukaž fotku vašeho bejváku!

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 ja myslim ze urcite se podari, kdyz jsi zvladla tohle, tak co by jsi nezvladla pokojicek
my mame pokoj vymalovany takovou teplou zlutozelenkavou barvou, moc pekny a loznici takovou teplou zlutou a koupelnu mame modro bilou a i zachod 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra protože na pokojíček zatím nemám žádnej nápad...A já mám fotky našeho bytu na fcb,jestli chceš kouknout

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 jj juknu
my to mame vse rozpracovane, tak az to bude hotove, tak to nafotime taky

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/kajka_37/al... to je foto čerstvě po nastěhování... novou ti fotnu odpoledne jo? tam je jiný konferenčák, už je i stolek pod tv, obrazy...

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 jj, ho´d,jsem zvědavá moc!

holky, pádím na poštu a zítra ráno na kontrolu na gyndu.papapapapa

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 pošlu ti pak i odkaz na rajče, tam je fotek víc, i z venku a tak 🙂 asi to přefotím ať sou fotky aktuální 🙂

lipetra
29. čer 2011

tak hezky zbytek dne kociny, ja jdu neco dodelat a pak jdu do cukrarny s kolegynkama 😀

mannadela
29. čer 2011

@kajka_37 Tyjo, máte kolem domku úplně nádherný prostor - taky bych to u nás chtěla, stačilo by z jedné strany 😢 ...

mannadela
29. čer 2011

@lipetra hezký zbytek dne 🙂

kajka_37
29. čer 2011

týýýjo co mi to ta kolegyně dělá... si řekne jdu do kfc chceš něco? no řekněte ne kukuřici, chjo práááce 😀

mannadela
30. čer 2011

Halooooooo, kde jste kdoooooooooooo????? 😀

lipetra
30. čer 2011

Dobré rááánko

lipetra
30. čer 2011

Dobré rááánko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru