Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
30. čer 2011

a abych pravdu řekla, nic pracného se mi nechce, protože než oni přijedou mám vždycky záhul, polívku na dva dny navařit, buchtu nějakou upéct a ještě vařím dopředu minimálně na jeden den abysme mohli na výlet a do toho ještě převlíct peřiny, nakoupit a tak, takže budu už tak vyfluslá a to nepočítám, že bych měla dělat něco do práce...mazec.

ami33
30. čer 2011

u nás v cukrárně na městě ještě nedávno prodávali ovocné knedlíky kynuté,ale ty byly výborné, asi dvakrát sem je kouila, když měli dojet a moc jim chutnaly,ale už je tam nemají ani mít nebudou a domácí jsem dělala leda bramborový.

ami33
30. čer 2011

Ale dostala jsem nápad na to sladký jídlo, zapečený palačinky s tvarohem, to máme rádi všichnia udělám toho plnej pekáč, jé to bude zase pupendo plný. 😀

kajka_37
30. čer 2011

čus blues sem tu... 🙂

ami33
30. čer 2011

@kajka_37 no my jsme zase tradičně, kde jinde, než u jídla 😀 😀

marketas1
30. čer 2011

@ami33 já dělám buď oybč s párkem,cibulkou, sýrem a kečupem nebo pak s mletým masem nebo sojou 🙂

marketas1
30. čer 2011

@kajka_37 a co jsi měla dobrého?

ami33
30. čer 2011

@marketas1 jo s mletým masem taky dělám, možná bych to udělala z rajčyt jsou teď levný...uvidíme co z toho bude.

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 frankfurtskou hovězí pečeni s rýží a na odpoledne sem si vzala kmínovou polívku 🙂

marketas1
30. čer 2011

@ami33 a zapečený špagety miluju!
@kajka_37 polívku bych si taky dala,čéče

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 jj dám si kvůli tekutin... něco málo piju ale furt žádná sláva... takže si dám sváču než pojedu domů 🙂 teď se cpu hroznem 🙂

marketas1
30. čer 2011

@kajka_37 pořád slabota,jo? ☹

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 no je to mnohem lepší ale furt nic moc.... nemůžu se napít jen tak... musím být najezená ☹ chjo a momentálně pije zas jen pomeranč. džus... zkusila sem podle cell jabko s bezinkou, tak to nešlo... rýno malinový... taky nic moc....

marketas1
30. čer 2011

@kajka_37 JÁ PIJU JEnom obyčejnou vodu a i po té mě pálí žáha, dnes jsem si zase musela vzít rennie ☹

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 tak z vody je mi stále ouvej....

cell
30. čer 2011

@kajka_37 : a to chceš jít s náma plavat 😀 . Včera bylo super ... 😉

marketas1
30. čer 2011

@cell 😀 @kajka_37 Kája bude koukat ze břehu

cell
30. čer 2011

@marketas1 : bude hlídat deky 😀

marketas1
30. čer 2011

papapa zítra

kajka_37
30. čer 2011

@cell z týhle vody mi bude báááječně 😀 byly ste venku nebo vevnitř? 🙂

cell
30. čer 2011

@kajka_37 : venku .... ale je to možné i dovnitř 🙂

marketas1
1. črc 2011

Ahojky maminy, krásné, i když deštivé, ráno 🙂

ami33
1. črc 2011

@marketas1 Ahoj mamino, u nás leje od včera, je to mazec, jestli to tak bude pokračovat i o víkendu, tak s neteřema být celý víkend v bytě to bude mazec

kajka_37
1. črc 2011

bré ráánoooooo 🙂

marketas1
1. črc 2011

@ami33 no já jedu zítra taky na ty valachy, tak doufám, že pršet nebude, ale bude asi škaredě a zima ☹

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 hoj 🙂

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 brý jitro 😀

ami33
1. črc 2011

@marketas1 no dnes ráno v 7 hodiny u nás bylo 12 stupňů, Bečva se zvedla skoro o metr, zatím je to v normě, ale už prší slabě, snad nedopadnem jak loni v květnu. Ale myslím, že už takové průtrže jak včera nebudou.
Jo vem si na valachy teplé oblečení, žádný pařáky asi o víkendu nebudou.

kajka_37
1. črc 2011

páteeeeeeeeeeeeek. hip hip chuláááááááááááááááá 😀

ami33
1. črc 2011

holky já se včera tak zabrala, že jsem po obědě uklízela a uklízela apak sem sedla k pc k práci a pracovala až do šesti, jako sem byla akční a dneska to potřebuju zopakovat, navařit, napéct a ještě pracantovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru