• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@ami33 no, teplý oblečení, se ti řekne, ale když já mám tehotenský jenom letní .-D
1. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no právě, teď to řeším se švagrovou, já mám těhu rifle ,ale mikinu jen jednu lehkou letní do které se vejde, páč jinak nosím všechno dost uplé do pasu a to mi už dávno nic není a pak mám mikiny takové volné nějaké, ale to spíš do lesa na zahradu a tak,ale zase se vlezeš do nějaké bundy ne? flausové nebo jarní.
1. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi si půjdu zkusit jestli obleču nějaký plavky, jestli b ude furt pršet, že bysme šli na bazén krytej s holkama.
1. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím do čeho se oblíknu teď na moravu...a to zas plánujem golf, a stli bude hnusně, kruci....
1. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 bundu neobleču, mám jen bundičky do pasu,leda sportovně se oblíct avzít si softsheelku, jednu ještě obleču :frowning2:
@kajka_37 mám stejný problém, co si oblíct... :frowning2:
1. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 @kajka_37 zkuste třeba manželovi mikiny, co má manžel sportovní a mu jsou uplé tak mě jsou super přes bříško a k riflím se vždycky sportovní mikina hodí a dá se pod tu chlapskou narvat třeba něco s dlouhým rukávem. Teda ale nevím jaké máte manžílky, můj je vysokej a hodně udělanej, takže s jeho tričkama počítám ke konci těhu hehe.
1. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak s vrchem problém nemám, spíš se spodkem... přinejhorším budu v riflích, není to úplně pohodlný ale co se dá dělat...
1. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no já mám jedny těhu rifle, ty jsem měla párkrát a jedny takový khaki kalhoty lehké, ale to mám spíš do lesa, na zahradu a tak, takové sportovní hodně, nakonec ty rifle užijui vlétě.
1. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no jo já vlastně koukala na foto bříška a sem si říkala, jé další co ukazuje pupek a žádnej nemá a pak sem si všimla že jsi teprve 15 týden, tak to jsem měla bříško asi jak ty teď. Dneska už v tom 25 týdnu je o hodně větší na netu jsem teď četla, že děloha dosahuje velikosti fotbalového míče, to zní hrozně, ale zase tak velké mi nepřipadá.
1. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Káji, koukám na tu tvou fotku v albu a jsi hubeňour teda!
1. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 že je hubeňour, já si říkala jako že se dobře najedla a vystrčila břicho a pak mi došlo že je 15 týden :grinning:
1. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla u dr a vse je OK. Mam jen malicko zvyseny cukr v moci, ale zadna omezeni mit nemusim. :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 @marketas1 vám dám hubeňour...a že sem si těšně před těhu kupovala už 40, to je hubeňour? :grinning: a podprdu sem si musela koupit už Dčko, masakr :grinning:
@lipetra hojkyy :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no tak to teda vůbec nevypadáš...v tom případě ....nechceš mi půjčit tvůj foťák, že bych se takhle pěkně taky nafotila? :grinning:
1. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ahojky, tak hlavně jak je všechno v pohodičce, není nad dobré zprávy a ten cukr si jistě po porodu upraví.
1. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 to je foceno mobilem :slight_smile:)) jo a váha 65 :slight_smile: už to jde zas hore, haleluja :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jo to už bude lepší a lepší s tím jídlem a váhu máš taky dobrou, člověk to stejně moc neovlivní co mu chutná nebo ne a kolik přibere, zase fakt nemá cenu se týrat hlady.
1. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 tak to jako nechápu, kde máš tu 40 velikost! A sluší ti to moc!
@lipetra tak super zprávy :slight_smile: Gratulka
1. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 kuji :slight_smile:
@ami33 papat já papám... s tím problém nemám :slight_smile:))
1. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ale papáš míň než dřív,ne?
1. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no papám míň masa než dřív (menší porce) ale jinak asi furt stejně...
1. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 já jsem se včera luxusně přežrala melounu a meruněk, bylo mi normálně zle....
1. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 :grinning: ale tak zas ses hezky pročistila ne? :slight_smile:

a hlásím úspěch, včera mě pustil jeden mladík si sednout :grinning:
1. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ne, nepročistila ani trochu :frowning2:
1. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 ne? to se divím...
1. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá za chvilku obídek...zase rejže,maso zelenina..už mám hlad....ani ta práce mi nejde od klávesnice, už mě z té židle bolí zadek...po obědě jdu péct peřinkovou buchtu, neteře budou mít radost :grinning:
1. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BOZEEE JA MAM DNES TAKOVY SRUMEC :frowning2:
1. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no pátek, to je zákon schválnosti, ještě chvilku vydržet a bude volníčko
1. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek