• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@kajka_37 ne a to jsem cca 5 min. před tím vypila ještě Activia nápoj a nic.... Dneska mám zase na obídek toasty,mňam
@lipetra já taky, chystám výplaty
@ami33 recepis chci! :wink:
1. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.toprecepty.cz/recept/1892-perinkova-buchta-s-pudinkem/

dělala jsem ji už třikrát i s čoko pudinkem, je výborná, tchýně ji začala dělat taky, a tchán ji vyžaduje prej skoro každý víkend. Určitě stojí za vyzkoušení a co je dobré, že není skoro vůbec sladká a ani sytá.
1. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyražím na obídek, zatím pa :slight_smile:
1. črc 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 upeču,už se těším! .-)
1. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 @ami33 tady byla podepisovat smlouvu ta pani co nastupuje za me, tak se tu rozpovidala a zdrzela me od prace, me ceka spocitat stravenky, no snad to stihnu, pac pristi tyden mam dovcu, tak to by bez stravenek tady nikdo neprezil :grinning: :grinning: :grinning:
ja mela k obedu ryzi s kurecim masem a zeleninou, mnam :slight_smile:
1. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 ta ti bude chutnat, s tím vanilkovým pudinkem je luxusní, s tím čoko mi moc nechutnala.
@lipetra no já taky dneska frčím, ještě obchod a vaření a práce bude muset stranou. Já práve poobědvala rýže, kuřecí maso na smetanové omáčce.
Holky dneska si budu už v pokojíku skládat věci pro malého do komody. Včera smontoval manžel přebalovák a dneska poslední dodělávky, ještě mi tam chybí záclona,ale ta počká do příštího týdne. Teď už jen ta postýlka a dekorace, hračky a tak, je to strašně prázdné.
1. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra stravenky už mám spočítaný a rozdávám vesele klukům :slight_smile:
1. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no, my snad uděláme příští týden podlahu a pak si musíme naplánovat výlet do Brna
1. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tuuu, dneska paprikový lusk, ňam :slight_smile:
1. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 áááá,tak ten já teda nemusím
1. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no jde pak rychle jak se do toho člověk pustí....my si musely pohnout, nás čekají ještě chodby. Sice omítky a podlahy už jsou, částečně i zařízené,ale ještě dveře nové a zrcadlo a ty tapety a finito, můžu do porodu lítat po lese a Pustevnách.
1. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 tak ten bych sidala, jsem ho dlouho neměla, se chystám že si udělám plněné papriky na mrazák jak budou levné papriky, až budu pupkatá a nebude se mi chtít stát u vaření, tak to jen hodím do trouby.
1. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 já nemusím tu papriku.... ale hlavně jde o tu rajskou :slight_smile:))
1. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 tak já je můžu i bez rajské s bramborem,ale musí to být takové připečené, ňam
1. črc 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě už je prej přihlášeno 40 ženských :frowning2: chjo, já na jednu stranu nechci odejít! :frowning2:
1. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 rajskou miluju moc!
1. črc 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já miluju omáčky vůbec :dizzy_face:
1. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 já taky,minulej týden jsme měli pipinku na paprice :slight_smile:
1. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já se loučím, mějte se krásně a ve čtvrtek páček :slight_smile:
1. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně, páčko :slight_smile:
1. črc 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky tak hezky vikendik i svatky, ja jdu do prace az v pondeli 11.7...moje posledni dovolena, pak az 1. zari nastoupim na materskou :slight_smile:
1. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem ráda, že jsem konečně našla aktuální forum a ne dva roky starý. S maželem jsme se snažili půl roku a nyní nám to vyšlo jsem teprv na začátku v devátem týdnu :slight_smile: ale i přes to, že jsem na začátku jsem nečekala všechny ty příznaky "jiného stavu" hned takhle brzo. Musím říct, že nevolnosti mám a nejen ranní :D Mám často žaludek jak na vodě,ale vždy to přejde samo, pořád bych spala (ráno se nasnídám a šla bych hned spát :D) mám výhodu, že pracuji z domova, takže opravdu si mohu lehnout kdykoliv :slight_smile: nevím jak to zvládají ostatní, když musí každý den chodit do práce JSTE FAKT DOBRÝ :slight_smile: a nejhorší je snad, že mi je pořád zima, čas od času mě bolí v podbříšku, ale to je prý normální. :slight_smile: Jak jste na tom s výbavičkou? Kdy by se měla začít pořizovat? Doufám, že tu najdu zpřízněné duše tak se mějte krásně a těším se na pokec :slight_smile:
3. črc 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, taky bych se ráda připojila do vaší diskuze. Termín mám 17.12. a těším se jako blázen :wink: Je to moje první mimčo. Zatím vše probíhá tak jak má, jen zezačátku jsem trpěla nevolnostma :unamused: Naštěstí je to už za mnou a můžu zase normálně fungovat. Pro prcka ještě nic nemáme - počkám, co zdědím po švagrových a pak budu dokupovat. A necháte si říct pohlaví? Nebo to už víte? Na to jsem strašně zvědavá...ale v podstatě je to úplně jedno.
4. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka ahoj, já mám termín 4. ledna, miminko bylo naprosto neplánované, ale těším se čím dál tím víc :slight_smile: Jinak měla jsem zezačátku také nevolnosti - a vyšly mi akorád do zkouškového ve škole :grinning: takže paráda, naštěstí se to nějak zvládlo.............my si pohlaví chceme nechat říct - jsme moc zvědaví, další ultrazvuk mám za dva týdny, to budu v 16, tak to na to bude asi ještě brzy viď, všude tedy čtu něco jiného, někde píšou, že lze pohlaví určit už ve 13 týdnu, někde ve 20.................
4. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 gratuluji, že jsi to všechno zvládla :wink: Já jsem byla ráda, že jsem ty nevolnosti nějak v práci přetrpěla, někdy jsem si brala i volno. A ještě studuješ? Kdy budeš končit? My jsme mimčo plánovali, až manžel dodělá školu a nakonec to všechno pěkně vyšlo - otěhotněla jsem v březnu a manžel má příští týden promoce :slight_smile: Já jsem se právě taky dočetla, že se dá pohlaví určit už kolem 13tt, ale pak jsem zase četla, kolikrát se doktoři sekli. Jdu k doktorce teď v pátek, tak uvidím, jestli mi něco řekne. Jestli se teda prcek dobře natočí :slight_smile:
Krásnej pejsek na fotce! My máme rotvajlera - tak jsem zvědavá, jak příchod mimča zvládne, jelikož není zvyklej na děti.
4. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka Já jsem právě ukončila druhák a příští rok jsem měla mít státnice - bakalář. Takže jsem si to na rok odložila a další říjen budu pokračovat dálkově, miminku v té době bude deset měsíců, tak uvidíme :slight_smile:.......tak to vám gratuluji, to bylo úplně načasované :slight_smile:.............jinak s tím pohlavím, ono asi čím dříve se ptáš, tak je možné, že ti to v průběhu ještě můžou změnit, ale já se stejně zeptám už příště :grinning: zase moje doktorka je taková, že když to nebude dobře vidět, řekne mi to................pejsek na fotce je manželovy ségry, ale často si ho půjčujeme, je to zlatíčko :slight_smile: moji rodiče doma mají ohařku a to je zase pěkný číslo :slight_smile:
4. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 tak to budeš mladá maminka :slight_smile: Mě je "už" 29, tak jsem ráda, že nám to vyšlo celkem brzo. Moje doktorka je tak hrozně ukecaná, že mě ani nepustí ke slovu...tak doufám, že se nezapomenu zeptat. I když jsem tak napjatá, že to asi nezapomenu:wink: A tebe teď čekají prázdniny? Jestli jo, tak ti závidím...špatně ti už není, tak si můžeš užívat. A máš už vidět bříško? Mě totiž ještě nevylezlo, což mě celkem mrzí :unamused: Už se těším, až se budu moct pochlubit pupíkem :wink:
4. črc 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka Jj teď mám prázdniny - vlastně takové úplně poslední myslím :grinning: . Chodím tedy třikrát týdně do kanceláře na brigádu.............jinak bříško už malinko znát je, zatím to není nijak hodně vidět, ale v plavkách se to už třeba pozná - teda těhotenství by mi asi ještě netipnul kdo to neví, ale oproti tomu jaké jsem měla bříško dříve, tak už se trochu změnilo :slight_smile:.................už jste přemýšleli o jménech? :slight_smile: my ano, ale u holčičky se to pořád mění :slight_smile:
4. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 mě by taky nikdo netipnul, že jsem těhu a večer vypadám spíš přežraně než těhotně :slight_smile: :slight_smile: a ráno tam zase nic není.
U holčičky jsme se shodli - to by byla Laura. A u chlapečka máme dilema. Já chci Davida, manžel Olivera. A taky se nám líbí jména typu - Tobiáš/Tobias, Tadeáš, ale bohužel příjmení nám začíná na Š, takže by to měl chudák těžký. A taky řešíme, že když to bude vánoční dáreček, tak aby aspoň svátek měl někdy v létě :slight_smile: Co vy?
4. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka Tak chlapeček by byl po tatínkovi - František..........a u holčičky jsme se hned shodli na Adélce - ta se líbí nám oběma.....ale je jich víc, ještě třeba Magdalenka a mě osobně se hodně moc líbí Adrianka, ale ta neprojde :slight_smile:...............jinak David je u kluka moc pěkný :slight_smile:.......................kdy začnete shánět věci typu kočárek a tak? Já jsem si tedy chtěla dát po zařizování svatby a zkouškách přes léto klid a začít shánět tak na podzim :slight_smile:...
4. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek