• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
já psala kámošce na fb minulý týden že mám +8 kilo a ona to jsi v pohodě to se vlezeš do 12 kilo a já cože? sem měla strop 15,16 kilo, takže asi se fakt už pak moc nepřibírá.
8. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem stále na 65kg :astonished: ale pravda břiško teď roste den ode dne tak asi i kila brzo stoupnou...
8. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 aha, tak to bude možná tím, že já si to sladký klidně dám,nad tím nepřemýšlím. Sama si nekoupím, ale když mi někdo dá, tak si vezmu a buchty a čokošku taky normálně jím....
8. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 blbost, nejvíc se přibírá v posledním trimestru,poslední měsíc
8. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jo tak ty kila bych brala, bych se mohla nacpát čímkoli
@marketas1 no já čokolády nejím moc ani normálně a buchtu si taky dám o víkendu,ale se snažím 1-2 kousky.
S tím přibíráním fakt nevím, někdo přibírá stejnoměrně furt, někdo jen na začátku a někdo na konci. Podle těch jejich tabulek se má přibrát víc ve druhém než ve třetím trimestru. Já mám v mobilu aplikaci která mi počítá týdny a dny těhu, ukazuje vývoj mimča a taky počítá kolik bych měla vážit, bere to podle váhy a výšky před těhu, podle toho jsem v normě...mi napiš výšku a váhu před těhu a ti řeknu kolik bys měla mít kilo.
8. črc 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha mě už to asinepůjde přepsat v té aplikaci ty kila
8. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se jmenuje ta aplikace?
8. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vlastně ukazuje mi to tak jak to píšou při nomrálním BMI před těhu to fakt dělá půl kila za týden, takže 2 kila za měsíc v tom druhém i třetím trimestru mi to tak počítá graf.
8. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak výška 168 aváha 56,5 - kdeže loňské sněhy jsou. a já se čokoládou necpu, ale dám si,když je...Jsem te´d našla doma fererro roscher a má teď v červenci projít, tak jsem ho otevřela a s manžou si dáme jeden bonbón....
@kajka_37 je to aplikace pro Android a jmenuje se Happy pregnancy
@marketas1 to vůbec nemusíš mít z jídla, můžeš mít hodně plodovky, nebo tělo zadržuje vodu, neznamená že přibíráš, že to jsou tuky.

8. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak tuky to jsou, vůbec neotékám,takže vodu nezadržuju a je to fakt vidět,že jsou to tuky....
8. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 a taky nezapomeň že jsi 24 týden, máš už kus za sebou a podle toho co píšeš, jeden čoko bonbón nebo buchta na návštěvě je v normě, tímhle stylem taky mlsám,ale doma nic nemám, když ovšem někdo nabídne tak neodolám
8. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tak břich je samá voda a mimi a co se usadí jinde, to je prej v normě těch 4-5 kilo tuku za těhotenství a je to železná zásobu pro dobu kojení.
8. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak nic takového nemám... já tu mám akorát baby tracker pregnancy....
už by taky měli vymyslet něco češi, kdo si t omá furt překládat :-P
8. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no já se vtom celkem význám to víš, u nás se to teprve rozbíhá,ale jsem ráda, že jsem si nechala poradit od kámoše na jaře, že prej android jde do vývoje a zabere trh, a teď jsem ráda, už sem tam něco v češtině je a bude toho přibývat.
8. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jéé už sem našla i jeden v češtině, jupíííí :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 nekecej a najdu to v android marketu?
8. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no nevím, myslím si prostě, že na svůj týden jsem přibrala fakt moc. Vem si sebe, jsi o 2 týdny přede mnou a máš o 2 kila míň....
8. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 já mám iphone...
8. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no ale podle mě 2 kila a dva týdny zase není tak moc
8. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 takže máš aplikace od koho? já tomu moc nerozumím...odkud bereš ty aplikace?
8. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 @ami33 teda, já mám úplně obyčejnej starej telefon - jen na volání a sms :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no je to dost, když si vezmeš, jakým tempem já přibírám - fakt kilo týdně....
8. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 já taky donedávna měla a nechtěla dát peníze do drahého ale takový šméčko přes kámoše, dala jsem 2 tisíce a mám telefon za 15 000kč, kterej bych si samozřejmě nikdy nekoupila.
8. črc 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 hele a to já totálně necvičím celé těhu...nic nedělám...teda jen procházky a to hodně a dlouhý,ale to je všechno, kámoška říkala že taky necvičila až po porodu, teda né že by to byl můj vzor,ale jsem fakt líná a ze začátku jsem dost dlouho nemohla, jsem byla ráda, že jsem z nemocnice doma a musela jsem se štřit, teď jsem ok a kašlu na to.
8. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 ale stejně si myslím že se ti to zastaví, hele a doktorka ti neříkala nic? oni by ti řeklki, kdyby se jim zdálo moc.
8. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no mě muž obdaroval vloni, se nemohl dostat ke svému telefonu pač sem si s ním furt hrála, mi dal vlastního, pošuk :grinning:

@ami33 přes itunes stahuju.... hlavně doma přes wifi ty neplacené.. ty placené málokdy....
8. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no já to mám zase přes android market taky přes wifi a taky jenom ty zdarma, je to tak tři dny co jsem objevila tyhle aplikace a jsem z toho nadšenáí a to ten telefon mám už od února. Já ho teda chtěla hlavně kvůli foťáku a videu, tenhle typ má už 16 mil barev a točí video v HD kvalitě. Jen mě trochu štvou ty fotky z interieru, z venku jsou nádherné super barvy....z bytu jsou zrnité, musím na to přijít, takovej mobil by to měl umět.
8. črc 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak mě ten telefon absolutně stačí, já nic nepotřebuju, jen si zalovat a napsat smsku. Doktor nic neříkal, ale mě se to zdá moc
@kajka_37 tak mě to nebaví si hrát s telefonem, takže asi tak :slight_smile:

holky, loučím se,krásný víkend!
8. črc 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek