Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
8. črc 2011

já psala kámošce na fb minulý týden že mám +8 kilo a ona to jsi v pohodě to se vlezeš do 12 kilo a já cože? sem měla strop 15,16 kilo, takže asi se fakt už pak moc nepřibírá.

kajka_37
8. črc 2011

já sem stále na 65kg 😲 ale pravda břiško teď roste den ode dne tak asi i kila brzo stoupnou...

marketas1
8. črc 2011

@ami33 aha, tak to bude možná tím, že já si to sladký klidně dám,nad tím nepřemýšlím. Sama si nekoupím, ale když mi někdo dá, tak si vezmu a buchty a čokošku taky normálně jím....

marketas1
8. črc 2011

@ami33 blbost, nejvíc se přibírá v posledním trimestru,poslední měsíc

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 jo tak ty kila bych brala, bych se mohla nacpát čímkoli
@marketas1 no já čokolády nejím moc ani normálně a buchtu si taky dám o víkendu,ale se snažím 1-2 kousky.
S tím přibíráním fakt nevím, někdo přibírá stejnoměrně furt, někdo jen na začátku a někdo na konci. Podle těch jejich tabulek se má přibrát víc ve druhém než ve třetím trimestru. Já mám v mobilu aplikaci která mi počítá týdny a dny těhu, ukazuje vývoj mimča a taky počítá kolik bych měla vážit, bere to podle váhy a výšky před těhu, podle toho jsem v normě...mi napiš výšku a váhu před těhu a ti řeknu kolik bys měla mít kilo.

ami33
8. črc 2011

ha mě už to asinepůjde přepsat v té aplikaci ty kila

kajka_37
8. črc 2011

jak se jmenuje ta aplikace?

ami33
8. črc 2011

ale vlastně ukazuje mi to tak jak to píšou při nomrálním BMI před těhu to fakt dělá půl kila za týden, takže 2 kila za měsíc v tom druhém i třetím trimestru mi to tak počítá graf.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak výška 168 aváha 56,5 - kdeže loňské sněhy jsou. a já se čokoládou necpu, ale dám si,když je...Jsem te´d našla doma fererro roscher a má teď v červenci projít, tak jsem ho otevřela a s manžou si dáme jeden bonbón....

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 je to aplikace pro Android a jmenuje se Happy pregnancy

ami33
8. črc 2011

@marketas1 to vůbec nemusíš mít z jídla, můžeš mít hodně plodovky, nebo tělo zadržuje vodu, neznamená že přibíráš, že to jsou tuky.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak tuky to jsou, vůbec neotékám,takže vodu nezadržuju a je to fakt vidět,že jsou to tuky....

ami33
8. črc 2011

@marketas1 a taky nezapomeň že jsi 24 týden, máš už kus za sebou a podle toho co píšeš, jeden čoko bonbón nebo buchta na návštěvě je v normě, tímhle stylem taky mlsám,ale doma nic nemám, když ovšem někdo nabídne tak neodolám

ami33
8. črc 2011

@marketas1 tak břich je samá voda a mimi a co se usadí jinde, to je prej v normě těch 4-5 kilo tuku za těhotenství a je to železná zásobu pro dobu kojení.

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 tak nic takového nemám... já tu mám akorát baby tracker pregnancy....
už by taky měli vymyslet něco češi, kdo si t omá furt překládat :-P

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 no já se vtom celkem význám to víš, u nás se to teprve rozbíhá,ale jsem ráda, že jsem si nechala poradit od kámoše na jaře, že prej android jde do vývoje a zabere trh, a teď jsem ráda, už sem tam něco v češtině je a bude toho přibývat.

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 jéé už sem našla i jeden v češtině, jupíííí 🙂

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 nekecej a najdu to v android marketu?

marketas1
8. črc 2011

@ami33 no nevím, myslím si prostě, že na svůj týden jsem přibrala fakt moc. Vem si sebe, jsi o 2 týdny přede mnou a máš o 2 kila míň....

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 já mám iphone...

ami33
8. črc 2011

@marketas1 no ale podle mě 2 kila a dva týdny zase není tak moc

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 takže máš aplikace od koho? já tomu moc nerozumím...odkud bereš ty aplikace?

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 @ami33 teda, já mám úplně obyčejnej starej telefon - jen na volání a sms 🙂

marketas1
8. črc 2011

@ami33 no je to dost, když si vezmeš, jakým tempem já přibírám - fakt kilo týdně....

ami33
8. črc 2011

@marketas1 já taky donedávna měla a nechtěla dát peníze do drahého ale takový šméčko přes kámoše, dala jsem 2 tisíce a mám telefon za 15 000kč, kterej bych si samozřejmě nikdy nekoupila.

ami33
8. črc 2011

@marketas1 hele a to já totálně necvičím celé těhu...nic nedělám...teda jen procházky a to hodně a dlouhý,ale to je všechno, kámoška říkala že taky necvičila až po porodu, teda né že by to byl můj vzor,ale jsem fakt líná a ze začátku jsem dost dlouho nemohla, jsem byla ráda, že jsem z nemocnice doma a musela jsem se štřit, teď jsem ok a kašlu na to.

ami33
8. črc 2011

@marketas1 ale stejně si myslím že se ti to zastaví, hele a doktorka ti neříkala nic? oni by ti řeklki, kdyby se jim zdálo moc.

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 no mě muž obdaroval vloni, se nemohl dostat ke svému telefonu pač sem si s ním furt hrála, mi dal vlastního, pošuk 😀

@ami33 přes itunes stahuju.... hlavně doma přes wifi ty neplacené.. ty placené málokdy....

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 no já to mám zase přes android market taky přes wifi a taky jenom ty zdarma, je to tak tři dny co jsem objevila tyhle aplikace a jsem z toho nadšenáí a to ten telefon mám už od února. Já ho teda chtěla hlavně kvůli foťáku a videu, tenhle typ má už 16 mil barev a točí video v HD kvalitě. Jen mě trochu štvou ty fotky z interieru, z venku jsou nádherné super barvy....z bytu jsou zrnité, musím na to přijít, takovej mobil by to měl umět.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak mě ten telefon absolutně stačí, já nic nepotřebuju, jen si zalovat a napsat smsku. Doktor nic neříkal, ale mě se to zdá moc
@kajka_37 tak mě to nebaví si hrát s telefonem, takže asi tak 🙂

holky, loučím se,krásný víkend!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru