Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
11. črc 2011

@marketas1 jasněěěěěě, co doma furt 😀

ami33
11. črc 2011

@marketas1 kde jsi objednala ten rukávník?

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Dobré ránko, posílám ten odkaz na peřinku a polštář: http://www.detskyraj.cz/postylky-a-doplnky/anti...

lipetra
12. črc 2011

Ahojky vsem🙂
Jakou mate zavinovacku klasickou rychlozavinovacku nebo s vyztuzi?

marketas1
12. črc 2011

Ahojky holky 🙂

@lipetra já mám 2 klasické staré s krajkama a jednu rychlozavinovačku s výstuží. Jdu mrknout na ten odkázek od Tebe 🙂
@kajka_37 jj, tak já teda přijedu a až bude pořádná zima,jo? Abych toho měla co nejvíc s sebou 😀
@ami33 rukávník tento a tady,je za výbornou cenu!:
http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/d...

marketas1
12. črc 2011

@lipetra tý jo, peřinka jako parádní, ale ta cena už moc ne ☹

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 No me prave psala kamoska, ze perinka a polstar je dobry tak od jednoho roku, ze je lepsi spaci vak a prvni tri mesice rychlozavinovacka...Ja asi koupim jednu vyztuzenou a druhou takovou tu klasicku s krajkami. Libi se mi tahle: http://obleceni.mimishop.cz/detail.php?zbozi=23...

lipetra
12. črc 2011
cell
12. črc 2011

dobré ránko,

nad zavinovačkama jsem ještě nepřemýšlela ...

držte nám palce, v 9,00 jdeme na velký utz a jsem pořádně nervózní, aby bylo všechno v pořádku ...

marketas1
12. črc 2011

@lipetra jj, o té peřince vím, polštářek stejně teď nevyužiju.Spací pytel mám půjčený od kamarádky, ale přijde mi na tu zimu takový málo teplý....

lipetra
12. črc 2011

@cell Drzime vsechny palce a pak dej urco vedet 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra tak to jsme si hned uložila - tahle cena se mi líbí 🙂
@cell držím pěsti,pak hned napiš!

Já jdu v úterý na test na cukrovku.

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 no my budeme kupovat fusak do autosedacky a spaci pytel mam vybrany v Ikee...ja tu perinku a polstar koupim, budu to mit v zaloze.

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Ta cena je pekna a pry i ta perinka a polstar jsou super...🙂

kajka_37
12. črc 2011

Ahojky
@cell držím držíííím 🙂
@marketas1 jasně 😀

marketas1
12. črc 2011

@lipetra tak já to asi hned objednám 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Ja furt koukam po povleceni a po tech zavinovackach. Chci jedno povleceni v modre barve a jedno v zelene🙂 A to same tu zavinovacku, asi si koupim jednu s vyztuzi a jednu bez vyztuce, klasiku rychlozavinovacku. Ne zadnou krajkovou.

kajka_37
12. črc 2011

krajkovou zavinovačku taky nechci, brr, ježí se mi chlupy 😀

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 Ja si predstavim kluka v krajkove zavinovacce a uz ho vidim jak baletí v Národním🙂

kajka_37
12. črc 2011

@lipetra přesně... ale já bych to nedala ani holce, já krajky nemusím... ale ten odkaz na bílou klasickou bez krajky si ukládám 🙂 i když možná jí dostanu od švagrové...

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 Me prave radilo plno kamosek, ze ta klasika je dobra ze zacatku a pak ta rychlovazacka, ale me se proste libi ty s medvidky a zirafkami, ale asi jednu koupim klasiku a jednu tu rychlovazacku, i kdyz vidim jak do toho spis zavazu sebe nez maleho 😀 😀

kajka_37
12. črc 2011

@lipetra jj ty nové sou veselejší... uvidíme... zkusíme obě a on si prcek řekne ve které se miu spí líp 🙂

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 no prave, hlavne to nestoji zas tolik a jeste chci koupit tohle: http://www.detskyraj.cz/autosedacky-a-doplnky/e...

kajka_37
12. črc 2011

zavinovačka do autosedačky? v autě je teplo ne? se upeče...

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 no v zime bude dobra, ho pak hodim i v te zavinovacce s autosedackou na podvozek a jedu🙂 🙂

kajka_37
12. črc 2011

@lipetra tož to jo 🙂 no ale abych se začla do auta přioblíkávat i já 😀

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 to bude jen kdyz nekam pojedeme a budeme vedet, ze budeme treba dele venku, v aute by se chudak upekl, ja jsem hrozne zimomriva, tak topim jak o zivot 😀

kajka_37
12. črc 2011

@lipetra já právě taky... leda že bych prcka dala na půlku mužovu 😀

marketas1
12. črc 2011

holk,y ta zavinvačka do autosedačky je super,kamarádka ji používá i v hluboké korbičce,když je chladněji....

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 Ja obcas topim na sedacce i v lete 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru