Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Me se hlavne libi, je to roztomily🙂 Jen nevim jakou barvu zda tmave modrou nebo bezovou 😒

lipetra
12. črc 2011

Jsem nasla takovy obycejny prebalovaci pult: http://www.slune-cz.cz/scarlett-prebalovaci-pod...
Jen maji dva rozmery 70x50 nebo 80x50 a cert aby se vyznal jaky vzit🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra to je podle rozměru postýlky, myslím - na klasickou 160 je ten menší a na 170 je ten větší

kajka_37
12. črc 2011

@lipetra i v létě? 😀

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 no me prave rikala kamoska, ze tyhle prebalovaci pulty jsou dobre, ze je zbytecne mit doma komodu nebo tak neco...tak asi do toho pujdu

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 Jo i v lete...ale zas tak zimomriva nejsem, ze kdyz je venku 30stupnu, ze bych topila v aute 😀

marketas1
12. črc 2011

@lipetra já chci taky tenhle přebalovák,komodu sice mít budu,ale tohle dám na postýlku!

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Cena je slusna. Kdyz vezmu ze v Ikee stal prebalovaci pult 749 Kč ten nejobyčejnější a přišel nám hrozně aušusový, tak tohle mi přijde lepší. Takže když máme postýlku 120x60 tak vezmu ten mensi 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra jj, ten menší bude o.k. A já jsme teď zjistila, že máme Slůně v Olmiku, tak si tam pro něj taky zajdu,ať neplatím poštovný!

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Ja prave nakupuji vse bez postovneho. Ve Sluneti budeme objednavat i kocarek, tak to vezmu pak pri jednom.

marketas1
12. črc 2011

@lipetra a jka to děláš,že bez poštovného?

cell
12. črc 2011

jsem zpátky! všechno je v pořádku ... a je to kluk jako buk (Šimonek) 😀

marketas1
12. črc 2011

@cell jé, moc gratuluju! a věděla jsi, že to bude kluk nebo až dnes?

cell
12. črc 2011

@marketas1 : my jsme nakukovaliuž dřív, něco se tam rýsovalo na chlapečka, ale nikdy to nebylo pořádně vidět ... až dneska 🙂

marketas1
12. črc 2011

@cell další kluk do party 😀 Šimon je krásné jméno,taky jsem ho chtěla,ale manžel protestuje.....

marketas1
12. črc 2011

@lipetra jo a neodpověděla jsem, mě se tmavě modrá nelíbí,já bych spíš brala světle modrou.tu nemají?

lipetra
12. črc 2011

@cell Juuu dalsi chlapicek 🙂 Gratulace a jmeno, tak to je super vyber 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 mají, kombinace svetle modra a bila, ta je fakt nejhezci, jeste se mi libi ta bezova, ale jinak barvy nic moc

kajka_37
12. črc 2011

@cell tak parádaaa, další kluuuk 🙂
tjo já už to chci taky věděěěěěět 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra už jsme koukala, nejhezčí je fakt ta světle modrá,jdi do ní! 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 ty jo jsem si dala recky salat a k tomu platek celozrnneho chleba a jsem nacpana, sla bych spat 😀
me se taky libi nejvic svetle modra, me se prave libi i ty zavinovacky modre nebo zelene🙂
vcera jak jsem byla cvicit, tak to vedla jina pani a ta nam teda dala do tela, ale to je presne ten dril, co ja mam rada a ne furt to dychani taky 😎

marketas1
12. črc 2011

@lipetra já jsem měla 2 rohlíky se sýrem a šunkou a k tomu 2 velký rajčata a normálně tady funím....Taky jsme měli včera jinou cvičitelku, ta naše je teď na dovči - a dala nám zabrat 🙂 taky jsem byla víc spokojená! A nejvíc mě potěšilo, že netěhotné to nedávaly a já jo 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 no me jen vcera stvalo na cviceni, ze nas tam bylo celkem hodne sice, ale mista tam bylo dost, ale nektere pani nepochopily, ze nejsme na tuleni, ale na cviceni 😀 😀 😀
no ja jsem dostala vtom obchode se salaty domaci ledovy caj zdarma, to byla mnamka 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra tak já mám asi fakt dobrý, že je to fakt klasika pilates - ne pro těhotný,ale pro všechny, že to není nuda až taková

kajka_37
12. črc 2011

já mám dnes hovězí na česneku se špenátkem 🙂

marketas1
12. črc 2011

@kajka_37 my měli špenát o víkendu - s panenkou a gnocchi 🙂

kajka_37
12. črc 2011

holky byl někdy někdo z vás na kanárech? já v tom sedím tři dny ... zúžila sem to na tenerife a gran canaria, pač to sou zelený ostrovy,... ententýky.... 😀

marketas1
12. črc 2011

@kajka_37 já bohužel

lipetra
12. črc 2011

@kajka_37 taky nebyla, kamaradka tam byla a moc si to tam chvalila, ale uz je to par let zpatky 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 No tohle taky nuda neni, ona jede normalni cviky, clovek si makne, ale pro me je to stejne malo, ja jsem zvykla na kruhace 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru