Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra njn, tak si musíš te´d odvyknout 🙂 A proč jsi nezůstala v posilce,když jsi cvičila pravidelně? Já bych se fitka nevzdala.... 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 no ja cvicila s pritelem, on je fitness trener, tak jsme cvicili u nej, ale doktorka rikala, ze je vhodnejsi cviceni pro tehotne a on zatim zadne tehotne necvicil, spis silove treninky nebo kruhove nebo tlustousky, ale hned jak se maly narodi a budu moct, tak zacnu cvicit tam 🙂

marketas1
12. črc 2011

@lipetra se máš!

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 jeee jak ja jsem rada, ze je pritel sportovec, nedokazu si predstavit mit vedle sebe nejakeho gaucaka, to by bylo pro me zlo...nas nasi vedli od mala ke sportu, tak bych rada vedla i maleho k tomu, doufam, ze se to zadari

marketas1
12. črc 2011

@lipetra tak my taky rádi posrtujeme oba,ale na fitko nejsou penízky ☹

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 no me prave moc nebavi aerobic atd., me spis bavi ty vic silove veci a kardio 🙂
za mesic si pritel bude delat hokejoveho trenera skupiny C a pry nez budou malemu tri roky, tak bude mit Bcko 😀 😀 😀 Nas Jirik bude totiz hokejista, bude chytat v brance jako tata 😀 😀 😀

marketas1
12. črc 2011

@lipetra já taky nesnáším aerobic. baví mě zumba a posilovna 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 Na zumbu jsem chodila taky, kdyz byla u pritele ve fitku, ale pak me to nejak preslo, tak jsem se vratila jen k posilce a chci zkusit TRX, to si ted delal pritel kurz 😀

marketas1
12. črc 2011

@lipetra já jsem začala chodit na zumbu cca měsíc a půl pře dotěhotněním, takže jsem toho moc nestihla 😀

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 koupila jsi si ten Helicid?

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 tenhle koupis normalne v lekarne: http://www.docsimon.cz/zbozi/helicid-cps-14x-10mg
a http://www.docsimon.cz/zbozi/helicid-cps-28x-10mg
ja mam 90x20mg, ten je silnejsi 🙂 ale jen na predpis 😖

marketas1
12. črc 2011

@lipetra nekoupila, včera pomohlo mlíko a mám s sebou ten gaviskon, kdyby bylo njejhůř,ale dnes se to zatím dá 🙂

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 mleko to je dobra vec, to mi pomahalo taky, ale ted uz jen ten Helicid... ☹

marketas1
12. črc 2011

musím se dneska loučit,papapa

lipetra
12. črc 2011

@marketas1 tak hezky zbytek dne
🙂

janakade
12. črc 2011

Takto začíná život... http://www.ohdae-soo.com/film1/index.html ...určitě koukněte 🙂

ami33
13. črc 2011

Hojte holky, dneska jsem rani ptače a čeká mě poradna a objednavka na OGTT. Budu hlasit 2,5 kg navic za tři tydny, tak jsem zvedava co na to rekne dr.

marketas1
13. črc 2011

Ahojky holky, přeju krásné ráno! 🙂
@ami33 co stresuješ, já posledně hlásila +4kg za 4 týdny a nikdo mi nic neřekl....

lipetra
13. črc 2011

@ami33 A prosim te kolik si pribrala celkem, ze tak stresujes? 🙂

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 Dobré ránko🙂

lipetra
13. črc 2011

Zrovinka koukam na pracky a premyslim zda koupit pracku s vestavenou susickou nebo pracku zvlast a susicku zvlast...nemate nekdo zkusenost zda je lepsi 2v1 nebo kazde zvlast? A jaka znacka? 🙂 Diiik.

marketas1
13. črc 2011

já dnes ráno vlezla na váhu a +12,5. Se půjdu odprásknout ☹

marketas1
13. črc 2011

@lipetra já teda zkušenost nemám, ale já bych koupila určitě s´vestavěnou kvůli místu

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 no me to prijde jako uspora mista a i penez, pac se da sehnat za slusne penize pracka s vestavenou susickou a kdyz je to zvlast tak to je strasna drahota, ja bych chtela AEG, ale tam se fakt plati za znacku a je to kvalita

lipetra
13. črc 2011

Já +7kg 🙂

lipetra
13. črc 2011
lipetra
13. črc 2011

@marketas1 Jeee ty mas dneska svatek🙂Tak vsechno nejlepsi k svatku 🙂

marketas1
13. črc 2011

@lipetra co já bych dala za +7kg ve 28tt ☹ Mě se chce fakt brečet ☹ 😢
s tou sušičkou fakt neporadím, nevím....

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 Vis co kazdy ma nazor jiny, ze je lepsi 2v1 a nekdo zas kazdy zvlast a pak si ma clovek vybrat a pak jeste znacka ☹
ale prosim te, myslim, ze pribiras tak akorat a dolu to pujde rychle, ono je to u kazdeho opravdu individualni, lepsi pribirat postupne nez pak najednou, to je pak hruza

marketas1
13. črc 2011

@lipetra tak já nevím, jsem myslela,že ta vestavěná sušička je dražší...A nějaký recenze nebo tak něco?
No já vím, že je lepší přibírat postupně, ale ne tak strašně moc ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru