Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
13. črc 2011

@kajka_37 : doufám, že jí máš dneska na sobě, parádnice 😉

kajka_37
13. črc 2011

@cell nene pere se 🙂 dneska mám šatičky 🙂 taky cameieácký 🙂))

marketas1
13. črc 2011

@cell kují! je fakt obrovská výhoda, když má člověk kamarádky buď těhu nebo s malýma dětma,co?! 😉

cell
13. črc 2011

@marketas1 : to jo 🙂 .... kamarádky už přehrabujou chlapecký věcičky 🙂

marketas1
13. črc 2011

@ami33
@kajka_37 já jsem taky plánovala, že pro sebe už nic, ale bohužel,fakt skoro nic neobleču. Ty hodně nakupuješ v camaie (nebo jak se to píše),že?mě to tam přijde moc drahý....

cell
13. črc 2011

jinak jsem tu na koníku narazila na reklamu a neodolatelně se zamilovala ... a koupila nekřesťansky drahý pantůfle, které se schovávám nejdřív do porodky .....ale jsou krásný 😵

http://www.obchodpresulici.cz/zdravotni-boty-bi...

kajka_37
13. črc 2011

@cell
@marketas1 taky jich musím zaúkolovat co nejvíc 🙂

marketas1
13. črc 2011

@cell já mám doma už strašnou spoustu dětských hadříků. Nechala jsem si akorát uplést od jedné paní teplé čepičky,rukavičky a capáčky a už to teď neřeším 🙂

marketas1
13. črc 2011

@cell já už na ně taky koukala, jsou boží!!!!!!!!

kajka_37
13. črc 2011

@marketas1 no já tam kupuju hlavně trika a tílka, ty jsou za pár korun...a nejsou krátká!.... vyjímečně si koupím něco jiného.... tak třeba 1x do roka... kdysi sem nakupovala halenky v orsayi, ale ti se teď rapidně zhoršili... ☹

kajka_37
13. črc 2011

@cell taky sem na nějakýá koukala, ale bez berušky 🙂)
já teď v tchibu objevila nálepku na noťase... je třeba jej oživit... 😎 😀

cell
13. črc 2011

@kajka_37 : oni mají všechny krásný .... tyhle mi budou ladit k noční košili. Kdyby nebyly tak drahý, koupila bych si i do práce - pacienti by originalitu třeba ocenili 😀

marketas1
13. črc 2011

@cell já bych si je koupila i na ven - jsou suprovní!Ale fakt jako drahý,chjo ☹
@kajka_37 já většinou nakupuju jen ve slevách 🙂

marketas1
13. črc 2011

@ami33 jaj,žáha ☹ to znám....

ami33
13. črc 2011

tak holky, sem se nacpala, zase se jednou citím aspoň najezená, většinou mám hlad a přemýšlím co dnes ještě podniknu. Chtěla jsem jet do práce,ale jelikož šéf nejspíš vychrapuje po Harry Potterovi, tak na to taky dlabu. Práce počká do zejtra. Jo holky dnes jsem dostala od sestřičky v poradně nějakej reklamní vzorek krému na břicho, tak jsem zvědavá, co to bude za zázrak.

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no mě to zlobí jen sem tak,ale už se to ozývá, holt ale si říkám , že furt lepší žáha než záda, křečový žíly, hemeroidy a tak...to radši beru tu žáhu.

marketas1
13. črc 2011

@cell já ani košili do porodky nekupuju,kámošky říkaly, že naprosto zbytečný, že mi poteče mlíko a budu pořád špinavá, ať si košile půjčuju v porodnici
@ami33 já včera taky dostala nějaký vzorky a cenné rady 🙂

marketas1
13. črc 2011

@ami33 no, pokud tě pálí jen někdy, je to brnkačka. Mě včera začala pálit až večer a pálila dopoledne, teď dobrý, tak uvidíme....

ami33
13. črc 2011

@marketas1 tak do porodky je to zbytečný, co jsem byla za kámoškama, vždycky měli erární,ale na doma se to shodne,ale já taky radši pyžama, mám nějaký na propínání, takže netřeba to řešit.

ami33
13. črc 2011

@marketas1 a jaký rady? já říkala sestřičce, že si mažu břicho hned od 5 týdne a ona říkala, že je to vidět, že ho mám pěkný, tak asi mají zkušenost, že někomu popraská brzo,ale jsem jí říkala, že ještě není vyhráo, že to ještě může přijít a ona říkala, že ty krémy jsou dobré, že i kdybych popraskala, tak rozhodně toho nebude tolik a nebudou ty trhliny tak hluboké, že ty krémy jsou fakt dobré.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 rady ohledně kojení, lahvičky,která by se měla používat, pokud bych musela při kojení přikrmovat, jak masírovat prsa a odstříkávat,milion letáčků...A ohledně toho popraskání - prej ty krémy právě moc nepomáhají, že je to daný geneticky, že někdo prostě popraská,i když nechá v lékárně majlant aněkdo vůbec, i když se nemaže. A že třeba nemusíš vůbec popraskat v těhu, ale až po porodu..takže já popraskám 100%

ami33
13. črc 2011

@marketas1 po porodu? no potěš....tak genetický to prý je, no nechám se překvapit, já právě chtěla sondovat u kámošky, co přibrala 25 kilo jestli popraskala, jenže mi to bylo blbé se zeptat na plnou hubu, tak jsem jen tak prohodila, že už mám vleký břicho a že snad moc nepopraskám a sem čekala jestli se chytne a ona nic, jen mi řekla, že to je daný geneticky, no pod tričko jí nepolezu 😀DDD taky by mi to nebylo příjemný, no co, za ty malé prcky to stojí.

ami33
13. črc 2011

@marketas1 jo já se o kojení taky zajímám už, chodím na stránky laktační ligy, tam si myslím najdem úplně všechno, je to super a kdybych náhodou měla problém, tak kámoška co má svatební sálon tam má paní, která dělá zase nehty nevěstám a je laktační poradkyně a dula, tak bych se obrátila na ni,ale někdy nepomůže nic. Kámoška mi říkala, že malý jak se narodil o 3 týdny dřív, tak měl žloutenku a to jí špatně dlouho a furt spí a že se prostě nerozkojila, že měla z toho trauma a kojila 3 měsíce a finito.

ami33
13. črc 2011

s lahvičkou mi poradila paní v Daře, už jsem měla jakousi v ruce a mi řekla, že první musím koupit jinou, tak mám od Aventu tu protikolikovou.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 já lahvičku zatím kupovat nebudu, pokud budu kojit, nebude potřeba, bych to pak řešila operativně. O kojení se nezajímám, já v podstatě nepátrám po ničem, myslím, že to prostě pak přijde samo a kamarádka měla taky problémy nakonec se rokojila - říkala, že hlavní je vytrvat!

lipetra
13. črc 2011

@ami33 Jeee jakou lahvicku jsi si koupila od Aventu?

marketas1
13. črc 2011

@ami33 ti zítra písnu, kterou mi doporučovaly ty kamarádky tu lahvičku - taky Avent

ami33
13. črc 2011

@lipetra @marketas1 tuhle
http://www.aventbaby.cz/klinicky-prokazana-funk...

ten vzduch nejde do bříška a miminko nemá koliky , tahle mi byla doporučená. Pak se už je kupují nové ty savičky podle věku dítěte,ale láhev ti stačí furt tahle. Pak se kupuje taková s tím náustkem jak je dítě větší na naučení pití. Chce to určitě pak těchlahviček víc,ale na začátek prý stačí jedna, kdyby náhodou nebylo mlíko a stejně se pak využije později s dalšima savičkama.

kajka_37
13. črc 2011

@marketas1 tak to já taky jedu ve slevách, většinou 🙂

chjo, volala mi doktorka.... musím na cukr. test zítra.... a pak i v tom 24tt ☹ ☹ ☹

lipetra
13. črc 2011

@ami33 Jeee a ty mas modrou nebo zlutou?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru