Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
13. črc 2011

@lipetra mám tu žlutou, koupila jsem co miporadila prodavačka, sem tomu nerozuměla, měla jsem v rukách nějakou velkou sadu lahviček se vším možnýmao na ať si koupím zatím tuhle na začátek, ať jako mám jednu doma pro všechny případy a pak uvidím co dokoupím. To byla jedna z prvních věcí, kterou jsme kupovali totiž. Jsme nevěděli pohlaví a mermomocí jsme chtěli nakupovat. 😀

ami33
13. črc 2011

@lipetra a dudlík mám jeden, bylo mi doporučeno že jeden stačí max. 2 kusy, jeden silikonový apak je ještě jinej druh, prej každé dítě si vybere co bude žužlat, některé nechtějí vůbec, pak se to mění zase podle měsíců, takže mám koupený jeden pro novorozence silikonový značky NUK.

ami33
13. črc 2011

jo už sem to našla...a pak jsou dudlíky latexové, ta žlutá guma.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 tak to je ona, tu mi doporučovaly 🙂 Ale prej ji nemám kupovat,dokud nevím, jestli budu přikrmovat...

lipetra
13. črc 2011

@ami33 😀 😀 😀 Asi si taky necham poradit 😀 😀 😀 Nevim kterou koupit. Jsem jak neznalek. ☹

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no hele i když nebudeš přikrmovat hned, tak budeš třeba v půl roce, nebo jak nebude malýmu stačit a to se pak dokupují jen ty silikonové savičky podle věku dítěte. Tu jednu lahvičku když koupíš, tak ji 100 pro později využiješ.

ami33
13. črc 2011

@lipetra no my tomu taky prd rozuměli, jsme kupovali lahvičku kde už byl i ten náustek když dítě přestává pít přes savišku😨DDDD prodavačka se asi bavila,ale zase poradila, mohla nám to prodat a co.

ami33
13. črc 2011

Ty savičky jsou pak odstupňvané podle průtoku jestli má 2 díry, 4 díry nebo kolik, podle hustoty tekutiny.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 mě právě holky říkal,y že v půl roce už je zase zbytečný dávat dítěti pít z protikolikové lahvičky, tak nevím.... Tomu nerozumím, ale zatím to kupovat nebudu

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no nevím, ten vzduch je vždycky dobře, když nejde zbytečně do bříška, a pak když ji máš tak ji dáváš furt, neteři ji dávala třeba na noční pití švagrová ještě ve 4 letech.

lipetra
13. črc 2011

@ami33 jeee odkaz ktera lahvicka to je, kde ji koupim by prosiiim nebyl pro blondynu, ktere to ne a ne najit, asi budu muset prestat chodit na meliry 😀

kajka_37
13. črc 2011

holky jak chutná ta tekutina na OGTT?

ami33
13. črc 2011

@lipetra http://www.aventbaby.cz/lahvicky
jééé a dokonce mají modrou a růžovou edici, ty lahvičky vypadají stejně, jen koukej jestli je to bezkolikové a pak jestli ten měkkčí nebo kterej dudel.

marketas1
13. črc 2011

tak jsem kecala, takhle to je!

http://www.medela.cz/produkty/calma.php

marketas1
13. črc 2011

@ami33 a prej ty antikolikové jsou skoro všechny te´d už...

ami33
13. črc 2011

@kajka_37 já ti nevím, já tam jdu v úterý, prej mě tam budou držet 2 hodiny, nesmín jíst 10-12 hodin před, den předtím nesmím nic tučného, ráno můžu pít čistou vodu. Poslední 3 dny bych měla dodržet příjem sacharidů aspoň 150g aby to nebylo zkreslené. Jen nevím jestli mám moč donést nebo budu dávat až tam, asi si ji radši vezmu i z domu.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 já jdu taky v úterý,škoda, že nejsi tady, jsme mohly jít spolu! A o moči nic nevím. Bere se jen krev

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 Jeee tuhle mi doporucovala pani na cviceni, ze pry je nejlepsi 🙂

kajka_37
13. črc 2011

hm, no mě volala dr teď že zítra nástup... já se nejdřív lekla že mi volá kor špatný triply.... naštěstí "jen" cukrovka.... ale i tak... že bych se těšila to ne....

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no já myslím, že dnes už asi budou všechny ty lahve dobré, já na jiné nekoukala, v Daře mají jen samé značky dobré a Avent je takovej dobrej střed hlavně cenově.

lipetra
13. črc 2011

@kajka_37 Nic hrozneho to neni, nejlepsi je to vypit najednou, ja bych to po troskach nedala 🙂

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no jo, a kde já na tu moč došla nevíš? 😀DDDD 😀 ještě , že si mi to řekla, bych jim tam nutila moje raní čůrání 😀DDD majn got se mnou 😀DDDD

lipetra
13. črc 2011
marketas1
13. črc 2011

@lipetra no, já půjdu do téhle, pokud budu mít problémy s kojením. kamarádka říkala, že ji tahle lahvička + homeopatika zachránila kojení a ta druhá kamarádka taky moc doporučovala

ami33
13. črc 2011

@lipetra aha takže to exnout jako šampíčko na zdraví, na mě asi budou koukat, si řeknou nějaká hladová po glukóze 😀DDDD

marketas1
13. črc 2011

@ami33 to teda taky nevím, jak jsi došla na moč 😀,že by blonďatou hlavou?! 😉

kajka_37
13. črc 2011

exnout půllitr? no nazdar to budu vypadat 😀

ami33
13. črc 2011

@lipetra jojo, s tím pro novorozence, ta modrá je krásná. Já koupila tuhle základní,ale stejně pak jak poroste koupím ještě s větším objemem a nějakou s obrázkama, tyhle jsou takové miminkovské,ale taky pěkné, ta modrá je krásná.

marketas1
13. črc 2011

@kajka_37 budu na tebe myslet! MOC!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru