Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
13. črc 2011

@marketas1 no čeče fakt nevím, někde sem to musela číst.
@kajka_37 ono toho snad ani půl litra není

teda fuj ta žáha poslední dva dny mi dáva zabrat a to jsem to včera zakřikla, jsem se manželovi chlubila, že žáha nic, záda nic, že mi vlastně nic není a je to tu.

marketas1
13. črc 2011

@ami33 já záda občas trochu cítím a ta žáha je teda svintvo nad svinstvo ☹

kajka_37
13. črc 2011

@ami33 sis to zakřikla :-P

@marketas1 kujíí, dám vědět.... stli neumírám nebo tak 🙂)

ami33
13. črc 2011

@marketas1 já zada zatím vůbec, dříve mě píchalo jak když pod jednou lopatkou, když jsem byla dlouho na nohách nebo tak,ale to bylo ze špatného držení těla, teď už mě nepíchá a kříže taky v pohodě. Mě nejvíc asi zlobí nohy, nemám vyloženě křeče to ne,ale prostě unavené nohy večer jak lehnu a ráno jak vstanu než se rozhodím mě bolí šlapky a paty, jako a když mám den že jsem furt na nohách a furt ty naše dlouhý procházky, tak fakt jako nohy trpí.

ami33
13. črc 2011

@kajka_37 to říkám, mám se prd co chlubit, to je jako nedávno jsem si říkala jak mi ta váha stojí a že to je tím že dobře jím a prdlačky zase to houplo, už se nikdy nebudu ničím chlubit 😀DDDDDD

ami33
13. črc 2011

Nic holky já mizím, zkusím si dát mlíko na žáhu a pádím ven, vyreklamovat fén a za kámoškou do salónu probrat nové drby a po cestě mám bazárek, se mrknu jestli tam nemají něco solidního z těhu hader.

lipetra
13. črc 2011

@ami33 Ja bych vsechno nejradsi kupovala modre nebo zlute nebo zelene 🙂 Ta se mi libi, mozna do ni pujdu. Ta se neztrati. 🙂

marketas1
13. črc 2011

@kajka_37 jo,napiš smsku! Budu čekat!
@ami33 já jsme fakt investovala a koupila si v reikeru boty a šlapky nebolí, i když chodím hodně amě bolí záda, když mám nějakou těžší kabelku, to pak cítím, jinak dobrý

marketas1
13. črc 2011

@ami33 a páček

kajka_37
13. črc 2011

koukám co se kde píše o tom testu a někde moč chtějí... maj v tom burdeeeeeel

lipetra
13. črc 2011

@kajka_37 ja jsem musela prinest moc a pak jeste po kazde hodine jsem curala do kelimku 😀

marketas1
13. črc 2011

@lipetra @kajka_37 fakt moč? mě nic neříkali... ☹

kajka_37
13. črc 2011

@lipetra aha, no mě nic neříkala... ale vezmu... kdyžtak ji vyliju že... 🙂

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 @kajka_37
no me sestricka rikala, ze ji tam musim vzit, tak jsem ji tam nesla...no ono je lepsi ji vzit sebou, vylit ji muzes vzdy🙂

marketas1
13. črc 2011

@lipetra tak já ji vezmu taky radši!

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 jj vezmi🙂
uz jsi byla na EKG a u obvodaka? ja jsem ti nejak nepobrala kdy tam mam jit 🙂

cell
13. črc 2011

@lipetra : já už byla. Obouchla mi to kamarádka asi už v 15. tt 🙂 . Našla jsem tu na bazárku hrací deku a zítra si pro ni jdu 😵

lipetra
13. črc 2011

@cell Ty by jsi mohla mit prehled, je nekde dobry ultrazvuk, kde by mi udelali hezkou fotku? ta moje ma fakt asi predpotopni ultazvuk, pac tam mam vzdy jen mazaninu☹

cell
13. črc 2011

@lipetra : já mám fotky z ultrazvuku u Apolináře a ty jsou prímovní 🙂

lipetra
13. črc 2011

@cell no ja od te doby co tam na nas testovali ten 3D a 4D ultrazvuk, tak mam k tomu ultrazvuku celkem neduveru...ja mam jednu peknou, ale ostatni stoji za prd.

kajka_37
13. črc 2011

mě by zajímalo kam se chodí na 3D

marketas1
13. črc 2011

@lipetra já nemám ani razítko ani EKG akašlu na to. Obvoďačka mi ho točila v 1.trimestru,když jsem byla nemocná, tak to sfoukla hned, ale nedala mi to a nechce se mi tam kvůli tomu letět teda....

cell
13. črc 2011

@lipetra : já mám většinu fotek od Apolináře a ty jsou krásně ostrý a všechno vidět. Pak mám asi dvě od kamarádů, co mi dělali ultrazvuk normálně na rentgenu a ty jsou mázlý, hrůzostrašný

a to chce UTZ jenom kvůli fotce?

kajka_37
13. črc 2011

já mám od Apo jednu a nic moc.... to už mám hezčí od své dr, kdy lumpík plaval první ligu, ani není mázlej...ad Apo fotka divná...

lipetra
13. črc 2011

@marketas1 no ja mam jen od zubare 😀 tak budu muset k tomu svemu exotovi skocit, minule jsem byla na EKG asi tak par let zpatky a on ze mam vadu na srdci a poslat me nekam na ultrazvuk a ten doktor si tukal na hlavu proc me tam posila 😀

lipetra
13. črc 2011

@cell Jooo chtela bych nejakou peknou a ne takove mazaniny 😠

lipetra
13. črc 2011

@kajka_37 no ja mam jednu od Apo peknou a jednu mazaninu

cell
13. črc 2011

@lipetra : našemu Šimonovi se ultrazvuk ani trochu nelíbí, vždycky s sebou hrozně mrská a mě pak bolí břicho, takže už jen kvůli fotce nee .... ale pravda my už máme hezkých dost

marketas1
13. črc 2011

@lipetra já myslím, že pokud ti na gyndě neřeknou, že to vyšetření EKG chcou, tak tam ani nechoď... 🙂

cell
13. črc 2011

to oni ho asi budou chtít, v těhu průkajdě je to na to spešl okýnko a všechny moje kamrádky těhule na ekg byly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru