Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
14. črc 2011

@marketas1 mě teda elastiq nesmrdí, spíš mi přijde bez vůně a zápachu, používám teda tu druhou řadu, né ten exlusiv a já to právě mažu hodně a nechávám vsáknout...hlavně na noc. Hlavně aby to splnilo svůj účel no.

marketas1
14. črc 2011

@ami33 já na noc používám ole a na den krém 🙂 A mám zatím bříško krásný - mažu od prsou po kolena 😀

ami33
14. črc 2011

@marketas1 teda já mažu zadek a stehna tak jednou týdně,ale tam nepopraskám, tam nepřibírám.....čeče jako by mě právě zajímalo kdy třeba ty ženský začínají praskat, mě včera sestřička chválila bříško, že ho mám pěkný,ale mě to přijde teda brzo, i když břicho už mám velký.

ami33
14. črc 2011

Jééé akorát koukám vpravo na liště že bushman má slevy, bude mít manžel radost...jako mám i pro malýho teplákovou soupravu od Bushmana, ale to bude muset trochu porůst.

marketas1
14. črc 2011

@ami33 tak já jsem teda přes nohy přibrala hrozně a zadek taky vyrostl....

ami33
14. črc 2011

@marketas1 no potěš, to jsou fakt chudáci děti...odsud podsud

ami33
14. črc 2011

@marketas1 tak já teda taky nehubnu...dneska jsem si dala zelíčko a knedlíčky...teda snědla jsem jen dva a maso bylo tlustý, takže jsem 2/3 vyhodila, to budu mít zase brzo hlad.

kajka_37
14. črc 2011

zdáááááááááááááár 🙂

ami33
14. črc 2011

@marketas1 jak je dneska v Olniku? já čekám, že po těch hrůzách co byly v čechách dnes něco přijde na Moravu.

ami33
14. črc 2011

@kajka_37 ahoooooooooooooj, tak jak? jak jsi to zvládla?

ami33
14. črc 2011

No tak ještě dneska budu muset jet do práce, doufám že to nebude ve 3 hodiny...fakt s něma, ještě, že mají příští týden dovolené, budu mít veget.

ami33
14. črc 2011

Holky, taky vám prcci nejvíc kopou po jídle? mě se zdá, že po jídle kope často. Jo a by mě zajímalo jak máte mimča natočené, já mám prcka furt koncem pánevním, vím , že je ještě strašně brzo,ale doufám, že se včas otočí.

marketas1
14. črc 2011

@ami33 tak jak je mimi natočené, to vůbec netuším, po jídle ani moc nekope a v olmiku teď pršelo docela dost, ale už zase svítí sluníčko,ale bacha!
http://www.novinky.cz/domaci/239001-moravu-ceka...

kajka_37
14. črc 2011

@ami33 čoveče šlo to... dostala sem 2dc glukozy, sklenici vody a že do pěti minut vypít a přijít za dvě hoďky na krev... připomělo mi to hroznový cukr...

marketas1
14. črc 2011

@kajka_37 ty jsi tam nemusela sedět? Tak to u nás teda galeje, musím tam celou dobu sedět a můžu jen na wc

ami33
14. črc 2011

@marketas1 no paráda, to bude zase noc, bude lejt a bouřit....kdyby se to jednou vyhnulo Beskydům by snad byl zázrak.
@kajka_37 n o vida, že to nebylo tak hrozné
@marketas1 já tam taky budu muset sedět, nikam mě nepustí a krev mi budou brát v 7 hodin, v 8 hodin a v 9 hodin...co hodinu a budu tam lapět a číst časák.

marketas1
14. črc 2011

@ami33 tak já teda stejně ale nechápu, proč tam jako budu od půl 7 do 10 hodiny! ☹

ami33
14. črc 2011

@marketas1 asi vás tam bude víc, někdo mezi prvníma, třeba vypadne i v 9 hodin a třeba ten mezi posledníma v 10 hodin, asi raději říkají dýl kvůli práci, podle mě to tak dlouho trvat nebude.

marketas1
14. črc 2011

@ami33 tak to je možný, to mě nenapadlo 🙂

ami33
14. črc 2011

@marketas1 no vidíš...přinejhorším jim tam začni omdlévat hlady, vezmou tě přednostně 😀DDDD

marketas1
14. črc 2011

@ami33 ALE NE, TO VYDRŽÍM, BERU KNÍŽKU 🙂

ami33
14. črc 2011

@marketas1 jak chceš 😀 ...tak si vem....třebáááááááááá 😀DDDD dobrého vojáka Švejka, ten je na díly 😀DDDD

marketas1
14. črc 2011

@ami33 ty jo, to počasí dneska hrůza 10 minut chčije, 10 minut svítí a tak počád dokola, jak na Apríla.....

ami33
14. črc 2011

@marketas1 no tak u nás se udělalo černo a akorát teď začalo pršet, ale vypadá to na přeháňku

kajka_37
14. črc 2011

@marketas1 tady byla už po 3. v týdnu šílená bouřka...a to já bouřky miluju,,, ale už stačíííííííí

marketas1
14. črc 2011

taky sice prší, ale venku je jak ve skleníku, naprosto infarktový stav, vzduch se nehne,cca 25 stupňů, příšerný! ☹

kajka_37
14. črc 2011

@marketas1 jen 25? to je ještě dobrý.. my měli včera 32, v Blavě měli prý 37... uuuf

lipetra
14. črc 2011

@ami33 @marketas1 me ten Dove stacil, doporucila mi ho doktorka a kamoska se s tim mazala a nema strie ani nic jineho. V DM nakupuji rada kosmetiku tu jejich, oni ji maji docela kvalitni.

marketas1
14. črc 2011

@kajka_37 tak včera jsme měli taky tolik, ale dnes je zataženo, dusno,do toho zaprší n to rozpálené město, fakt naprosto hrozný, se nedá dýchat. Jsem ulepená,ble!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru