• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@ami33 Ten nas kope taky hodne po jidle a pak v noci zacal :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra tak "Toníček" si kope,jak se mu zachce a v noci teda zatím nekope
14. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak u nás bylo ráno v 8 hodin 30 stupňů...teď se to protrhalo a neprší, měla bych nakoupit, bůhví co ještě přijde.
@lipetra a po kávě kofeinový, sem si dala v úterý jak jsem byla v práci presso a jako Maradona hadra :grinning:DDD
14. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 No minule v noci nam lozili kocouri po zahrade a nas pejsek to nemohl pripustit, tak bezel ven je vyhnat a pak jak stekal, tak maly kopal az do rana, pac jsme ho asi vzbudili :grinning:
14. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 Jo tak po kave, to znam:slight_smile: To dela to same :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak u nás ani po kávě nic moc :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
haló,kde jste kdo?
14. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, já se loučím, hezký zbytek dne,pa
14. črc 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
sem se nějak zapracovala huž sem tu, je tu ještě někdooo?
14. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hezky patek i cely vikendik:slight_smile:Ja mam zitra volniko, jdeme na svatbu:slight_smile: Tak paaacko tehulinky. :slight_smile:
14. črc 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro ty co je žahá žáha:

Jak ulevit pálení žáhy
Pokud Vás během těhotenství trápí pálení žáhy, pak Vám možná pomohou následující rady:
Vyhýbejte se kořeněným a tučným jídlům.
Omezte pití kávy a nápojů obsahujících kofein. Nepijte perlivé nápoje.
Vyhýbejte se konzumaci kyselých džusů z citrusových plodů, ovšem zároveň nezapomeňte, že budete muset zajistit přísun vlákniny z jiných zdrojů. Dobrými zdroji vlákniny jsou například celozrnný chléb, neloupaná rýže, celozrnné cereálie a ovoce a zelenina.
Vyhýbejte se, nebo alespoň radikálně omezte, konzumaci čokolády (je nám líto, ale je to tak).
Jezte v malých porcích, ale často, a určitě ne těsně před spaním.
Před každým jídlem vypijte sklenici vody, napomůžete tím lepšímu trávení.
Po každém jídle si dejte žvýkačku. Ta podporuje tvorbu slin, jež neutralizují žaludeční kyseliny.
Před spaním vypijte mléčný nápoj, mléko neutralizuje kyselý obsah žaludku.
Z dlouholetých zkušeností našich maminek víme, že jim pomáhají třeba i mátový čaj či syrový česnek (samozřejmě že ne dohromady!). Pokud nesnášíte čerstvý česnek, zkuste česnekové tablety.
Pálení žáhy se také můžete zbavit tak, že si na spaní dáte pod hlavu polštář navíc.
A konečně, Váš lékař Vám může předepsat antacidum, což je lék na snížení kyselosti žaludečního obsahu. Některé volně dostupné prostředky ovšem nejsou pro těhotné vhodné, takže se vždy poraďte s lékařem.
14. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den přeju! Konečně pátek,huráááááááá :slight_smile:
15. črc 2011 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ranko :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, jak já jsem ráda za pátek, tenhle týden je fakt brutus ...
15. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell copak? náročný? a co teprv víkend, to jdete na svatbu :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 : jojo, samý složitosti ..... se těším, že si na svatbě užiju nějaké lahůdky, mňam. Jak dopadl oGTT??? :confused:
15. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
@kajka_37 už máš výsledky cukru?
15. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell
@marketas1 holky mám si volat po 11... tak ještě chvíli....
15. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 : tak držíme!
15. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell kuju :slight_smile:
bylas juknout na ten kočár? :sunglasses:
15. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já viděla včera perego a přišlo mi že se ten prcek v té korbičce skoro ztrácel :slight_smile:)
15. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 : půjdeme dneska na ty háje okouknout ty gessleiny + tam mají i teutonky i mutsíky, tak uvidíme :slight_smile:

perego vůbec neznám ..... jinak jsem si včera od jedné maminky tady z koníka kupovala hrací deku a ta měla bugaboo a to je taky hodně příjemnej kočárek na ovládání+navíc ta korbička byla teda fakt obrovská
15. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 @cell do peréga jdu já :slight_smile:

@kajka_37 co ty výsledky?
15. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte holky, kde se flákáte při pátku? Já mám dneska opět akční den tak furt někde lítám,ale než jsem dojela z práce, tak byly vyměněny hlavní dveře do bytu, tak už jen dodělat ty síně a můžeme rodit.
@kajka_37 Tak jak? už máš ten cukr? mě se to krátí...už v úterý...oni tam píšou abych dodržela příjem sacharidů,ale co já vím, já sladký nejím, teda jen hjodně ovoce, ale to stačí ne?
15. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 stačí, když budeš jíst normálně jak každodenně jíš a nebudeš omezovat cukry, aby výsledky nebyly zkreslené....
15. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak jdu v úterý a o víkendu si něco sladkýho vždycky dám ke kávě a nebo zrmzlinu, ta má taky cukry
15. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Tak jako jela jsem teď z Valmezu do Rožnova a v rádiu říkali, že hoří lesy na ostrově Brač a já tam mám všechny svoje nejmilovanější....mě jebne....a to mi ráno zvonil mobil od mamky a sem to vzala a tam jen nějaký švitoření s někým a nic. A prej 50 hasičů tam zasahuje a nějaký městečko i evakuovali :frowning2:
15. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hm...takže už 150 hasičů a 200 evakuovaných
15. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 neboj, to bude dobrý, my byli na Zakynthosu a když tam hořela velká část ostrova a koukali jsme,jak lítají letadla a hasí a my jsme byli v pohodě a druhý den jsme jeli na výlet lodí kolem ostrova a viděli to spáleniště....Neboj, bude to o.k.
A já jdu taky na cukr v úterý a přemýšlím, co o víkendu upeču :grinning:
15. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
chci dělat na zítra svíčkovou, mám naložený maso, nachystanou zeleninu a jediný co nemám, je petržel. projela jsem albert,billu i hypernovu a nikde :frowning2: Mě jebne :frowning2:
15. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek