Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
18. črc 2011

@lipetra no já bych ještě nebyla líná tam dojet...ale pak bych musela zpět do centra někam na vlak a domů...a tose mi taaaaak nechce 😀

cell
18. črc 2011

Gesslein future s vložnou taškou C- lift
německá kvalita se spoustou vychytávek, jsem spokojená
😵 .... dodací lhůta 2 měsíce, koncem září by snad mohl být 🙂
časem sem hodím obrázek

marketas1
18. črc 2011

@lipetra a fusak bys stejně kupovala černej, ne? A černej by se ti do toho kočárku kiwi tak nejvíc hodil 🙂

ami33
18. črc 2011

@marketas1 je to zelenej pytlík a na něm jsou vyfocené ty knedlíky a nahoře je nápis frozen dreams..asi jako firma, to najdeš v mrazákách.

marketas1
18. črc 2011

@cell prej časem...Ho chci vidět hned! 🙂

marketas1
18. črc 2011

@ami33 oki, díky moc, když tak budeme miít zítra stejnej oběd 🙂

cell
18. črc 2011

@marketas1 : tak momentík , někde něco najdu 😉

lipetra
18. črc 2011

@kajka_37 no ja bych tam dojela, ale pak nevim co bych s tim kocarkem delala, kdybych ho koupila, pac pritel dnes neni autem v Praze, tak leda ze bych jela s celou sestavou busem 😀

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 To jo, ale ja cekam zda ta kamose se rozhoupe a budu mit ty fusaky od ni 🙂

lipetra
18. črc 2011

@cell Taky chci videt

ami33
18. črc 2011

@marketas1 já si na to dělám praženou strouhanku na másle s cukrem, bych se toho ujedla, jako ty knedlíčky jsou takové maličké, manžel měl něco jiného na oběd a já si jich uvařila 10ks a snědla jsem 5 a totál full,ale jsou výborné, ta švestková náplň má takovou tu chuť valašských svestkových povidel do koláčů, to prostě doma neudělám i kdybych chtěla,ale cítím tak skořici, je to tam i napsané na sáčku,ale to je jen tak na chuť.

kajka_37
18. črc 2011

@lipetra přesně.... kočárek bych sice netáhla ale kdoví co bych tam ulovila 🙂))

lipetra
18. črc 2011

@kajka_37 no prave to si taky rikam, ja teda jedu ve stredu k nasim, pac potrebuji k obvodakovi a na EKG tak tam asi juknu, pac je to kousek 🙂

marketas1
18. črc 2011

@cell a barva?
@ami33 Tam josu povidla? Ne celé švestky?
@lipetra jo aha, já mám jeden fusak půjčenej a jeden jsem koupila.

kajka_37
18. črc 2011

@cell koukám že tam je na výber dost barviček... 🙂

cell
18. črc 2011

hnědá s takovým střapatým vnitřkem. Jinak ten kočárek je na obrázku takový nic moc, ale reálně je to normální kočárek, bezvadně ovladatelný ..... tak mi aspoň ubyla jedna starost.

Teda vy mi děláte chuťě s těma ovocnýma knedlíkama 🙂

marketas1
18. črc 2011

@cell 🙂 tak si taky dej knedlíky 🙂

lipetra
18. črc 2011

@cell Hezký kočárek 🙂

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 no ja teprve uvidim...

lipetra
18. črc 2011

@cell A na kolik vas ten komplet vysel?

marketas1
18. črc 2011

@lipetra já mám od kamarádky beránkový fusak a pak ten černý a ten je až do 3 let, takže chvilku vydrží 🙂 U toho od kamarádky mám strach, že bude za chvilku malej....

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 No kamoska ma sedivy a cerny co psala. Ale uvidime taky v jakem stavu budou. A jsem zvedava i na oblecky. Doufam, ze neco vybere pekneho a ze se konecne taky sejdeme.

marketas1
18. črc 2011

@lipetra já mám tolik hader pro mimi, že to nemá šanci unosit... 😀

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no je to spíš taková náplň ze švestek, i lsupky jsou tam vidět, takové nadrcené, celé švestky ne, to bych si udělala doma.

marketas1
18. črc 2011

@ami33 tak já uvidím, když neseženu ty borůvky nebo nedostanu chuť třeba na ty meruňkáče, tak je koupím 🙂

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 Tak to ja zas ne, ja cekam co ta kamoska a pripadne pak zbytek dokoupim. Na prvni tri mesice toho mam az az, ale pak je to horsi, jsem si delala i seznam co mam

cell
18. črc 2011

@lipetra : necelých 18 tis. (+ nánožník a moskytiéra) - chytli jsme (aniž bychom to tušili) poslední den 5% slevu. Jinak jsem nadšená z té vložné taky, což je místo hluboké korbičky - je lehoučká, veliká (takhle velké korbičky jsem viděla snad jen u inglesiny), dá se jí ještě odendat přední část. Pak má hodně poloh na nožičky, sporťák do úplného lehu, sed do pravého úhle
jen si koupím asi tašku od emitexu, origoš za 2 tisíce mít nemusím

marketas1
18. črc 2011

@lipetra jo tak to já taky tak, na první 2-3 měsíce, pak už taky nemám a budu muset kupovat, ale to až prostě pak podle toho, co bude potřeba. Mám ještě slíbené od kamarádky, že její prcek to teď ještě nosí (má 5 měsíců) a pak mi to všechno půjčí,ale něco pak už koupit budu muset.Ale jak říkám, to takhle dopředu řešit nebudu....

marketas1
18. črc 2011

@cell prosím, ho´d mi odkaz na tu tašku od emitexu, musím taky koupit tašku a nechce se mi dávat 1500....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru