Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 Baby park na Cernaku. Jeste dobry je Detsky raj ve Vysocanech a AAA kocarky na Cernaku🙂

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra kouknu ještě na ten ráj 🙂

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 jj koukni, tam je to dobry a velky

kajka_37
19. črc 2011

holky už ste koukaly na lehátka? budete kupovat? nebo hrací deky?

kajka_37
19. črc 2011

já se zamilovala do tohohle... no jáí vím no, zas tyrkys.... 😀 😎
http://www.detskyraj.cz/lehatka-a-choditka/chic...

cell
19. črc 2011

já už hrací deku mám, koupila jsem ji tady na bazárku ... a křesílko hodlám taky koupit z bazaru anebo přemýšlím, že si ho nechám koupit od holek v práci - pořád mě atakujou, co mi mají koupit. Ale nevím, ta cena mi přijde za nové dost vysoká 😒

ami33
19. črc 2011

Ahojte, tak jsem po OGTT. Glukoza hnus...da se to zmáknout, ale hnus. Bylo mi po ni horko, zily jsem neměla videt. Prvni odber ze hrbetu ruky, druhy to same, ale nezrefila se zila, tak druhej odber šel normos z prstu. Jo a to nejdulezitejsi... vysledky jsou krasne.

cell
19. črc 2011

@ami33 : to je príma, že to tak dobře dopadlo, gratuluju!

kajka_37
19. črc 2011

@ami33 tak to je dobře 😉

@cell uka jakooou 🙂

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 my mame polohovaci lehatko od Chicco od znameho 🙂

lipetra
19. črc 2011

@ami33 Jeee ty jsi si teda uzila taky ☹ Tak hlavne ze vysledky jsou kraaasneee 🙂

ami33
19. črc 2011

@lipetra No a četla jsem před chvílí na netu, že nejhrubší chyba, která se může u těchto testů udělat je, že se vezme krev z prstu, tak nevím, jako sestřička to mohla vědět v labině,ale asi nevěděla protože mi říkala, že dřív se to taky bralo y prstu, nu co, podruhé tam nepůjdu...jo a nevím jak markétka,ale já tam teda byla skoro do 10 hodin a to jsem tam jela ještě pro výsledky a zanesla to svojí dr. sem to chtěla vědět hned.

kajka_37
19. črc 2011

@ami33 Markétka psala že dobrý... výsledky myslím ještě neví, ale zvládala to prý dobře... a pak šla ještě na EKG...

lipetra
19. črc 2011

@ami33 No me brala ze zily, 3x ze stejny, ale jednou mi brala krev ze zapesti a to teda bylo neprijemny.

cell
19. črc 2011

@kajka_37 : já vyrobím album s tím, co už máme ..... vydrž prťka vydrž 🙂

kajka_37
19. črc 2011

@cell držím držím 🙂

ami33
19. črc 2011

@lipetra no potěš...naštěstí mě nevadí odběry krve, takže jim vždycky říkám dělejte si co chcete, u mě stejně žíly nenajdete...jo a co jsem byla hodně překvapená, nenechali nás sedět ani na chodbě, musely jsme celou dobu sedět v labině, kde berou lidem tu krev a jako u dvou lidí sem jim stalo, že si tu žílupořádně nedržely a jako krev stříkala...masakr jako.

lipetra
19. črc 2011

@ami33 Tak to ja jsem sedela na chodbe v kreslech, no spis valela se 😀 😀 😀 Me taky nevadi odbery, ale teda z jedne zily jsem to zazila poprve hned 3x a jednou se mi udelala vzduchova bublina v zile a to teda bylo dost neprijemny 😠

ami33
19. črc 2011

@lipetra no to muselo fakt bolet, té holčině co byla se mnou braly taky 3x a jednou z jedné ruky podruhé z druhé ruky a pak zase z první,ale z jiné žíly.

kajka_37
19. črc 2011

@ami33 stříkalo? ježiši telata.... :-/

marketas1
19. črc 2011

Ahoj ženy, tak já už vařím borůvkový knedlíky, poprvé v životě,tak snad to bude k jídlu,už mám děsný hlad 😀 Jinak glukóza v pohodě,nic mi nevadilo,odcházela jsem po půl 10 a výsledky budou až za týden,chjo 🙂 Ale jak to berou po hodině a pak po 2 hodinách, tak po hodině odebrali jen 3 holky, tak si říkám, že by to mohlo snad být dobrý...No, uvidíme...
Káji, jakou barvu sis objednala ten fusak nakonec? A za jakou cenu?

marketas1
19. črc 2011

@ami33 my seděli v čekárně jenom pro maminy,takže parádička 🙂

lipetra
19. črc 2011

@ami33 no tak tahle pani byla ras, tak to brala z jedne zily

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 tak hlavne ze je to za tebou 🙂

ami33
19. črc 2011

@kajka_37 jo prej když si to ti lidi brzo pustí a málo drží, já to taky dlouho nedrží,ale dnes jsem viděla, že se to fakt stává.

marketas1
19. črc 2011

@lipetra jj,ale nijak mi to nevadilo,nic nepříjemnýho....

kajka_37
19. črc 2011

@ami33 ta kt opak chápu že krvácí... :-P

@lipetra mě to taky brali z jedný žíly a dobrý...

@marketas1 hoooj, no nakonec černý s šedým vnitřkem a za 950

marketas1
19. črc 2011

holky,musím se pochválit,knedle mňam!

ami33
19. črc 2011

@marketas1 no vidíš a já tam byla skoro do desíti....oni berou někomu co hodinu a nekomu jen za 2 hodiny a to podle mě záleží jak to chce doktor. No my si v té labině docela užily, ještě že jsem měla takovou dobrou společnost, holčina perfektní a podrž se, jako mi řekla o dalším obchodě v Rožnově kde prej mají všechno pro mimi i kočárky....nechápu, že o nich nevím, nemají nikde reklamu ani na netu nejsou, za chvilku se tam chystám procházkou, mám to kousek od baráku.

marketas1
19. črc 2011

@kajka_37 jj, ten bude hezkej,cena trochu vyšší než u mě,ale tam zase tu tvou barvu neměli 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru