Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
20. črc 2011

tady nikdo není jako...

kajka_37
20. črc 2011

kde šooooooooooooooooooooooou?

kajka_37
20. črc 2011

tjo ten pomeranč mi fakt asi už nejede... ☹

marketas1
20. črc 2011

@kajka_37 Káji, no nevím. Ilča ta šla do práce, ale Peťka se teda ztratila nevím kam....

marketas1
20. črc 2011

@kajka_37 tak kup jahůdku, ta je mňam a sladká. Nebo broskev. A zase se ti jako dělá zle po tom pomeranči?

kajka_37
20. črc 2011

@marketas1 po tom džusu... zkusím si dát na obědě jablečný, nebo zase ten mulťák na kterým sem začla pít.... kurnik den před dovčou, sakra....

marketas1
20. črc 2011

@marketas1 jdu papat

kajka_37
20. črc 2011

brou chuť 🙂 taky půjdem

lipetra
20. črc 2011

Tak jsem zpet, mela jsem kruti rizek plneny syrem a k tomu okurkovy salatek, mnam 😝

ami33
20. črc 2011

no tak Ilča už je zpátky z práce 😀 a jelikož jsem si odhlásila oběd a v práci všichni na dovolené, tak kuchtím doma a došlo na to lečo, jen to dodusím , dám vajíčka a bude mňamka.

marketas1
20. črc 2011

tak já jsem měla grilovanou klobásku s chlebem a hořčicí

ami33
20. črc 2011

@marketas1 no tak tu bych taky zvládla Ňám

marketas1
20. črc 2011

@ami33 byla výborná,valašská! 🙂

ami33
20. črc 2011

@marketas1 jako nějaká domácí a nebo z obchodu?

marketas1
20. črc 2011

@ami33 z obchodu,ale výborná. Se tak jmenuje, dělají ji, myslím, Kostelecké uzeniny....

ami33
20. črc 2011

@marketas1 se po ní podívám, jsme s malým masožrouti....teda spíš bych řekla všežrouti.

ami33
20. črc 2011

Nic jdu se nakrmit a zase abych chvilku pracovala chjoooo

marketas1
20. črc 2011

@ami33 taky pracuju a při tom teda píšu... 🙂 A po klobásce se podívej, jsou fakt výborný!

kajka_37
20. črc 2011

já měla dneska něco jako vepřo knedlo.... jen z kedlubnového zelí, uáá 🙂

cell
20. črc 2011

jůů, na kedlubnový zelí se chystám, máme kedlubny ve skleníku a našla jsem nějaký recept na gnocci a přes to rozškvařenou slaninku s cibulkou 😅

marketas1
20. črc 2011

@kajka_37 mňam!
@cell jé, kde jsi našla ten recept?

ami33
20. črc 2011

téda holky nechte toho labužnictví, já tentokrát vůbec nevím co budu kuchtit o víkendu

cell
20. črc 2011

@marketas1 : v časopise Albert - tam mají stejně príma recepty. Ale mám ho doma, takže ho asi prubnu a pak Ti písnu, jak to dopadlo. Ale co si pamatuju, tak to není moc složitý 🙂

marketas1
20. črc 2011

@ami33 já přemýšlím nad karbanátkama a nad koprovkou....
@cell tak jo, zkus a dej vědět. Jsme přemýšlela i nad haluškama se zelím 🙂 Že bych udělala 🙂 Taky s opečenou slaninkou,mňam!

cell
20. črc 2011

karboše jsem měla k obědu a byl dobrý 🙂 ... akorát mi po obědě docela zkazila chuť i život jedna smrdutá pacientka, tak tu teď čuchám kafe 🙂

kajka_37
20. črc 2011

@cell
@marketas1 od táty mi chutná víc ale taky sem si pochutnala 😵 ooo bože 🙂

marketas1
20. črc 2011

@cell ještě nad zapékanýma špagetama přemýšlím 🙂 Jako nějaká bezďačka nebo jak smrdutá?

cell
20. črc 2011

@marketas1 : hmmm, ale mně je po těstovinách večer těžko.
Bezďačka asi nee, mladá holka, ale příšerně smrděla močí a vykládala nám, že je čerstvě vdaná, což nás všechny teda hodně zaujalo ... aneb co všechno se může vdát 😖

marketas1
20. črc 2011

@cell ble, no to bych asi vrhla teda! A ty špagetky si můžeš dát přece na obídek, ne až večer 🙂

cell
20. črc 2011

@marketas1 : já mám oběd v práci a mužík taky .... takže my když už, tak děláme večeři 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru