Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
20. črc 2011

Pomoooc holky jaky mam vybrat? Mam vyber mezi kombinaci cela sada kiwi nebo autosedacka a korbicka marea a sportak java...co je hezci?

kajka_37
20. črc 2011

@lipetra já zelenou nemusím, já bych měla jasno 🙂

cell
21. črc 2011

@lipetra : ten šedý sporťák je úplně luxusní ... takže v kombinaci s modrou 🙂

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 @cell Ja hlavne nevim, jak bych kombinovala tu kiwi s doplnky, kdyby treba byla v kombinaci s cernou nebo hnedou nebo sedou, tak je to jina, ale v tomto pripadne urco bereme ten sedy sportak a autosedacku a korbicku modrou🙂 Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik za radu.

marketas1
21. črc 2011

@lipetra no vidíš to, já bych šla do celé kiwi 😀

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Ja ho videla prave nazivo a moc se mi nelibil, vadi mi ta kombinace kiwi a tmave zelene, to by se ladilo tezko 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra já jsme ho právě taky viděla a líbil se mi 🙂 Mě se totiž nelíbí ta modrá korbička, tak asi spíš proto...

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Korbicka je na chvili🙂Me se prave ta zelena nelibi, ta marea vypada na obrazku hur nez v realu. 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra tak hlavně je to tvůj kočárek a Tvoje rozhodnutí,tobě se to musí líbit, takže se řiď hlavně podle toho, Peti! 🙂 A je fakt,že korbička je na 5-6měsíců...

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 vis co kdyz mam moznost mit tu autosedacku a korbicku pujcenou a budu si kupovat jen novy sportak, tak ono je rozhodnuti celkem jednoduche...samo by se mi vic libila jina kombinace, ale ta zelena se nelibi ani me ani pritelovi, hlavne jsem to zkousela v obchode s necim zkombinovat a ono to byla celkem fuska s tou zelenou

marketas1
21. črc 2011

@lipetra jj, to by šla tak černá, šedá, béžová a zase zelená,bylo by to složitý. A koukala jsem na FCB a na tobě to těhotennství není ale vůbec vidět....A já to budu řešit stejně, taky budu mít půjčenou korbičku a kupovat budu jen sporťák.

marketas1
21. črc 2011

jsem si nechala uháčkovat takovéhle čepičky + jedny rukavičky

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Ty budes mit bezovou korbicku? Vis co ta korbicka se nevyplati kupovat nova, pac je to fakt jen na chvili. A kdyz je k tomu i autosedacka se zakladnou, tak no neber to. A ten sportak java se mi i libi, ta hluboka korbicka ani ta autosedacka ne, na te prodejne nic moc a ta zelena me prave zklamala, pac na internetu vypada lepe.
Ale je to na me videt, ja to brisko schovavam pod trickem:.) Dneska to treba videt je, mam nove tricko z Orsay 🙂

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Jeee to je sladky 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra jj, béžovou korbičku i béžový sporťák,líbí se mi nejvíc z těch všech. A k té autpsedačce tu základnu potřebuješ? Kamarádka ji právě nemá a přijde mi to hodně stabilní, když tu sedačku připoutá pásama.... A já mám dnes těhu rifle a tričko s dlouhým rukávem. Fak kosa ☹ A čepičky jsou úžasný,třeba na téhle fotce mimiška je boží!

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 A kolik te to stalo ty cepicky?
Ja prave tehu tricka nemam ani jedno, ale kupuji si tricka o velikost vetsi a ty muzu mit uplne v pohode, nekde mam S a nekde M. A vcera jsem narazila na krasne tricko v Orsay, tak jsem si ho hned pro jistotu koupila, no bylo ve sleve🙂
Ta bezova je moc pekna. Je fakt nejhezci, ale me to nevadi ani ta java. Budu mit od kamosky i tasku prave na tu javu, tak nebudu muset kupovat. I na tu mareu. A tu zakladnu chceme, ono je to stabilnejsi.

ami33
21. črc 2011

Hojte holčiny, tak vy zase jedete a já abych šla pracantovat, sem myslela, že bude klídek, když jede šéfko dovolenkovat a prdlačky, práce jak na kostele.
@marketas1 ty čepičky jsou naprosto úžasný 😀

marketas1
21. črc 2011

@lipetra jedna čepička teda 160 kč, jen ta fialovozelená byla za 150.Rukavičky 55,-Já si taky nekupuju těhu trička,jen obyčejný 🙂 A jaký sis koupila v Orsay?

marketas1
21. črc 2011

@ami33 děkuju, mě se strašně líbily,tak snad do pátku dorazí,popř. v pondělí. paní říkala, že jsou dost pružné, že by mohly vydržet dýl. jsou jako 0-3měsíce,ale říkala, že i do 5 měsíců by mohly být

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Takovy prouzkaty bilo, modro zelenkavy, moc pekny a ma to dole takovy lem, tak me to netahne pres brisko🙂 Ja jsem dneska vytahla i kozenou bundu pac u nas hrozne prselo a bylo chladno. Po praci jdu cvicit, jupiii.
To je slusna cena a kde to delaji, mas odkaz?

mannadela
21. črc 2011

Ahoj, holky moje🙂. Tak jsem zase tady. Jak se máte, co je nového? Omlouvám se, že nebudu číst všechno to, co jste tu během těch pár týdnů sepsaly, nestíhala bych to 😀. Už se ví, jestli bude mít Klárka holku nebo kluka? A Markét, už máte vybrané jméno? A máte už vybrané kočárky? A Ilčo, co šéf, už má po svatbě? Chrlete na mě novinky 🙂 🙂 🙂

ami33
21. črc 2011

@mannadela jééééé ahoj Adélkoooooo...sem si říkala co je s tebou...tys byla někde cestovat určitě a beze mě bééééé. Šéf má stále před svatbou...ale prej už se pohádali, prej byli domluvení na výběr prstýnků a on zapoměl a ona tam čekala před krámem půl hodiny, tož na zabití 😀DDD. A jak ty? Co u tebe novýho?

kajka_37
21. črc 2011

bré rááánko
@marketas1 čepičky sou úžasný, taky chcííííííííííííííííí 😵
@lipetra dobrá volba s kočárkem 🙂
@mannadela ahooooj 🙂 já zatím ještě nevím co se v bříšku schovává, ještě chvíli vydržať 🙂
jinak já nakoupila drogerku včera a v camaieu 3/4 za 400 a kratásky za 180 - no nechte to tam... 😀 no a balit se bude dneska, včera nebyla síla 😀 dělala sem si ty bramboráčky a vysílila sem se :-d

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 dekujiiii, vy se mate ze dnes letite z tohodle destiveho humusu 😀

kajka_37
21. črc 2011

@lipetra mi povídej... mi chtěli dneska zůstat doma jak sme viděli to počásko venku :-P 😀

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 proc ne, nekdo si vtom libuje, muzete behat mezi kapkami deste 😀 😀 😀

lipetra
21. črc 2011

@mannadela Ahojky 🙂

mannadela
21. črc 2011

@ami33 Prdlajs cestování... Jsem teď několik dní doma, tak jedu na plné obrátky a nestíhám. Jsem si říkala, že až budu doma, budu si konečně výtvarničit - namaluju obrázek na čelo nové kuchyňské linky, dodělám rozdělané hodiny, domaluju obraz, co už je dva roky rozmalovaný, a nechám ho zarámovat, vysadím sklo z vchodových dveří a udělám na ně vitráž a vytvořím mozaiku na stoličku v kuchyni. A samozřejmě pomaluju stěny dětského pokoje. Jooo, houby. Místo toho poklízím přízemí po té naší slavné stavbě a lítám po štaflích a maluju stěny. Večer padnu a nemám už ani sílu zapnout PC ☹. Dnes jsem pro změnu u manžela v obchodě a dělám mu papíry... no a odpoledne mě čeká zase malování. Potřebuju rodit tak za půl rokuuuuuuuuu!

kajka_37
21. črc 2011

@lipetra jááááááááááááááá teda rozhodně ne, možná tak divá Bára ne? 😀

@mannadela týýýjo ty si taková tvořilka? kdeže tyhle moje časy jsou... 🙂

marketas1
21. črc 2011

@mannadela Ahoj Adélko!
teda, ty jsi neskutečně šikovná! Fakt maluješ? Já chtěla vymalovat ložnici a nemám na to sama odvahu,abych si něco nepotentila vidím, že v klidu vymylovat můžu 🙂 A jméno ještě nemáme,nějak není čas si k tomu sednout. A ty už jsi na MD?
@kajka_37 ty jo, vy letíte už dneska? To fakt tak uteklo? Se máte! Bude se mi stýskat! Jo a slíbila jsi mi kurz focení!
@lipetra jestli chceš, pošlu ti na paní kontakt do mejlu. Buď si najdeš čepičku jakou chceš a ona ti ji uháčkuje nebo si vybereš něco z její tvorby a ona to uháčkuje. Dodací doba 3-4 týdny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru