Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
21. črc 2011

@mannadela 2. kolo? jakto?

kajka_37
21. črc 2011

no holky já plánuju jít na mateřskou dřív... v práci mě to neskutečně sere....

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 budeš muset asi na neschopenku zase.....

lipetra
21. črc 2011

Tak se premlouvam jit za chvili ven, uz mam hlad ☹

mannadela
21. črc 2011

@kajka_37 @ami33 Druhé kolo mám proto, že má babička cukrovku, tak to takhle hlídají ☹. Chjo, zas tam budu čučet celé dopoledne.
@ami33 S tím čípkem se hlídá co, probůh??? Mně o tom doktorka taky nic neříkala 😲

marketas1
21. črc 2011

holky, doktor to vidí icítí na UTZ,jestli je čípek v pořádku,tak v klidu! 🙂

lipetra
21. črc 2011

Holky ja nastupuji na materskou 1.9. az, jsem si to nechala prodlouzit abych byla v praci do konce mesice, ale ty posledni tri dny uz jsi vezmu dovcu🙂Mam ji hafo, tak mi ji firma proplati 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra a jak to víš, kdy máš nástup na MD?

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 jj za 14 dni jdu k doktorce a uz mi vypise papire na materskou a rikala, ze mi to posune, abych tu mohla byt do konce mesice srpna, ze to neni problem o tri dny🙂

ami33
21. črc 2011

@mannadela JO UŽ SI VZPOMÍNÁM, JSI PSALA... já mám taky cukrovku v rodině a nikdo se mě na nic neptal, no možná to ještě přijde.
@marketas1 no jo...utz...tak aspoň tak,ale taky mi ho dělá jen občas...teď mi dělala po dlouhý době. Ale od určitěho týdne už by to měla psát do průkazky CS1, CS 2 a tak...už by to měla sledovat,ale možná až po 30 týdnu.

marketas1
21. črc 2011

@lipetra já nevím,jak si to mám vypočítat ten nástup...

marketas1
21. črc 2011

@ami33 aha, tak to nevím teda...

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 jj přes neschopenku, nedá se svítit... ☹
@mannadela aha, no mě budou taky hlídat.... teď sem byla minulá týden na glukoze, hned 24tt zas a pak uvidíme...

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 ja to mam napsane v tehu prukazce rozmezi kdy muzu jit na materskou 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra fakt,jo? Já ne ☹
@kajka_37 tak když tě to tam sere,tak je lepší být doma! 🙂

ami33
21. črc 2011

@marketas1 @lipetra já taky v těhu průkazce nic nemám

marketas1
21. črc 2011

@ami33 @lipetra Peťa zase nějaká protekční jako! 😀

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 no jako tady se nudím, není moc práce... většinu dne prosedím u pc.... někdyx se to děsně vleče... tak to můžu něco dělat i doma, že....

ami33
21. črc 2011

@marketas1 MĚ PÍŠOU DO PRŮKAZYK KDEJAKÝ HOVADINY, TLAKY, MOČE, KILA , ale aby mi tam napsali jednou něco co mě zajímá ani nápad 😀DDD

mannadela
21. črc 2011

Holčiny, tak se tu mějte. Já za chvilku běžím s manželem na obídek a pak pofrčím dom malovat 😀. Snad se zas brzo ozvu 🙂

lipetra
21. črc 2011

@ami33 @marketas1 ja to mam uvedene na te strance jak je jmeno atd.

kajka_37
21. črc 2011

@mannadela mě j se krásně a opatruj se 😉

ami33
21. črc 2011

@lipetra oni se totiž i ty průkazky těhu dost liší, já mám takovou harmoniku debilní, nemám knížečku, to musím furt vyndávat u obalu.

ami33
21. črc 2011

@mannadela ahojky

marketas1
21. črc 2011

hm,já mám teda knížečku a v ní je jeden takovej list rozkládací, ale o nástupu na MD ani slovo....
@mannadela papa

ami33
21. črc 2011

@marketas1 jo já tam mám jen termín porodu a druhej termín nevím kdy dostanu, vždycky jsou dva termíny.

ami33
21. črc 2011

Ni c holky, jdu se najíst...mám rajskou polívku a smažené filé s brkaší a okurkem.

kajka_37
21. črc 2011

@ami33 mňááám nedělej chutě 🙂

marketas1
21. črc 2011

@ami33 já tam mám taky TP a druhej termín nemusíš mít, je to podle velikosti mimi na velkém UTZ a jestli mimi odpovídalo stáčí podle poslední ms,tak můžeš mít jen jeden TP,ne?
Já dojídala na obídek borůvkový koláč, výborný!

kajka_37
21. črc 2011

já dojídám bramboráky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru