Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
22. črc 2011

@lipetra no tohle si přečíst před obědem, tak ani nejím 😀DDD měla sem výborné kuřecí maso s ananasem a pórkem po indicku s rýží 🙂

marketas1
22. črc 2011

@lipetra jj, ten by se přesně hodil! 😉
@ami33 jsem zvědavá,uvidíme. Zase mi říkají kamarádky, že při kojení se musí hodně jíst, že pak třeba až omdlévaly...

ami33
22. črc 2011

@marketas1 jo já to četla, že při kojení máš přijímat daleko více kalorií než v těhotenství, kojení je energeticky náročné,ale přece se hubne, já se na to těším...so představ se můžeš pořádně nadlábnout a ještě hubneš, to budemem mít odměnu za to těhotenství 😀DDD

ami33
22. črc 2011

Holky já musím jít pracovat, za ten včerejšek, dělat to samé co včera, majn got se mnou...sem tam mrknu jestli nezlobíte....hehe 🙂)

lipetra
22. črc 2011

@ami33 Já měla krůtí maso, rýži a zeleninku 🙂

lipetra
22. črc 2011

@ami33 @marketas1 nahodou mate kraaasna briska 🙂

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 Já asi koupím korbičku a sporťák java, ať to mám ve stejně barvě a tuhle autosedačku a je to🙂To je snad už konečná 😀

marketas1
22. črc 2011

@lipetra no vidíš to, dobrá volba! takže na kolik tě to nakonec vyjde?
@ami33 chudino, tak hlavně si dávej pozor,ať to zsae nzapomeneš uložit!

ami33
22. črc 2011

Holky jako já si fakt neodpočinu ani na té mateřské, tak mám jako odpoledne jet pro manžela, protože má v práci 10 kilo okurek a ještě pojede k tchánovcům to snad večer nakládat, zase ty jejich hurá akce...fakt miluju...a jako kdy budu pracovat, jak se vidím na porodním sále s notebokem na břiše a mezi tím budu tlačit a dodělávat práci :_DDDDD za co jako...za co :_DDDD

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 na 15 tisic 🙂

ami33
22. črc 2011

@marketas1 já už si to ukládám průběžně radši

marketas1
22. črc 2011

@ami33 jj, to je rozumný! 🙂A domácí okurky jsou nejlepší, tak vydrž,Prťka, vydrž! 🙂
@lipetra tý jo, super, bomba cena!

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 Vid, mamka mi rikala at si koupime cely komplet, ale me to prijde moc 20900 Kc za komplet plus k tomu jeste musis pripocitat tu zakladnu skoro 3000 Kc. Nejdriv jsem si rikala, ze bych koupila cernou korbicku, tu autosedacku mela sedou a ten sportak hnedosedy, ale ono se to bude vse lepe ladit, kdyz korbicka a sportak bude stejny nez takhle.

marketas1
22. črc 2011

@lipetra no i tak jako 15 tisíc je parádní cena! Mě vyjde jen sporták na 13.000 🙂 A k tomu musím ještě koupit nějakou přebalovací tašku....

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 He he he ja ted upravuji seznam co mam a nemam, to je legrace na prvni tri mesice mam toho hafo a pak nic 😀

marketas1
22. črc 2011

@lipetra tak já pak už jako neřeším,dokoupím podle potřeby,taky nemáme nic na větší dítko. Mě hlavně chybí spousta věcí, co nemají nic společnýho s oblečením...

cell
22. črc 2011

@marketas1 : no ty jsi šikovná! akorát se mi ty tašky zdají nějaký malý ...

ami33
22. črc 2011

@cell jojo...chtělo by to něco většího, našla jsem něco specoš pro tebe 😀DDDD

ami33
22. črc 2011

A jinak všem posílám něco dobrýho 😀DDDD

ami33
22. črc 2011

Ha bez práce nejsou větrníky hehe

marketas1
22. črc 2011

@cell nevím,čéče,kamarádka zase má velkou a říkala, že naprosto zbytečný,že kdyby nebyla zadara k tomu kočárku, tak koupí menší...tak já nevím....

marketas1
22. črc 2011

@ami33 mňám!

cell
22. črc 2011

@ami33 : 😀 😀 opico!

@marketas1 : vidíš, poptám se zkušenějších matek 😉

ami33
22. črc 2011

já budu vozit na kočáru lodní kufr, jistota je jistota 😀DDD

ami33
22. črc 2011

Holky tak mě došel mejl od paní, co jsme si nechala šít polstrování na dětskou židličku...jupíííí.

marketas1
22. črc 2011

@cell ják já tady šachuju s pravítkem a mě se teda malá nezdá 35*28*15 je docela dost....

marketas1
22. črc 2011

@ami33 jů,to je krásný!!!!!!!!!!Tak kdybych potřebovala, tak mi dáš kontakt,ju? Fakt moc líbí!!!!!!!!!

cell
22. črc 2011

@marketas1 : já tu pravítko právě nemám ☹

se těším, dneska by mi měl dorazit balíček sametových oblečků pro šíšu od pixybaby - jsem prostě neodolala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru