Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 No to mi povidej🙂Maminky jsou zlaty🙂Ja prave musim postupne vse dokoupit, abych uz to mela z krku, jde mi z toho hlava kolem. Kamoska co ma termin tyden predemnou tak ta uz ma vse 😀

lipetra
25. črc 2011

@ami33 Ja mam kokosovo-pohankovou a je supeeer 🙂

marketas1
25. črc 2011

@lipetra taky chci kokosovo-pohankovou matraci. Kupovala jsi ji přes net? Že bys mi poslala odkaz....

ami33
25. črc 2011

@lipetra já budu kupovat zdravotní, je sice dražší,ale spaní je důležitéJá ohmatávala v sobotu všechny i polokokosovou a kdejakou, mě už přijde , že neví co by prodávali.

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Kupovala: http://www.detskyraj.cz/matrace/matrace-do-post...
Poradila mi ji kamoska, pac ji ma sama a jsou moc spokojeny.
Tak mi ted psala pani z obchodu, ze uz kolekci 2010 PP GT3 nemaji, ale nabidka mi 2011 za 11500 Kc, tak uvidim zda to bude vcetne te tasky jak meli u 2010 nebo bez. Pac pak si ho vezmu jinde.

marketas1
25. črc 2011

@ami33 😀 já dostala na tu kokos-pohanka dobré tipy, takže jdu do ní 🙂

lipetra
25. črc 2011

@ami33 No to mi povidej. Ty veci na internetu vypadaji jinak nez ve skutecnosti. Ja si vse chodim ohmatat a okouknout nez to objednam 🙂

marketas1
25. črc 2011

@lipetra a víš kde ho seženeš levnější? Já myslela, že budeš mít jawa tašku od kamarádky,ne?

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Kupovala si to povleceni vcetne mantinelu? A mas ten mantinel pres celou postylku nebo jen do pulky? 🙂

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Neee. Prosim te to padlo. Vim kde ho sezenu levnejsi. Nasla jsem dva obchody, v jednom ho maji za 10990 Kc kolekci 2010 a ve druhem 11590 Kc kolekci 2011 🙂

ami33
25. črc 2011

@marketas1 no já právě hodně špatné, hlavně, že to lepidlo smrdí a vypouští špatné látky, já to konzultovala s prodejcem zdravotních matrací, tuhle kokosovou tam měl jednu na strašení zákazníků, já ji chtěla, protože jsem si myslela, že je to pro malé to nejlepší, hlavně jsem byla překvapená jak je to strašně měkké....ale ať koupíš jakoukoli...hlavně ji nekupuj přes net, ono je dost důležití si ji osahat, někde je ten molitan fakt šmejd úplně měkký materiál a abys nebyla překvapená ten kokos je docela na povrchu cítit jako kusy slámy a tak, nevím, určitě to chce jít po obchodech a vidět to a osahat si to.

marketas1
25. črc 2011

@lipetra tak to je fajn, že máte v Praze takový možnosti, tady Perégo prodávají jen v jednom obchodě a nebo přes net....A já asi objednám tuhle tašku. Myslíš, že mi k tomu kočátku půjde?
http://www.popron.cz/prebalovaci-taska-bostonbe...

Jinak povlečení i s mantinelem a je teda jen do půlky aještě paní říkala, že mantinel se zvlášť koupit nedá, jen s povlečením....

ami33
25. črc 2011

@lipetra jo chce to vidět na vlastní oči a hlavně očuchat, jedny holky píšou na netu jak ty matrace nemohly vyvětrat, jiné zase v pohodě a není to ani pohanka, ani kokos co smrdí,ale to lepidlo.

marketas1
25. črc 2011

@ami33 tak já bych si objednala přes net tu,co má Pěťa, když ji má ohmatanou 🙂

lipetra
25. črc 2011

@ami33 no ono vsude mas neco, lepsi moc nezkoumat do hloubky 😀

ami33
25. črc 2011

@marketas1 no tak aspoň tak...já beru jedině s atestem a hlavně jak mi řekl prodejce, ať budu kupovat matraci kdekoliv, tak tu dobrou zdravotní poznám tak, že mi na ní dají sníženou daň 10 procent, pokud ne tak neprodávají zdravotní matrace.

marketas1
25. črc 2011

@ami33 tak ale zdravotní matrace jsou drahý,ne?

ami33
25. črc 2011

@lipetra no tak já myslela matrace jako matrace, ale byla jsem vyvedena z omylu, ono v té postýlce mimi přece jenom bue trávit hodně času.

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no ja na internetu objevila, ze se da koupit i zvlast nebo v Ikee bile a to bylo pres celou postylku, ale chtela bych to vse v jedne barve.
Pockej, ale ja kupuji ten sportak pres internet, ne v Praze v obchode. Jeden obchod je ve Vyskove a jeden v Olomouci, teda jsou to eshopy.

ami33
25. črc 2011

@marketas1 ne ta dětská co budu kupovat já bude stát něco kolem 700 Kč a je fakt tuhá a dobrá, počkej to zkusím najít , on mi dal prodavač odkaz ať mrknu na netu, on jezdí k nim na školení.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 No to jo, ja jsem dala na doporuceni kamaradky🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra no tak v tomhle já dám na odborníka, když mi říkal, jak mu dojedou poláci z matracema a chce po nich atest a oni na něho hleděj co to po nich chce....říkal, že bych od nich nic nevzal...na tyhle věci má být atest.

ami33
25. črc 2011

@lipetra a taky záleží fakt matrace kus od kusu, jsou totiž takové u kterých máš kokos na povrchu ze dvou stran a ležíš fakt jak na slámě a uvnitř je měkej molitan, kterej zmáčkneš jedním prstem, pak jsou takové, že je kokos ve středu a nebo takové že můžeš otáčet jedna strana kvalitní molitan a nebo kokos, já četla na netu dizkuse, kde maminy psali, že museli kupovat matrace znovu páč po pár týdnech měli důlky pod hlavičkou.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 tahle je prave ze se da pouzit z obou stran, kamoska mi dala presne odkaz kterou mam vzit...je s ni spokojena, ja bych to na blint nekupovala pro mimo.

ami33
25. črc 2011

@lipetra no ale z jedné strany kokos a z druhé pohanka ne? takže molitan budeš mít tak akorát uvnitř

marketas1
25. črc 2011

@lipetra v olomouci? Kde?

marketas1
25. črc 2011

@ami33 kterou kupujete? já tam vidím ceny 1200...Za 700,- žádná teda....

ami33
25. črc 2011

@marketas1 asi tam nemají všechny druhy...a hlavně on má lepší ceny, třeba od něj budu brát nanny podložku za 2100Kč a všude se prodává za 2500Kč...on mi dává lepší ceny protože u něj toho budu brát víc.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 no to jo, ale kamoska si nestezuje, tak asi tak spatna nebude, ono zalezi asi jak ktera

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru