Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra no jasně, že nejsou všechny špatné...jsou lepší a horší.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 no prave to mi rikala i kamoska, proto mi doporucila tuhle, je s ni moc spokojena

ami33
25. črc 2011

@lipetra a je s atestací? no lepidlo tam asi bude když je tam ten kokos.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 jezis to nevim, juknu na ni doma 🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra no to jukni, by ti měli dodat i dotatečně jestli mají

lipetra
25. črc 2011

@ami33 tak pry je to atestovano🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra ty ji ještě nemáš doma?

lipetra
25. črc 2011

@ami33 Mam, ale pritel pro ni byl v sobotu a my jsme cely vikend delali podlahu, aby jsme mohli ted o vikendu koupit kuchyn a nabytek atd. Tak jsme to jeste nerozbalili🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra tak atest by ti k tomu nejspíš dali do ruky v obchodě nebo to bude u toho.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 Tak ono to je v celem baliku i s potylkou, tak je to zatim zabalene, tak to tam urcite bude 🙂

ami33
25. črc 2011

aha ono to jde balíkem, já sem ťula

lipetra
25. črc 2011

@ami33 😀 😀 😀
Tak za chvili prijede kamoska s vecmi, tak jsem zvedava co z toho vyberu, teda jestli vubec neco🙂

ami33
25. črc 2011

@lipetra o všechno jí to prolustruj, všechno se hodí, mě se zase zdá, že toho mám hodně,ale co. Mě třeba říkala švagrová, že stačí 2 zavinovačky,ale ona má 2 holky a kámoška co má kluka, mi zase říkala, že pro kluka tak aspoň 4 že prej se spíš pročůrá nebo co, tak nevím.

lipetra
25. črc 2011

@ami33 No ja si rikam, ze staci dve zavinovacky, ale na druhou stranu zas si taky rikam co kdyz se pocura nebo poblinka 😀

ami33
25. črc 2011

@lipetra no já mám 4 a ještě jsem si ani nevzala všechny od švagrových

marketas1
25. črc 2011

@lipetra tý jo, super cena za to perégo. najdi mi takovej i v té mojí barvě! 🙂
@ami33 já mám zavinovačky 2 nové +3 starší 🙂

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 leda zkusit ten obchod ve Vyskove, je to sice eshop, ale pani mi nabizela ten java kolekci 2011 za 11500 Kc, to je taky slusna cena...http://mimi-vyskov.com/9351-peg-perego-gt3-comp...

lipetra
25. črc 2011

@ami33 No tak ja zavinovacky budu muset kupovat nove, tak asi koupim jednu novou a dve nejake na bazarku.

marketas1
25. črc 2011

@lipetra no já uvidím, zase v tom obchodě dávají k záruce to, že když jde kočárek na reklamaci, tak ti automaticky půjčí jiný, takže z toho důvodu jsme chtěli v nás v tom obchodě...

marketas1
25. črc 2011

@lipetra já ám 2 nové, jednu rychlozavinku od kamarádky a pak mám půjčené 2 od dalších kamarádek a to jsou ještě ty, jka jsme mívali my - takové s krajkama. Alůe na doma dobrý....

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no tak to je taky dobra akce
ja prave uvazuji zda to koupim vtom Vyskove za 11500 Kc, kolekci 2011 nebo v Olomouci za 10990 Kc, kolekci 2010, jen cekam az mi napise pani zda je v cene ta taska nebo ne, jinak vezmu tu 2010 a tasku dokoupim, dobre petikilo navic a hlavne ty kocarky jsou stejny.

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no si zavinovacku jednu, dve koupim asi v nejake neutralni barve nove a dve pouzite pres internet, ono obcas tam jsou pekne kousky a teda co se mi libi, tak to jsou kapsare na postylku, ty jsou moc kraaasnyyy

marketas1
25. črc 2011

@lipetra já bych to s tou zavinovačkou tak nehrotila, já myslím, že 2 stačí a když bude nutno, tak dokoupíš kdykoli,ne?

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no taky pravda
jsem koukala na ty tasky na PP GT3 a normalne ona je ti snad hezci ta kolekce 2010 nez 2011

marketas1
25. črc 2011

@lipetra koukala jsi na tu tašku, nad kterou přemýšlím? myslíš, že se mi bude k tomu kočárku hodit?

ami33
25. črc 2011

@marketas1 no to máš bohatě zavinovaček

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Koukala, dobra, urcite se k tomu hodi. Ta original je dost draha. Ale levneji se fakt nesezene, leda za tisic korun co jsem koukala a to maji blbe barvy. Tak jsem zvedava co mi napise ta pani z toho obchodu.

marketas1
25. črc 2011

@lipetra no já právě nechci dávat za takovou tašku 1500,tak tady ta se mi líbila. takže mám do ní jít?

marketas1
25. črc 2011

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru