Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. črc 2011

@marketas1 ty wado to je dost dobrý...to chci na fejs 😀DDDDD

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Urcite bez. Tak mam plnou obrovskou tasku obleceni na maleho az do roka a k tomu jeste fusak, mantinel do postele, zavinovacku, tak jsem ji zato dala 1200 Kc🙂 🙂

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Do te tasky urcite bez. Je super. Lepsi nez kupovat novou. Me ta pani psala, ze k tomu kocarku mi muze nabidnout tasku za 1590 Kc, tak to at si strci za klobouk. Koupim si ten kocarek za 10990 Kc, ta si nepocita ani postovne, tahle s tim 2011 jo. A jeste je o 500 drazsi.

marketas1
25. črc 2011

@lipetra tak super! Pěkný nákup. S tím kočárkem to tak udělej!
@ami33 jj, dobrá blondýna!

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Mam obleceni, ze ho muzu prevlikat kazdou minutu snad🙂 A dobry ze i ten fusak, mantinely, zavinovacku atd. Tak jsem rada. Ma tam fakt moc pekne veci. A hlavne oni uz dalsi neplanuji, vsak maji dva kluky a to jim pry staci. Tak to pak prodam taky dal co pujde a ostatni daruji nekomu potrebnemu🙂
Tak jsem si dala k obedu rizek s bramborem, normalne tady delaji takovy nemastny rizek a k tomu vyborne brambory, tak jsem hned dostala kopanec 🙂

lipetra
25. črc 2011
marketas1
25. črc 2011

@lipetra ta taška je pěkná a je značková! A jinak s těma věcma, buď fakt ráda, já mám taky věcí a věcí,ale jen spíš na to malé mimiško....

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no ona mi prinesla veci do roka, nektere jsou i nenosene, nektere bude mit mrnous na doma, ale za tu cenu parada a ten fusak je od Emitexu, jeste mi prinese dva cerny a bezovy a nositko od Chicco, mela sebou i nositko jine za 500 Kc, ale zatim mi to prijde zbytecne, kdyztak to od ni vezmu priste. A taky mam tu zavinovacku a mantinely do postylky, jen se to musi vse vyprat jak to mela na pude.
ta taska je prave z kolekce 2010, tak jsem zkusila napsat zda mi k tomu nedaji tu tasku za min🙂

marketas1
25. črc 2011

@lipetra no tak uvidíš 🙂 za zeptání nic nedáš a líná huba....Super ty věcičky. Já to budu muset po těch 3 měsících pak už řešit bazarovýma....

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 no tak me jeste taky chybi plno veci...vetsi kombinezka, cepice zimni, rukavicky, ale ostatni mam asi komplet vse, musim se tim probrat o vikendu a rozdelit to dle velikosti a pak me ceka to prani, to bude, ufff
no prave proc se nezeptat, nasla jsem jeste jeden obchod, kde maji ten kocarek za 11300 a maji i sklad v Praze, coz by mi mozna vyhovovalo i vic

marketas1
25. črc 2011

@lipetra teda, vidím, že se dneska fakt bavíš hledáním kočárku....A jinak, musíme objednat nábytek,až přijde, tak se taky začnu prohrabávat velikostma a pomalu začnu prat a ukládat do komody....

cell
25. črc 2011

ahoj holky, já to dneska nějak nestíhám ..... a za chvilku už jdu z práce domů 🙂

marketas1
25. črc 2011

@cell taky mi to dneska nějak utíká...

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 No furt sachuji🙂 Pockam zda se mi ozvou a jinak ho objednam za tech 10990 Kc a rano zaplatim. My mame postylku doma a jen musime koupit tu skrin v Ikee. To mame v planu v patek.No jeste budeme muset odvezt ty oblecky pro maleho.

lipetra
25. črc 2011

@cell ja taky, jdu cvicit 🙂

cell
25. črc 2011

@lipetra : to já ještě nezačala. Spíš porodím, než se někam dostanu ☹

lipetra
25. črc 2011

@cell no ja se dneska chci objednat k Apolinari na ten predporodni kurz, tak doufam, ze se tam ve ctyri dovolam, budu to mit jen tak tak...
no neboj ja se taky premlouvam zda pujdu cvicit nebo ne 😀

cell
25. črc 2011

@lipetra : tak to jsem zvědavá, co budeš říkat. Já nevím, jestli do toho jít - jak to tam vypadá vím ze školy a obávám se, že i kdyby mě naučili nějak dýchat, že to stejně v tom stresu zapomenu

jinak jsem se o víkendu prokecla manželovi, že byla ta akce na ten 3D ultrazvuk a jemu to bylo dost líto, že jsem to nevzala - já ani netušila, že on by o to měl zájem

lipetra
25. črc 2011

@cell no to ja taky, ani nevim zda to tam chci videt, to zas budu mit nocni muru🙂
no vidis, pritel byl taky poprve nadseny jak jsme sli k Apo, ale kdyz asi hodinu mi jezdili na brise po kazde nekdo jiny, pac se teprve skolili a nikdo to z nich neumel a ve finale jsme dostali CD na kterem jsou mizerne fotky, tak rikal, ze uz nepujde, ale nakonec jsme se shodli, ze to jeste zkusime, snad tentokrat budeme uspesnejsi🙂

cell
25. črc 2011

@lipetra : no jako že by to bylo u Apolináře nějaký super hezký, to není .... ale nejdeme tam na wellnes pobyt a tu chvilku to (snad) přežijeme 🙂

lipetra
25. črc 2011

@cell no prave, vis co ono asi vsude to ma neco, kamoska rodila v Podoli a taky nic moc a jedna v Motole a druha v Krci a obe si to moc chvalili, ono zalezi na koho tam clovek narazi, myslim ten personal 😉

cell
25. črc 2011

@lipetra : vždyť jo ..... já tam jdu hlavně kvůli špičkové péči (nešla bych rodit jinam, než kde je novorozenická jipka ...), na prostředí celkem kašlu, to se dá vydržet

lipetra
25. črc 2011

@cell no me taky Apolinar prijde z toho vyberu v Praze asi nejlepsi, proto jdu tam 🙂

cell
25. črc 2011

@lipetra : já bych brala i Podolí a Motol (ten je pro mě daleko |🙂)

lipetra
25. črc 2011

@cell no ja se rozmyslela mezi Podolim a Apolinarem a pak jak jsem byla za kamoskou v Podoli, tak jsem mela jasno ze Apolinar

cell
25. črc 2011

@lipetra : a proč?
u mě je Apolinář celkem jasná volba hlavně proto, že mi tam k tomuhle miminku hodně pomohli .... navíc tam mám kamarády. Ale pocitově mě to spíš táhne do Podolí - brali jsme se na Vyšehradě, kam často chodíme na procházky a vždycky jsme dolů koukali na porodnici a říkali si, že tam tedy .... a pořád si říkáme, že druhé bychom si odvezli z Podolí .... ale to jsou takový plány za dlouho

marketas1
25. črc 2011

holky, loučím se,jdu cvičit,papa

lipetra
25. črc 2011

@cell No vis co kamosku tam privezly a nechaly ji na chodbe ze je malo otevrena a ona tam chudera trpela jak zvire a nikdo si ji nevsimla, chtela epidural, ale kdyz k ni nekdo prisel, tak uz byl otevrena hodne a ve finale se rozhodli po 20 hodinach bolesti na cisare, ale to se muze stat vsude, me hlavne byl hlavne nesympaticky ten personal a to dost

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Ja jdu za 20 minutek, jeste cekam abych zavolala k tomu Apolinari na pripravny kurz 🙂

marketas1
25. črc 2011

holky, tak od pondělka tady s váma už asi skoro vůbec nebudu☹ Nastupuje mi holka, místo mě na zaučení...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru