Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 Dobre ranko, tak v zari jdu dva uterky na pripravny kurz k porodu, ale teda dovolat se tam to bylo celkem nemozne, ale nakonec se povedlo, jen na cvico jsem prisla pozde.
Jeee to tu bude smutno a prazdno, kdyz tu nebudes ☹
Ja tu pani na zauceni tu mam taky pecenou varenou, tak obcas vypadnu, ona je desne upovidana.

marketas1
26. črc 2011

@lipetra já sem chci chodit, musím to nějak vykoumat, ale nevím teda jak ☹ Když bude sedět vedle mě, tak to moc nepůjde, abych si s Váma psala... ☹

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 No to je jasny, me sem vzdy vpadne ta kolegyne a hodinu mi tu neco vypravi jak to tu vse vedeme spatne, tak jsem rada, kdyz se za ni zavrou dvere a je pryc, ale kdyz bude sedet vedle tebe, tak to je horsi no...

marketas1
26. črc 2011

@lipetra no bude vedle mě a máme jen jedno pc ☹

ami33
26. črc 2011

Ciaoo holky....tak a je tu další upršený den, to abych ho zase propracovala.

ami33
26. črc 2011

Tak jsem malýmu pustila k práci Eltona Johna ať furt neslyší jen to mlácení do klávesnice 🙂

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 To je blby a to tam takhle budete nez pujdes na materskou?
Tak jsem zaplatila ten sportak, tak mozna do konce tydne ho budu mit u nasich🙂 Ted jeste vyhrat v aukci tu korbicku. Autosedacka mi poleti v patek🙂

lipetra
26. črc 2011

@ami33 Ahojky aby maly nepochytil od Eltona Johna jeste neco 😀

marketas1
26. črc 2011

@lipetra jj, než půjdu na mateřskou - někdy do poloviny září...Chjo, nevím, jka to vymyslet ☹ Čím ji zaúkolovat. Možná si vezmu noťas z domu aspoň na net....

marketas1
26. črc 2011

@ami33 jj, hnus fialovej. jsem si vyšla a začalo chcat a docházím k práci a přestalo ☹

ami33
26. črc 2011

@lipetra tak to nikdy nikdo neví ze 100 procentní jistotou.

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 Ty vado, tak to je pekna doba, no ta moje kolegyne ma nastesti co delat, tak je od ni klid, ale i tak me rusi od prace dost casto a to sedi naproti v kancelari, ufff.

lipetra
26. črc 2011

@ami33 To je jasny🙂

ami33
26. črc 2011

@marketas1 mi povídej, sem včera makala na pc, pak žehlila ani venku jsem nebyla, dnes musím a zejtra mám lítání celý dopoledne, jen co já si obleču, když už si něco koupím tak letní a moje vypasovaný mikiny už fakt neobleču a zejtra jdu doporadny asi pojedu autem, tam na sebe můžu něco hodit 😀DD

ami33
26. črc 2011

@lipetra jako sem měla kámošku...už dětství a ona mi řekla někde kolem 18-ti let, že je na holky. Měla starší sestru, ona byla jako druhorozená a rodiče strašně chtěli kluka...ona byla od mala jak kluk, oblékání, pohyby...hodně toho, prostě nebyla vůbec holčičí,ale zase nic výraznýho, že by nebyla normální, třeba se to dá ovlivnit, už v tom dětství, pak měli rodiče třetí dítě a to už byl ten kluk.

marketas1
26. črc 2011

@lipetra no tak ten měsíc a půl moc není. Jako na takový ty běžný věci je to dost dlouho, ale uzávěrku a mzdy jí ukážu jen jednou. Ale fakt jako - každej den tady s ní sedět...Chjo... ☹

marketas1
26. črc 2011

@ami33 to se nedá ovlivnit vůbec, s tím se člověk narodí 😀

lipetra
26. črc 2011

@ami33 no my mame taky kamosky co jsou lesbicky, jsou super, neni to na nich vubec videt na prvni pohled, ale kdyz to clovek vidi, tak hned pozna kdo je tata a kdo mama 😉

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no tak to ta kolegyne mzdy umi, ale k ostatnimu se zatim nema, tak az to tam vse naboucha do toho noveho systemu, tak ji vyvedu honem rychle z omylu 😀

ami33
26. črc 2011

@marketas1 no asi ne...stejně je to věda to lidské tělo

marketas1
26. črc 2011

@ami33 ne asi, to je vědecky dokázaný!
A s těma 4% jedincema. Já nevím,já se v nich moc nevyznám. Pár jich teda znám a jako nevím,no...
@lipetra tak já dělám jen podklady pro mzdy,ale je to docela složitý,když to člověk vidí jen jednou a neví co s tím....

lipetra
26. črc 2011

Holky nemate nekdo zkusenost s prackou nebo susickou nebo lednickou apod. Candy?

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 No tak to ja delam taky podklady pro mzdy a od minuleho mesice delam cele mzdy, ale ted uz by to mela delat ta pani

marketas1
26. črc 2011

@lipetra bohužel CANDY jsme nikdy neměli. A ta tvoje předchůdkyně se teda vrací nebo ne?

ami33
26. črc 2011

Nic holky jdu pracovat, jak já už chci být na mateřské...chjoooo.

marketas1
26. črc 2011

@ami33 tak papa

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no chce se stavit pristi tyden za ridou, zda by se mohla vratit na den, dva v tydnu od ledna, tak uvidime co on nato, ale ja mu porad pripominam ze az budou malemu pul roku, tak chci taky na den, dva se vratit, tak jsem zvedava jak to dopadne

marketas1
26. črc 2011

@lipetra teda, Vás tam bude jak much 😀

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no to mi povidej, to jsem zvedava jak to chce pak rida delat 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru