Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
26. črc 2011

@lipetra ale tak to už je jeho boj, ne? Uvidíš 🙂 Já už zase trpím s tou žáhou. A´t už je čtvrtek a napíše mi ten helicid!

cell
26. črc 2011

ahoooj, to je zase dneska den ☹
@lipetra : my pračku Candy máme, už druhou - ta první vydržela mnoho let, máme totiž malou koupelnu a může do ní jen malá pračka s bočním plněním a těch je na trhu málo. Spokojenost veliká, doporučuji

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 To ve ctvrtek si urcite rekni a uvidis jak ti to pomuze, ja prvni dny taky trpela nez mi doktorka povolila ten Helicid brat, pac Renie, to je pro me passe, pac je mi z nej zle uz jen kdyz si ho predstavim
No asi se tu budeme s kolegynkou zatim stridat a neco delat a pani bude delat asi tak vseobecne neco

lipetra
26. črc 2011

@cell Fakt? Ja premyslim prave o pracce i susicce od Candy...Pac pracku se susickou v jednom mi kazdy rozmluvil, tak prave, ze by jsme koupili to. A jakou mate?

cell
26. črc 2011

@lipetra : sušičku nemám, takže s tím neporadím a pračku - přesný typ nevím, kouknu až doma, ale je to taková malá, jen tuším na 3 kg prádla

marketas1
26. črc 2011

@lipetra no já jen doufám, že mi gyndař ten helicid napíše! Víš, aby neřek třeba, že bych ho neměla nebo tak něco....

lipetra
26. črc 2011

@cell Me se libi prave Candy i designove i cenove. Proste proc platit za znacku, jinak bych urcite brala AEG, ale to je jina cenova kategorie. Tak asi zkusime Candy🙂 Bud pracku a susicku zvlast nebo dohromady, zas uspora mista dobra.

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 neboj to ti urcite nerekne, me to predepsal i muj obvodak, kdyz tenkrat ta moje doktorka mela dovolenou

marketas1
26. črc 2011

@lipetra tak snad to klapne, fakt jsem z toho úplně nešťastná. jediný neduh těhotenství,ale stojí teda za to....

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 tak si predstav ze me tohle trapi jak v tehotenstvi i mimo nej, beru uz dva roky prasky nato, obcas je vysadim, ale jinak musim je brat furt

marketas1
26. črc 2011

@lipetra to je fakt šílený! Ty jo, chudino!

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 vis co do dneska nikdo nevi z ceho to mam, ale proste zacalo to ze dne na den a doktorka to pripisuje zivotnimu stylu, stresu a taky to byva z brufenu, ten ruzovy, to je svinstvo a ja mela prave pred par lety desnou anginu a ten muj doktor mi predepsal brufen na horecku a od te doby jsem mela furt nejake problemy se zaludkem a vyvrcholilo to timhle, tak jsem byla na gastroskopii a mam podrazdeny jicen tak musim brat leky

marketas1
26. črc 2011

@lipetra ale já brufen taky beru a nikdy nic takovýho... ☹

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no tak si nekupuj ten ruzovy, to je nejvetsi svinstvo...braska mel kvuli tomu taky problemy nejaky cas, pac bral brufen na zuby, ktery ho desne boleli a tak jsem ho zasobovala Helicidem a ted uz je to OK.

marketas1
26. črc 2011

@lipetra tako že nekupovat ibalgin,jo? A co teda místo toho?

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 jsem to popleta, brufen je bily a ibalgin je ruzovy

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 Jupiii tak jsem vyhrala tu aukci a korbicka je moje za 2 tisice🙂

cell
26. črc 2011

holky, to je úplně jedno ta barva ibalginů - dležitý je, všechny léky tohoto typu poškozujou ve větších dávkách žaludeční sliznici bez ohledu na barvu tabletky. Na bolest je lepší paralen, nebo jsou pak léky šetřivější k žal. sliznici typu Nimesil, Aulin ....

marketas1
26. črc 2011

@lipetra za 2000? tak to je supéééér! paráda, gratuluju!
@cell jenomže paralen mi na bolest hlavy nikdy nepomohl a aulin je jen na předpis... ☹

lipetra
26. črc 2011

@cell Já právě beru na vše jen paralen, ten mi nevadí. Brufen ani ibalgin vubec.

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no jsem kvuli tomu nesla ani na obed, pac jsem cekala na skonceni aukce a vyhrala ji...tak mam komplet kocarek a ted budu nakupovat jine veci, co mi jeste chybi

cell
26. črc 2011

@marketas1 : tak algifen kapky - le ty jsou taky jen na předpis. Brufen jednorázově občas nevadí, ten žaludek poškozujou hlavně pravidelný vyšší každodenní dávky. Ale Brufens e stejně v těhu nesmí - to tedy ani ten algifen

@lipetra : gratuluju

já včera chytla nějakou nepochopitelnou depku z našeho kočárku - že se mi vlastně nelíbí, že bych chtěla jinej (a to ještě ani není doma), že jsem si měla vybrat jinou barvu, že ho půjdu do obchodu stopnout - nevím, včera byl prostě špatnej den ☹

lipetra
26. črc 2011

@cell Tak to znam moc dobre, ja jsem byla rozhodnuta pro kocarek a rano jsem se probudila, ze se mi vlastne vubec nelibi a ze chci jiny a takhle to pokracovalo celou dobu a nakonec jsem skoncila u toho co jsem chtela na zacatku
😀 😀 😀

marketas1
26. črc 2011

@cell nesmí? Mě bylo řečeno, že do začátku 3.trimestru s emůže i brufen i ibalgin....
@lipetra paráda s tím kočárkem!

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 no jsem rada, ze jsem nekoupila ten komplet za 21000 Kč plus základnu za 2800 Kč, takhle jsem ušetřila dost peněz...a hlavne ta autosedačka a korbička je jen na chvíli

marketas1
26. črc 2011

@lipetra a všechno teda v barvě java? Kromě autosedačky,samozřejmě....

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 Jj, sice se mi libi vic ta bezova, ale proste za tuhle cenu no neber to🙂 Autosedačka je šedivá, tak se k tomu taky hodí. Jen furt nevim jakou tasku, zda z te nove kolekce nebo ze stare.

marketas1
26. črc 2011

@lipetra a nějakou úplně jinou ses nedívala? jako neznačkovou myslím.....Mě to přijde strašně drahý totiž....

lipetra
26. črc 2011

@marketas1 Me to prijde taky drahy, prave hledam tak nejak do tisice korun, ale ja bych chtela original. Ale uvidim.

marketas1
26. črc 2011

@lipetra a proč chceš originál?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru