Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
27. črc 2011

@cell @marketas1 My jedeme za 14 dni na vikend na Loket, tak se tesime🙂

marketas1
27. črc 2011

@lipetra ty zavinovačky jsou hezký, ale připadají mi strašně teňoučký,že moc nezahřejou....NO nevím

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 Me se libi jen na pohled, jinak bych je nekoupila. Ja mam vybranou jinou, pac se bude jmenovat Jirik, tak zavinovacku Jirik🙂

marketas1
27. črc 2011

@lipetra kapsář ještě nevím,jestli budu kupovat.

marketas1
27. črc 2011

@lipetra já mám jednu celou bílou a jednu fakovou flaušovou bílou s bleďulinko modrou. A pak mám zelenou od kamarádky,ale na té je teda vidět, že už je jetá,žmolkovaná. A přitom po 1 dítěti....A pak 2 klasické,jaké jsme měly ještě my🙂

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 no ja bych chtela taky jednu celou bilou, ale normalne je to celkem problem, vetsina je bezovych

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 ja jo a asi bily, pac je takovy univerzalni a hodi se ke vsemu

lipetra
27. črc 2011

tak uz mam vybranou zavinovacku: http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=1410119

marketas1
27. črc 2011

@lipetra krásná! Ale mě se teda ještě víc líbí ta z předchozího odkazu,ta je nádherná!

mám tohle povlečení, mantinel a nebesa - akorát s medvídkem

http://www.e-broucek.cz/postylky-a-prislusenstv...

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 A myslis, ze se hodi i na kluka? Je bezova. Ja prave modrou mam, tak chci jeste jednu neutralni. To povleceni je moc hezke. Fakt jo.

marketas1
27. črc 2011

@lipetra tak ty kapsáře jsou krásný!!!!!!!!!!!A kam ho dáš? Na zeď? A ta zavinovačka se určitě hodí i na kluka ta béžová!

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 na postylku a ktery je hezci ten cely bily nebo s tim medvidkem?

marketas1
27. črc 2011

@lipetra asi s tím medvídkem, je to takové decentní, ale je to oživené!

marketas1
27. črc 2011

@lipetra mě se nejvíc líbí ten poslední, ten co jsi sem dala. Je takový opravdu jemný!

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 To mas pravdu a hlavne jak tam neni zadna barva, tak se to da krasne se vsim ladit. Ta zavinovacka se mi taky hodi, no parada. Tak si to vse tam objednam a budu mit zas dalsi veci z krku.

marketas1
27. črc 2011

@lipetra a tu zavinovačku teda vezmeš kterou?

lipetra
27. črc 2011

@marketas1 Tuhle: http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=2810308
Jsem premyslela nad tou modrou, ale zas nemusime mit vse modre: http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=2810314
ale libi se mi taky moc, ale uz mam jednu od kamosky

ami33
27. črc 2011

Hojte holky...ty kapsáře jsou moc pěkné, popřemýšlím, jestli nezaúkoluju tchýni, aby mi ušila nějaký. Mě se právě líbí nejvíc na té postýlce, je to praktické a při ruce.
Jinak mám dneska po poradně...malýmu poslouchali srdíčko, jak krásně ťuká, od 34 týdne prej budou točit ty ozvy na záznam min. 10 minut, tak se těším. Jinak se mi ty poradny začínají líbit, protože mi dělá pokaždý už ultrazvuk. Takže malej se nám otočil hlavičkou dolů, já si to myslela jak začal dělat ty mexiký vlny, páč jak se to břicho hejbalo, to bylo neuvěřitelný. No ještě to není konečná, paní dr. říkala, že síly na kotouly má prej dost, tak aby se tam netočil furt, mohl by tak zůstat nachystanej na porod. Jo a měřila hlavičku a bříško a říkala že přibližná váha je 1,4 - 1,6 kg, což mi teda přijde na můj týden dost, už i manžel mi psal, jestli to nebudeme mít macíka, to musím pohledat na netu. A ve finále jsem viděla jak malej otvírá pusinku i pije plodovou vodu...nádhera.

lipetra
27. črc 2011

@ami33 Me se to prave taky libi na postylce, ale v te bile, ty barevne jsou pekne, ale to by jsi musela mit k tomu i povleceni, aby to sedlo.
My jdeme v patek na ten 4D, tak jsem zvedava zda se nam ukaze🙂

ami33
27. črc 2011

@lipetra no bílá je dobrá, páč se bude hodit ke všem různým povlečením. No tak to já v pátek vezu babičku po doktorech, fakt paráda že si krom těhulůe v rodině neudělá nikdo čas a to mají všichni dovolenou a trčí doma, vyflákat je za límec.

lipetra
27. črc 2011

@ami33 No to je naprd, tak snad nebude moc teplo. A ono se ti to vrati neboj.
No prave, me se libi takovy ty neutralni barvy posledni dobou. Mam te modre hafo a jeste zelenkavou. 😀

ami33
27. črc 2011

@lipetra no já to mám kousek, vyzvednu babi autem a dovezu na polikliniku, mě neubude jako ostantí, ti chodí jen když čuchaj peníze, hnus některý povahy. Některým si babi ani neřekne radši už, a to je manželova babička a nikdy bych jí neřekla, že nemůžu, pokud teda nejsem v práci.

lipetra
27. črc 2011

@ami33 tohle je hrozny, kdyz to clovek vidi, jak se nektery lidi chovaji k rodicum nebo prarodicum a zajima je jen jak z nich vytahnout penize, tohle fakt nechapu

lipetra
27. črc 2011

@ami33 Ale ja si vzdycky rikam, ze se jim to urcite jednou vrati

ami33
27. črc 2011

@lipetra jo já to říkám taky, se jim to vrátí jak bumerang

lipetra
27. črc 2011

@ami33 Ja to rikam vzdy, ze bozi hodiny melou pomalu ale jiste a na kazdeho jednou dojde, ze to chce jen cas.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru