Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
1. srp 2011

@marketas1 neee my bydlime mezi Nymburkem a Podebrady🙂

lipetra
1. srp 2011

@ami33 No prave vyzkousime a uvidime,prejit muzeme vzdycky 🙂

cell
1. srp 2011

@ami33 : ty mě děsíš, já furt žiju tím, že je mraky času ....

ami33
1. srp 2011

@marketas1 no není to žádná sranda, v noci z hor stahovali odpadlíky, kteří kolabovali, mě by tam nikdo nedostal ani heverem aj ako ženských co tam loni bylo...masakr.
No tak to je jasný, jak je horší počasí se i blbějc jde, já bych se na to už teď asi nedala, chodím sice hodně...dlouhé procházky a tak ,ale večer mě děsně bolí nohy pak, přece jeno už taháme nějaký kila navíc a je to znát.

ami33
1. srp 2011

@cell no ono záleží jak kde určitě... mě říkala sestřička v poradně už dávno jestli mám pediatričku, tak jsem radši hned šla a vidíš u té jedné stejně bylo pozdě,ale to mě vůbec nemrzí páč doktorka je vyhlášená teda tady ve městě,ale tak protivná sestřička tam byla, že jsem nakonec byla ráda, že mi řekla ne a pak jsem se bavila s kámoškama a prej o to sestřičce je to známo, takže jsem ráda, že jsem tak kde kámošky a nemusela úplně k někomu cizímu bez doporučení.

cell
1. srp 2011

@ami33 : já vůbec netuším, jak je to tady v Praze .... ale dobrá, přesvědčilas mě, využiju volno k zařízení doktora 🙂

ami33
1. srp 2011

@cell ono to stačí i po telefonu....já teda byla osobně a dr si mě zapsala s termínem porodu a hed jak pojedu z porodnice mám zavolat a ona si mě už objedná tak aby tam nikdo nebyl kromě mě a malého, kvůli bacilům, některé doktorky dokonce na tu první návštěvu jezdí k maminkám domů,ale to záleží asi na doktorce jak si to udělá.

cell
1. srp 2011

@ami33 : já to k ní mám pár metrů, takže asi zajdu .... a ještě si musím zajistit nového gynekologa. S tím starým jsem kdovíjak spokojená nebyla a hlavně sídlí daleko, ještě když jsem bydlela jinde, v těhu se o mě starají u Apolináře, ale po porodu jezdit s kočárem daleko se mi nechce ... a za zatáčkou je teď nová ambulance moc dobrého doktora, kterého znám ještě z kdysi

ami33
1. srp 2011

@cell no vida...ono není nad to mít fakt ty doktory u baráku.

marketas1
1. srp 2011

@cell no na pediatra je fakt nejvyšší čas!
@ami33 já jsme zvědavá, jestli bude paní doktorka dobrá,a le fakt se mi líbí, že se zabývá i homeopatií

ami33
1. srp 2011

@marketas1 a jméno neznáš? i když tam už budou asi jiné, ty co mě měli už jsou asi hodně staré.

lipetra
1. srp 2011

Jupiii tak uz mam doktorku🙂

marketas1
1. srp 2011

@ami33 jasně že znám, Marie Scholzová

marketas1
1. srp 2011

@lipetra gratulka 🙂 další starost z krku,co?

ami33
1. srp 2011

@marketas1 no to jméno mi něco říká, bych řekla že už tam byla tenkrát,ale já k ní nechodila.

ami33
1. srp 2011

@marketas1 ono bude asi ve středních letech dost bych řekla, i já mám takovou doktorku, úplně nějakou mladou bych asi k malému nemusela.

lipetra
1. srp 2011

@marketas1 no to jo, jen mi to zvedla jina doktorka, tak to zkusim s ni, ale po telefonu byla moc prijemna a i ta sestricka, tak to tam zkusime a pripadne jsou jine moznosti🙂 ale hned mi dala na sebe mobil a ze ji mam hned z porodnice zavolat a ze pak prijede se na maleho podivat.
jo byli jsme natom 4D ultrazvuku, super fotky, ale ty deti vypadaji vsechny stejne, velka hlavicka, nosanek rozplacly a velka pusinka, tak nas to rozesmalo 😀 😀 😀

cell
1. srp 2011

@lipetra : gratuluju 🙂

lipetra
1. srp 2011

@cell To by clovek necekal, ze je takovy problem najit dobreho pediatra, jsem se ptala kamaradky z Nymburka a ona mi rekla, ze pry v Nymburce je to komplet o nicem, at zkusim Podebrady, ale kdyz si clovek precte ty recenze na www.znamylekar.cz, tak by asi nesel nikam 😀

cell
1. srp 2011

@lipetra : to já nečtu, obecně tyhle stránky nemám ráda ..... naštěstí v nich nejsem 😉

ami33
1. srp 2011

@cell hele třeba moje praktická na těch stránkách je a samá chvála...ale jako věřím , že i na dobrého doktora se najde někdo s remcama, takový důchodci třeba, ti kdyby měli přístup k netu, tak si tam budou jenom stěžovat 😀DD

cell
1. srp 2011

@ami33 : mně to přijde dost nefér .. ten doktor se nemůže nijak bránit a sama vím, na jaký kraviny si pacienti stěžujou .... a jak to často doopravdy je.

ami33
1. srp 2011

@cell no v tomhle máš naprostou pravdu, je to dost neobjektovní a jednostranný a fakt že kdekdo si tam může napsat co chce i kdyby to pravda nebyla...doktor se pak bude těžko bránit.

ami33
1. srp 2011

jo holky a budu kupovat odsávačku hlenů...tu na ten vysavač, prej jsou nejlepší a děti je dobřes náší...dokonce jsem viděla na netu někde video.

kajka_37
1. srp 2011

čaaau ženy 🙂 díky za přivítání.... ještě že od zítřka bude hezky, jinak bych nedojela cestou do práce dál než na Nuselák 😀
jak sem se měla víte z FB... příště už leda zas a jen Řecko 🙂

cell
1. srp 2011

@ami33 : tak hoď prosím odkaz, taky chci tu na vysavač, už jím vyzkoušenou od kamarádky 🙂

@kajka_37 : vítej 🙂

ami33
1. srp 2011
https://www.youtube.com/watch?v=iPdBsW2Y1Sg

@cell ale jsem se dočetla, že na ten nás vysavač nepasuje, jsme si koupili výherce d-testu...super vysavač...ale nemá kulaté hadice,ale dá se to vychytat,aby ta odsávačka na tom byla funkční, manžel mi řekl, ať ji koupím, že to vymyslí 😀

ami33
1. srp 2011

@cell já si pamatuju, když byly neteře malé a švagrové jim odsávala těma hadičkama a jak u toho vyváděli a vysát jim to musíš a hlavně to malé mimčo dýchá jenom nosem prej.

marketas1
1. srp 2011

@kajka_37 jsem to na netu nečetla, se ti tam nelíbilo?

cell
1. srp 2011

@ami33 : já to zažila u kamarádky dvojčat a nijak zvlášť se nevzpouzely - o dost líp se jim pak dýchalo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru