Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
2. srp 2011

@ami33 jeee to ja taky, hruuza, se mi to tady nejak navrsilo

kajka_37
2. srp 2011

já tu mám furt prd co dělat i po dovolený, asi budu skartovat :-P

ami33
2. srp 2011

@kajka_37 no já za celé těhu nic neřešila, jen jsme si s prckem dali narkózu a nějaký injekce od bolesti nám v nemocnici dávali.

ami33
2. srp 2011

@kajka_37 no tak to já bych měla dneska makat...šéfko mi včera nechal ve schránce práci a sem si říkala pohoda a je to barák na tři patra, nic většího už vybrat nemohl

ami33
2. srp 2011

Holky to není možný co ten můj malej prďola už druhej den zase v tom břichu vyvádí...jako on zase musel vyrůst...furt mě šťouchá 🙂) a manžel dneska poslouchal na bříšku a říkal, že už slyší tep jeho...předtím, když to zkoušel, prej jen furt nějaký kručení.

kajka_37
2. srp 2011

@ami33 tak ať ti to jde od ruky 🙂
můj muž poslouchá bříško snad od začátku, dokonce si chce půjčit mámy stetoskop aby ho šmíroval 🙂 blázínek 🙂

ami33
2. srp 2011

@kajka_37 manžel taky poslouchá od začátku,ale to bylo furt kručení a škruntání a tak

kajka_37
2. srp 2011

@ami33 jj u nás taky

lipetra
2. srp 2011

Jeee tady je dnes mrtvo☹ Jsem se nejak zabrala do prace, ufff, ale jdu domu, tak hezky zbytek dne🙂

kajka_37
2. srp 2011

@lipetra a co tam jeee? už ho máš? 🙂

marketas1
3. srp 2011

ahojky holky, jak se máte? jen Vás chci pozdravit, je mi po Vás moc smutno!

lipetra
3. srp 2011

@kajka_37 Ja ho prave nemam, ale kamaradka rikala, ze tam byla nejaka jeji znama a dostala ten balicek aniz by si neco kupovala, jen se musela prokazat tehotenskou prukazkou. 😉

lipetra
3. srp 2011

@marketas1 Ahoooj Market, nam je taky smutno, tak tu pani posli na pochuzky🙂

ami33
3. srp 2011

Ahojte holky, tak jaká pracantky? zejtra odpo fasuju neteře do neděle, manžel má strach , aby toho na mě nebylo moc, tak uvidíme jak to zvládnu. 😀

ami33
3. srp 2011

@marketas1 Markétkoooooooooooooooooo, pošli tu paní do věčných lovišť, nám tě sprostě ukradla 😀DDDD

kajka_37
3. srp 2011

@lipetra tak to já tam zajedu, stejně už bych měla začít nakupovat... 🙂

ami33
3. srp 2011

@kajka_37 ono se něco nasbírá i od kámošek nebo švagrových ne? teda já toho dostala dost,ale je fakt, že seznam je ještě celkem dlouhej,ale příští týden ho začneme zkracovat. 😀

cell
3. srp 2011

dobré ránko, tak jsem se vykulila z postele 🙂

Kaji, pojedeš tam?? já bych i zajela, juknout co mají, ale ta dálka mě odrazuje ☹. Předpokládám, že tam pojede ze Zličína nějaký bus ...

kajka_37
3. srp 2011

@ami33 no něco jo, ale ne všechno... třeba postýlka ne, nebo nejsem si jistá... spíš ta co je nechám u tchánů...

@cell bré jitro madam 🙂 ty máš dovču? tsss .-)
to nevím, já bych tam jela autím, by sme tě nabrali třeba někde 😉

lipetra
3. srp 2011

@kajka_37 No ja jsem si vcera rikala taky, ze bych mela konecne dokoupit ty veci co mam na seznamu🙂 Ale nejak se mi do toho moc nechce🙂 Ten Malvik je pekne z ruky, ale asi tam taky zajedu nejak koncem srpna🙂

cell
3. srp 2011

@kajka_37 : no mám - takovou nucenou. Máme dlouhodobě nemocnou kolegyni a ta se teď na 14 dnů vrátila do práce, tak jsem si honem vybrala 14 dnů, protože jinak si nestihnu vybrat dovolenou - a válím se doma.
Když vy pojedete asi odpo a já mám nejvíc času přes den, ačkoliv mužík v příštím týdnu hodně slouží ☹

Musím nastudovat nějaký recepty - včera mi v bedýnce dovezli obr brokolici, tak nevím, co s tím

cell
3. srp 2011

jinak jsem včera byla v Tescu pokouknout- občas tam mají na miminka docela hezký věci, ale včera mě tam na chlapečka nic nezaujalo ☹ ☹

cell
3. srp 2011

tak ten dárek od malvíka je (kopie je z jiné diskuze) : Byl tam jeden dudlík 6–8 měsíců, jeden dudlík 0–6 měsíců, 1 bryndák, 1 plyšová hračka, 1 kousací hračka, pak nějaké slevové kupony a hromada prospektů.

cell
3. srp 2011

to je docela dobrý, jsem čekala jen nějakou blbůstku ...

kajka_37
3. srp 2011

@lipetra no mě ve špuntíku nasrali tak příště malvik... 🙂

@cell tjo tak to je docela fajn... 🙂

lipetra
3. srp 2011

@cell To je docela dobry, to se tam asi i pres tu dalku rozjedu, i kdyz uz tyhle veci mam🙂

lipetra
3. srp 2011

@kajka_37 no ja poslala kamosku do Spuntika a taky byla nastvana, pry ji tam zadnou slevu nezapocetly, me teda jo, ale musela jsem si o ni rict

marketas1
3. srp 2011

hoj, nemůžu moc reagovat a nestíhám dočítat. chjo, asi budu muset vždycky večer vás dočíst a zareagovat apoň později.

marketas1
3. srp 2011

teď šla čůrat, tak jsem nakoukla. Fakt je mi smutno.Už jsem psala cell, že na včerejší kontrole nic moc, že ta ledvinová pánvička je pořád v hraničních rozměrech ☹ Tak jsem z toho taková špatná ☹ Jsem si myslela,že se to upraví,ale ne ☹ Sice paní doktorka říkala, že močák i ledviny zatím fungujou, ale že neví, jak to bude po porodu ☹ navíc jsme byla včera sama doma, muž je někde u karlových Varů, tak mě neměl ani kdo utěšit ... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru