• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@lipetra jak si o ní říct? to mě přesně vytočilo... do háje buď mají všichni stejný podmínky nebo slevy neposkytuju... :angry: kdyby člověk přišel do krámu a nevěděl o tom tak ho to nesere... ale člověk vidí reklamu a jde tam tak očekává, že se to snad týká všeho a všech... žádný somrování na pokladně, naval slevu :-/ tohle jednání se mi prostě nelíbí
3. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 tyjo,to nevím, já na opar valím alpu a pak mast.
3. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 A jejda v tehle chvilich byt sama doma, tak to je nic moc, ale jeste neni nic definitivniho, urco to dobre dopadne, pac my Vam budeme vsichni moooc drzet palecky...
3. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 No to mi povidej, ja tam byla a uz tam samozrejme nic nemeli a furt jsem mela za zadkem tu prodavacku, protoze tam nikdo nebyl a nemela jsem klid neco vybrat, tak jsem tam vzala jen par drobnosti a proto proco jsem tam sla, tak to samozrejme jsem nemela.
No me ted vytocili z detskeho raje, objednala jsem si tam postylku s matraci, tak postylka mi prisla bez navodu na slozeni a matrace bez certifikatu atestu, tak jsem je tam vcera vyprudila, tak navod uz mam a atest mi prijde postou.
3. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra : já mám vyhlídnutou postýlku, matraci, přebalovák na mamitati.cz, ale tu matraci bych si chtěla nejdřív někde ošahat (předběžně kokos-molitan). Jakou máš Ty?

Jinak se raduju, podařilo se mi teď zajistit báječnou věc, které jsem se celou noc báááála, huráááá
3. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell Ja mam pohanku s kokosem:slight_smile:
Jeee jaka?
3. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra : já se té pohanky drobet bojím ... jsme oba alergici, takže předpoklad, že to dítko podědí po nás, je vleká. Navíc prý plesniví po styku s vodou - ale jasně, že je třeba mít povlak. Tak nevím, kokos je prý zase hodně tvrdý - no musím si osahat.

Ale potřebuju k atestační přípravě školitele, který musí mít určitá kritéria, nikdo mě před mateřskou nevezme a na seznamech ministerstva jsem našla kdysi známou, tak jsem jí po letech zavolala a příjemně jsme pokecaly a vyšla mi ve všem vstříc :dizzy_face:
3. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell No vidis, to je dobra zprava, takovych vic:slight_smile:
No me kamaradka doporucila prave tu pohanku s kokosem, ze ji maji a jsou spokojeny. Ale taky jsem si koupila kryt na matraci co nepropousti vlhkost:slight_smile:
3. srp 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
pohanku s kokosem mají známí, zatím spokojení :slight_smile:
3. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pokud se tu náhodou neobjevím už tak mi zablokovali přístup... já sem se teď tak vytočila že to snad ani není možný.. koník a vše kolem už mě fakt začíná štvát.... dala sem na střechu inzerát na ty naše obklady co sháním, pač všechny sklady v republice sou na nule a já se ho odmítám vzdát..... a admini mi napíšou že mi jej zablokovali pač se netýká stavění a bydlení? a čeho tak asi? oblečení? sem jim napsala.... takže čekám kdy mě smažou za drzost se bránit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 : znám ... mně taky na čas zablokovali album ... už to vážně přehání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě už to fakt přijde jako buzerace.... nebýt vás tak na koníka celýho s..u z vysoka :frowning2:
3. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 zase vybuřuješ,co? :grinning:
tak se přestěhujeme třeba na fcb,ne? Kájka nám založí skupinu a bude! :slight_smile:
3. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 mě takhle taky blokli inzerát na dámskou svatební obuv a že se nejedná o dětské zboží,ale inzerát jsem měla zařazen v sekci dospělí - boty...taky sem nechápala.
3. srp 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no by nebylo špatný na fcb,ale zase ti jako všichni uvidí co tam píšu?
3. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
udělat skupinu na fcb je to nejmenší... jen nevím, posledně nešla založit diskuze....

jak chcete... já se zas vyklidním..ale stejně na fcb sme všechny ne? :sunglasses:
3. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 nene to bude utajená neveřejná skupina, co si píšeme uvidíme jen my členi.... i fotky, všecko....
3. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já to zkusím, jak se chcete jmenovat?
3. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
chjo tam je jen ten šílený chat... diskuze jako tady už nefunguje... tak jak chcete
3. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
super...už to fachá...holky...no teď nás nikdo nešmíruje, a nemůže se to odemčít :grinning:DDDDDDDDDD
3. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pošlete mi jako odkaz nebo něco :slight_smile:
3. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a mám to tady sama pro sebe :grinning:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3. srp 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemaaaas:slight_smile:
21. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo, jooo, nemáš :slight_smile:
24. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata tak my máme termín 4.listopadu a už si připadám jak kdybych měla za týden porodit.tvrdne mi bříško a včera jsem začala trošičku špiňit.Tak doufám že to bude vše OK. :slight_smile: na miminko se už hrozně těšíme ještě musíme dokoupit pár věcí a miminko může přijít na svět :slight_smile:
25. srp 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mannadela Ahooooj jakpak se mate? :slight_smile:
26. srp 2011 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanslova Ahojky tak at je vse OK to je nejdulezitejsi:slight_smile:
26. srp 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra Jupííí, tak sem přeci jen občas někdo zajde :slight_smile:. Já se mám fajn. Jen mi pěkně často tuhne břicho a bolí mě záda (ale jen když sedím a nic nedělám :grinning:... zvláštní :wink: ). Mimochodem už zas nevíme, jestli budem mít holčičku nebo kluka. Poslední dva měsíce mi to doktoři mění jak na běžícím páse. Tak se necháme překvapit, co ze mě vyběhne :grinning: . Co Ty, jak se máš? Co mrňous?
4. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mannadela Ja musim zaklepat, ze zatim bez problemu. Od minuleho tydne jsem na materske a jsem v jednom kole...:slight_smile: Nejak ani nedokazu posedet. Mrnousek v poradku, pekne kope a roste. Uz mame pro nej nachystany i pokojicek a ja dokonce tasku do porodnice, no skoro:slight_smile:
Tak to budete mit pekne prekvapko, tak vis co jestli jste kupovali neutralni veci a mate jmena pro chlapecka i holcicku, tak pohoda. To pak urcite dej vedet co mate, uz se vam to blizi co?
5. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!uz jsme od konce cervna prestehovany na Sumavu /z Prahy/ a super:slight_smile: enem sem byla nakou chvilku bez netu a pak koukam vy nikde:frowning2: Jak se maj vase miminka? nase Kristinka uz je nastestesti hlavickou dolu /snad uz tak zustane/..ma pry neco pres kilo a pul a kope jako blazen..hlavne do zeber auu :wink:
5. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek