Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ckaty
17. říj 2011

@lipetra dík 🙂 to je fakt divny..takovy profici u apolika a takovy problemy a chovani:-/..no ke mne se zase nechovali moc hezky sestry na sestinedeli u apolika..jinak to bylo ok. mas se,ze uz ho mas..ze uz ho muzes pochovat...vopusinkovat...ja uz se tesim jako blazen..a sem zvedava jak bude vypadat..a sem nervozni..jak uz mam ted ty poslicky tak si vybavuju tu bolest pred 10lety,kdyz sem rodila Nikkcu...a doufam,ze to bude rychlej a bezbolestnej nebo aspon minimalne porod a mimi i ja budem ok...a uz mam vsechno pripraveny. 🙂

lipetra
17. říj 2011

@ckaty no ono asi zalezi na koho tam clovek narazi, vsude je neco a hlavne je to vse o lidech...bohuzel...taky jsem se tesila az maly bude venku, uz to zacinalo byt narocny...maly je hodnoucky, fakt zlaticko zatim, krome prdiku neplace...pritel si ho uziva taky, koupe, chova ho, jezdi s kocarkem atd. atd....jsem rada, ze se k tomu takhle stavi..

lipetra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ckaty
22. led 2013

Ahoj holky!chodite sem jeste nektera z vas obcas juknout?..hlasim,ze jsem opet "v tom" 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru