• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@lipetra dík :slight_smile: to je fakt divny..takovy profici u apolika a takovy problemy a chovani:-/..no ke mne se zase nechovali moc hezky sestry na sestinedeli u apolika..jinak to bylo ok. mas se,ze uz ho mas..ze uz ho muzes pochovat...vopusinkovat...ja uz se tesim jako blazen..a sem zvedava jak bude vypadat..a sem nervozni..jak uz mam ted ty poslicky tak si vybavuju tu bolest pred 10lety,kdyz sem rodila Nikkcu...a doufam,ze to bude rychlej a bezbolestnej nebo aspon minimalne porod a mimi i ja budem ok...a uz mam vsechno pripraveny. :slight_smile:
17. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ckaty no ono asi zalezi na koho tam clovek narazi, vsude je neco a hlavne je to vse o lidech...bohuzel...taky jsem se tesila az maly bude venku, uz to zacinalo byt narocny...maly je hodnoucky, fakt zlaticko zatim, krome prdiku neplace...pritel si ho uziva taky, koupe, chova ho, jezdi s kocarkem atd. atd....jsem rada, ze se k tomu takhle stavi..
17. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
31. říj 2011 v 17:19 • lipetra
Ahoj holky!chodite sem jeste nektera z vas obcas juknout?..hlasim,ze jsem opet "v tom" :wink:
22. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek