Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

holubice.petra
8. dub 2011

@hanysek.hanysek já myslím že tady na koníkovi ti nikdo nepomůže....musíš buďto počkat co se bude dít ale jestli tě to břicho fakt bolí 5dní tak nevím na co čekáš a běž prostě k doktorovi 😉

beisis
8. dub 2011

@hanysek.hanysek Souhlasím s @holubice.petra. My nejsem doktoři a pokud už jedno mimčo máš, tak by jsi měla vědět, jak to chodí. Pokud máš bolesti jdi k doktorovi at něco nezanedbáš. Pokud chceš mít jistotu jestli jsi těhotná nebo ne zajdi si na krev. Ale my ti vyšetření neuděláme stejně jako tvůj problém nevyřešíme.

misell
8. dub 2011

@evol06 manžel by chtěl holčičku a já taky, ale když to bude kluk, tak nám to rozhodně vadit nebude 😉 , hlavně, aby vše dopadlo dobře 🙂

@hanysek.hanysek taky souhlasim s holkama, zajdi si k doktorovi a on už ti řekne jak na tom si. Každopádně ti přeji hodně štěstí 😉

lentilka28
8. dub 2011

@hanysek.hanysek no já teda nevím, ale my ti s tím stejně nepomůžem. Buď je to ovulka, nebo si teda jak píšeš v tom, anebo nejsi v tom. Nezbyde ti než čekat, anebo jestli máš takové bolesti, tak jdi hned k doktorovi, ať ti vezme krev....

lentilka28
8. dub 2011

souhlasím s holkama 😀

gibi
8. dub 2011

Ahojky holky, déle jsem se neozvala. je mi totiž pořád tak špatně, že někdy jen ležím a jen tak dýchám🙂 Dneska je to trochu lepší, tak jsem po dlouhé době uvařila guláš a teď na něj stejně nemám vůbec chuť. Včera jsem byla na dalším ultrazvuku, vše je v pořádku, špunt zase trochu vyrost má 2,5 cm🙂 a doktorka říkala, že je to cvalík. Vzala jsem manželovi fotku, sice chvíli pátral kde má hlavičku atd. , ale nakonec říkal, že je špunt krásnej🙂 i když vůbec netušil na co se dívá.....🙂 Už e moc těším až ty nevolnosti trochu přejdou, ještě , že existují těhotenské vitamíny, nevím jak bych jinak aspoň trochu dodržovala zdravej jídelní režim....
Tož mějte se všechny i s mimískama krásně a přeju hezkej víkend🙂

gibi
8. dub 2011

@barus25 je mi hrozně líto co se Ti stalo, bohužel mám tuto zkušenost také za sebou a né jednou , takže moc dobře chápu jak se cítíš. Ale nedá se dělat nic jiného než se s tím smířit a začít se připravovat na další těhotenství, které už bude určitě bezproblémové. Pokud by jsi chtěla, tak mi napiš. Já jsem po dlouholeté hormonální léčbě zkusila i kombinaci tradiční čínský medicíny a udělalo to zázraky, srovnalo se tělo a teď jsem těhotná i když za sebou ještě nemám kritické 3 měsíce,ale cítím se fajn.
Kontakt na Číňana ráda pošlu.
Drž se a věř, že bude líp!!!

boudovka
11. dub 2011

Ahoj holky, neznáte některá krvácení z nosu? Mně teče dosst pravidelně, ale včera to byl vrchol, teklo mi 4x, dneska ráno znovu. Mám zničený nějaký papíry do práce, na aerobiku jsem cvičela s papírovým kapesníkem narvaným v nose ☹

gibi
11. dub 2011

@boudovka Ahojky, četla jsem, že krvácení z nosu je normální, sliznice jsou prý velmi prokrvené a někdy se stane, že praskne nějaká cévka. Mohl by pomoct vitamín C.

holubice.petra
11. dub 2011

@boudovka jo mě teče taky dost často myslím že ten aerobik není zrovna moc dobrý....já to mám ze změny tlaku nebo teplot....v dětství mě to i vyalovali ale neomohlo a při tělocviku jsem nesměla dělat stojiky a skákat...

gibi
11. dub 2011

Ahojky holky, taky má dotaz. hrozně mě bolí poslední dva dny záda ( bedra). Je to normální ??

evol06
11. dub 2011

@gibi Ahojky, mě bedra bolí už od 6tt, takže bych se neděsila myslím, že je to normální 😉
Holky, tak já jdu zítra na UTZ a věřím, že nás tam čeká krásné srdíčko 🙂 Moc se už těším 😉

evol06
11. dub 2011

@misell Naprosto souhlasím 🙂 My teď s manžou bojujeme na téme vědět či nevědět 😀 Já se chci nechat překvapit, ale on ne a pořád do mě hučí 😉 🙂

gibi
11. dub 2011

@evol06 Jo, jo četla jsem o tom, mělo by to být normální. V těle se vše roztahuje atd.
Zítra už srdíčko určitě uvidíš. Já ho viděla v 7. týdnu, je to krásný🙂

misssutko
11. dub 2011

Taky mě dost bolí bedra. Moje gynekoložka mě poslala na vyšetření jestli to náhodou nemám od ledvin. Naštěstí nemám.
Jinak já jsem viděla srdíčko už teď v 6 týdnu 🙂

evol06
11. dub 2011

@gibi @misssutko Já byla na UTZ, když byl zatím vidět jen gesta. váček cca 5+4tt. 🙂 Včera jsem byla na rychlo na pohotovosti, protože mi bylo hrozně zle, ale naštěstí bylo mimi v pořádku (jen na mě prý něco leze tak teď ležím) a stihla jsem ho i zahlídnout, ale jen v rychlosti, takže se moc těším na zítra až mi ho mudr. v klidu ukáže a poslechnu si srdíčko 🙂

gibi
11. dub 2011

@evol06 To víš že jo🙂 Hlavně se opatruj a odpočívej, já taky ležím už od začátku. Zítra si to hezky užij🙂

misell
12. dub 2011

@evol06 Tak jak ste dopadli? 🙂 Jinak manžel neví, jestli chce vědět pohlaví, já jo, takže to bude jednoduchý. Když nebude chtít, tak mu to neřeknu. U nás spíš bude problém se jmény, vůbec se nemůžeme shodnout, tak nevim 😀

ilonne
12. dub 2011

Ahojky holčiny,mě teda začaly pekelně bolet záda minulý týden, jak jsem se vrátila do práce. Myslím, že to mám z toho stání v MHD ☹

evol06
12. dub 2011

@gibi @misell Ahoj holčiny, takže šmudla se nám ukázal 🙂 Máme 9mm a krásné srdíčko, dostala jsem průkajdu a za měsíc se mám objednat na screening v prvním trimestru 😉

ivigirl
12. dub 2011

Ahoj holky, tak já byla včera u mudra a máme 11,8mm 🙂 jupíííí, jsem dnes v 5+5tt, ale srdíčko ještě nebylo

gibi
13. dub 2011

@evol06
@ivigirl Ahojky holky Gratuluju🙂 Já byla dnes tak na kontrole. Měla jsem včera křeče v podbříšku, ale takový, že jsem musela občas do předklonu. tak jsem si říkala raděj jeď do nemocnice 5 x než vůbec. Naštěstí vše v pořádku. Špunt má 3 cm a je nádhernej nebo nádherná🙂 Dostala jsem fotku . Musím už taky dodat fotky atd. Zapracuji na tom🙂
Jinak mi doktorka říkala, že se to může stát v období, kdy bývala dříve menstruace. Dostala jsem magnezium a budu ležet. Ale jsem o moc klidnější🙂
Tak přeji všem hezké těhulkování a zatím ahojky

evol06
13. dub 2011

@ivigirl Tedy to jste obřiska 🙂 My máme srdíčko jak zvon, ale ,,jen" 9mm 😉 a jsme 7+0tt takže vše v pořádku 🙂

@gibi Jé já už chci taky alespoň 3cm 😀 Musíš se opatrovat a dobře, že jsi jela. Já se v neděli taky bála a moc mě uklidnili, člověk nikdy neví co se tam děje a kdyby to nebolelo tak by neotravoval, vid 🙂

holubice.petra
13. dub 2011

Ahojky holky!!!! Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách 😀 tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval 😒 ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května jo a prcek má 4,5cm....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty 😀

misell
13. dub 2011

@evol06 moc ti gratuluju k srdíčku, jen tak dál 😀

evol06
13. dub 2011

@holubice.petra Ahojky, moc gratuluji a závidím(samozřejmě v dobrém)! Už ať máme za měsíc 😀 Můžu se zeptat na radu? Ty jsi byla v Kolínské nemocnici na screeningu? Jak dopředu je třeba se objednávat? Já abych nevolala moc brzy nebo pozdě 😀 A šla jsi na lačno? Předem děkuji za radu 🙂

evol06
13. dub 2011

@misell Děkujeme 😀 Je to fakt zázrak, když člověk vidí to pidi srdíčko jak buší, viď 🙂

mannadela
14. dub 2011

Tyjo, holky, já už chci taky nějakou kontrolu 😀 😀 😀 . Strašně se to vleče, tak ráda bych to naše mimčo zas viděla ☹ . Dneska jsem byla na odběrech krve u sestřičky, tak jsem zvědavá, co mi příští týden doktorka řekne. Snad dopadne všechno dobře.
Převčírem jsem si byla koupit mikču a svetřík na knoflíky, abych někam nacpala to břicho, co mi pomalu, ale jistě roste. Všechno oblečení mám uplé na tělo, tak si to tím břichem nechci vytáhnout 😀 . A včera u nás byla na návštěvě kámoška s 18-timěsíční dcerou. Ta malá měla takový šok z toho, že je v novém prostředí, že minimálně čtvrt hoďky řvala jak pardál - chuděra. Tak na ní tak manžel koukal a pak prohlásil, že bychom si to měli možná ještě rozmyslet 😀 .

misssutko
14. dub 2011

Ahojky holky. Taky jsem včera byla na kontrole. mimísek má 10 mm a taky nám krásně tluče srdíčko. Včera midoktorka také vypočítala předběžný termín porodu a dala mi i těhotenskou průkazku. Jen mi řekla, že kvůli mé výšce budu muset rodit nejspíš císařem 😒

gibi
14. dub 2011

@misssutko tak to je fajn , že je vše v pořádku a misssutko můžu se zeptat kolik měříš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru