Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

monulkab
9. kvě 2011

jojo, pojedu se pak kouknout na kompletní sortiment kočárků do obchodů, těším se na to...

ada80
9. kvě 2011

mimys:díky já už na tý plodovce byla potřetí

mannadela
9. kvě 2011

@mimys hahaha 😀 , já se večer nevážím... radši to totiž nechci vidět 🙂. Myslím, že se nijak necpu, takže ta kila musí naskakovat sama 😀 😀 😀 . Jo, s těma prsama máš pravdu. Já měla dvojky, než jsem začla brát antikoncepci. Po antikoncepci se mi zvětšily na trojky. Pak jsem jí kvůli otěhotnění vysadila, zase jsem měla dvojky. A teď už se nevejdu ani do košíčků C. A manžel to taky pořád zkoumá 😀 .

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 Taky jsem pořád zkoumala, jak velká je korba a jaká jsou kolečka. Právě ten Firkon Verano, co se mi líbil na netu, měl velkou korbu i velká kola. Ale zas to byl nestabilní kostitřas. Ten kočár, co jsme koupili, mi přijde dost velký, ale ještě jsem ho neměřila. A co teda mě překvapilo, tak to je obří autosedačka. Vůbec to není takové to pidivajíčko. Je krásně velká a vybavená vložkou pro novorozence. Ta se pak dá odstranit a vejde se tam i větší dítě.

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela a jaký kočárek máš?

monulkab
9. kvě 2011

ada80 potřetí???jako během jednoho těhu?

ami33
9. kvě 2011

@mimys Ahoj, a co je ten tvůj kočárek za zázrak, acvaknutí všeho na oba směry...hm...to zní dobře...a má to i autosedačku na nacvaknutí?

ami33
9. kvě 2011

@mannadela baba to bolení v podbříšku sem četla dnes na netu, bývá kolem toho 19 týdne, podle mě může být i dřív a jsou to nejspíš vazy dělohy, pokud to v klidu přejde a hlavně se to nestupňuje tak to neřeště...teda dr. to říct můžete,ale nejančete.

ami33
9. kvě 2011

@mannadela Jo Casual play...ten má švagrová od švagrové a prej je dobrej...hele ten sporťák má jako nějakou boudičku?

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela jj, na ten jsem taky koukala a ještě na http://kocarky.tv/kocarek/red-castle

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 právě taky řeším, že sporťák asi nemá boudičku.....

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 no mě se to nezdá, to je nějaká blbost, kočár bez boudičky, to přece nikdo nemůže vyrobit snad ani

ami33
9. kvě 2011

@mannadela No koukám že ty máš i vybraný už i jména, tak to my čekáme na pohlaví, i když budeme muset i tak vybírat dvě,ale je to prekérka, hlavně pro kluka.

Holky pište jaké se vám líbí jména.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 já si taky myslím, že asi se tam bude nějak nacvakávat boudička, ale na těch fotkách je to divný a naživo taky boudičku nemají připevněnou, tak nevím...
Jména netuším 🙂

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 tohle jsme našla http://www.baby-kocarky.cz/ a hlavně teď pořád pozoruji kočárky venku a ty casualy docela jezdí, jen včera jsem viděla v parku 2 maminky, jedna měla korbičku a druhá už sporťák.

ami33
9. kvě 2011

Holky posílám užitečný seznam výbavičky pro miminko, určitě se Vám bude hodit.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 no, nevím, musím si je vyzkoušet. X-lander, red castle i Casual play

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 Jo chce to vidět na živo. Já se byla minulý týden podívat na X-landera...furt mě to k tomu táhne, švagrová na něm odvozila neteře, pak jedna kámoška taky dvě děti a obě byli spokojené a hlavně si jsem si to sama odzkoušela když jsme s tím kočárek s neteřema rejdili po lese, po šumavě, v tatrách a nikdy žádnej problém. Asi už přestanu vymýšlet vejmysly, hledím po kočárech už kolik dní a stejně vždycky skončím, tam kde jsem začala.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 mě se taky X-lander líbí, ale 3kolka amůj muž tvrdí, že se kýve držadlo a korbička a že je nestabilní ☹

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 a která barva u X-lander?

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 jsme si psala teď s kamarádkou a psala mi, že korbičky u obou mají strašně vykrojenou stříšku, že na zimu 100% nedoporučuje, dítě není chráněné a sporťáky, že jsou strašně malý a že stříška tam je, ale že dítě bloncá hlavičkou o tu stříšku, že je moc nízko, takže zase jsem u X-landera 🙂

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 @marketas1 No, já teda nevím jak jiné sporťáky, ale náš má normálka sundavatelnou boudičku + pláštěnku. A myslela jsem, že je to běžné.
Jo, Ilčo, kam jsi poslala ten seznam výbavičky 🙂???

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela a není teda ten sporťák moc malý?
@ami33 taky jsem výbavičku nenašla

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 Heleď, teď jsem koukala na ten bazar, co jsme tam koupili ten náš kočár, a i ten X-lander má u sporťáku stříšku: http://deti.bazos.cz/inzerat/10007903/x-lander-...
Jojo, jméno už máme - Vojtíšek 🙂

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela právě že X-lander stříšku má, ale u toho Tvého jsme ji s ami33 nemohly najít 🙂

mannadela
9. kvě 2011

@marketas1 To mi vůbec nepřijde, je dost prostorný, myslím si. Snad neporodím obra 😀

mannadela
9. kvě 2011

@marketas1 jo tááák 🙂. No, já bych poslala fotku, ale nemám ji tady v PC, má ji manžel na noťasu - snad.

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela no, já jsem i v obchodě koukala a nikde to s tou stříškou nemají vystavené, tak jsem nevěděla, jak to je.....

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela tak spíš záleží, jak pak dítko poroste, aby v tom sporťáku měl prcek pak dost místa...Chjo, já jsem bezradná.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru