Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra na kurzy chodit nebudu a manžel u porodu bude. Co Vy?
@ami33 já mám v těch týdnech taky chaos 😀 Ty pocházíš z Olmika a vdala ses na valašsko, já pocházím z valašska a vdala jsem se do Olomouce 😀DDDDDDDDDDDDDDD

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 Tak to je mazec, to jsme si vyměnili fleky jenom,kus za kus hehe. 😀 😀 A kde jsi tu přebývala? Já jsem v Rožnově a moc se mi tu líbí.

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 já pocházím z Horní Lidče, je to za Vsetínem a Rožnov máme moc rádi i s manželem 🙂 Třeba, až pojedu někdy k mamině v létě, tak by jsme si mohly dát scuka na frapéčko 🙂

mannadela
11. kvě 2011

@mimys Ahoj Blani, tak nevím, jestli já jsem ta pravá na tenhle dotaz 🙂. Ty už jsi dvakrát rodila, tak to jsou prý ty pohyby cítit dřív. A navíc víš, jak to vypadá 🙂. Já mám poslední tři dny takové zvláštní pocity v břiše, ale nevím, jestli je to ono. Občas mě to někde zatlačí a občas to vypadá (nezlob se, že to nazvu tak neromanticky) jako pohyby střev při trávení. Hodně to cítím mezi osmou a desátou dopoledne. A pak už v menší míře odpoledne. Ale to už jsem zase z práce pryč a nejsem v klidu, tak to možná tak nevnímám. Jak to má vůbec vypadat? Jde to nějak popsat? A kdy jdeš na velký ultrazvuk? Určitě to budeme mít zas nějak podobně 🙂.

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 No to určitě, to musíš napsat s přestihem. Já v Olmiku teď nebyla 3 měsíce, nejdřív špitál, pak ležení doma a teď konečně funguju,ale naši jezdí do Rožnova. Přijeď uděláme v parku přepadovky na maminy s kočárama a bude hehe.

ami33
11. kvě 2011

@mannadela Ahoj Aduš, čeče ty střeva neřeš, mě střeva pracujou od 10 týho týdne nějak hlasitěji hehe, počkej až tě pořádně nakopne.

ami33
11. kvě 2011

No né mě přišla práce na mejla, dobrej pocit, když vím, že mě v práci postrádají. Musím to stihnout do hokeje. Kdo bude taky fandit?

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 já budu fandit 100% 🙂 A kdybys jela do Olmika, dej vědět,ju?!

mannadela
11. kvě 2011

@ami33 Chjo, Ty teda člověka dokážeš potěšit 😒 ... jsem si říkala, že už by to třeba mohlo být ono ☹ . Koukala jsem, žes byla na kontrole. To je dobře, že je všechno v pořádku a mimčo řádí 🙂. Já mám kontrolu příští týden a pak 23.5. echokardio a 24.5. velký ultrazvuk. Už se nemůžu dočkat, až toho našeho prcka uvidím. A jsem taky zvědavá, co mu bude říkat manžel 🙂

mannadela
11. kvě 2011

No supr, tak víme, co odpoledne všechny děláme 🙂. Každá bude dřepět doma u televize 😀

marketas1
11. kvě 2011

@mannadela jj, fandit se musí, doufám, že vyhrajeme! Hraje jim to pěkně, tak snad to vydrží!

ami33
11. kvě 2011

@mannadela Ale ale, ono ty zvuky některý jsou od mimouše, takový kručení a bubláníale mají tam moc místaa tlumí to plodovka. Až prej přijde ten dotyk,tak se to prej pozná. Kámoška teď cítila první pohyby a byla 22 tyden a to proto tak pozdě, že má placentu na přední straně. Já mám třeba na zadní stěně,ale jako prvorodička mám čas na pohyby ještě.
To koukám, že se dělá echo, to tě posílá dr někam jo? nebo to dělají přímo a gyndě? asi těžko co?

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 Jo hraje jim to pěkně,ale prej v historiise to už stalo, že vyhráli všechno a pak jeden zápas prohra a konec,naposled prej před 6 nebo 7 lety říkal manžel. No musí to zvládnout kluci naši.

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 my jim věříme, to zvládnou, musí! 😉

mannadela
11. kvě 2011

jojo, přesně jak Ilča píše. Už se stalo, že hráli perfektně a ten rozhodující zápas pokonili. Tak snad to nebude taky ten případ. Bylo by mi jich líto.

mannadela
11. kvě 2011

@ami33 Na to echo jdu do nemocnice. Vlastně na to stejný místo, kam jdu pak na ultrazvuk. Co jsem u doktorky koukala na nástěnku, kde má vypsané všechny kontroly, na které posílá, tak to tam bylo normálně napsané. Takže tam určitě posílá každou mamču. Tebe to nečeká???

marketas1
11. kvě 2011

@mannadela já vím, že už se jim to stalo, ale dnes prostě vyhrajou a hotovo 😉

mannadela
11. kvě 2011

@marketas1 Tak jo 🙂 🙂 🙂

ami33
11. kvě 2011

@mannadela Ale jo uritě čeká,jen to nevím dopředu, mě vždycky řekne na co a kam se kdy objednat a finito.

ami33
11. kvě 2011

hošiiiiiiiii jedeeeeeeeeem.....jestli vyhrajou dnes tak koupím x-lander 😀 a jestli nevyhrajou, tak ho koupim taky. 😝

mannadela
11. kvě 2011

@ami33 To je řeč 🙂. Kup ho 😀 😀 😀

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 tak já taky 😀

mannadela
11. kvě 2011

hahahahaha, jděte do toho, holky 😀

marketas1
11. kvě 2011

@mannadela 😀 😀 😀

ami33
11. kvě 2011

no ale kereou barvu? v sobotu se pojedu pokochat s landrem v reálu.

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 já jdu do té ARTIC. A teď mi kamarádaka nabídla, že když si koupím peg perégo sporťák, že mi korbičku půjčí. Toš teď jsem teda fakt na vážkách. Ten kočár je super kvalitní....

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 No tak jestli je to dobrej kočár a má vše co ty požaduješ,tak proč ne.

mannadela
11. kvě 2011

Normálka mě z vás dvou trefí 🙂🙂. Nejste náhodou obě váhy váhavé?

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 no kočár je to suprovní, jen ona má béžový a já chtěla asi jinou barvu. Pošlu ti odkaz.
@mannadela 😀 já jsem býk, ale váhavá jsem příšerně 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru