Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
11. kvě 2011

@marketas1 ten ale vůbec nevypadá špatně...

marketas1
11. kvě 2011

@mannadela no, je hodně kvalitní, ale ty barvy nejsou úplně moje krevní skupina, tak váhám.....

ami33
11. kvě 2011

@mannadela ty mě fakt bavíš 😀 heheDDDDD já sem váha váhavá jak vyšitá hehe

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 Ten kočár je náhodou pěknej i když zase světlej,bych ho brala ale já potřebuju 4 nafukovací kola

mannadela
11. kvě 2011

Holčiny, tak se tu hezky raďte 🙂, já se jdu nadlábnout.

lipetra
11. kvě 2011

@ami33 Tak to jsme natom podobně s tím chaosem🙂

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 nevím, poradím se ještě s mužem, ale je fakt, že bych ušetřila cca 2tisíce, ale zase bych neměla vůbec hlubokou korbu,a le zase nevím, jestli ji potřebuju, když zatím druhé dítě neplánujeme...

marketas1
11. kvě 2011

@mannadela dobrou chuť, já jím u pc 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Ja taky predporodni kurzy nechci. A pritel rikal, ze by byl u porodu rad, ale uvidime 🙂

ami33
11. kvě 2011

@lipetra stěma tydnama že? to musim někde najit na netu,jak seto počítá.
@marketas1 já spíš uvažuju, že koupím ten x-lander bez sedačky a pujčím si od švagrové, ušetřeny
4 tisíce.

ami33
11. kvě 2011

Předporodni kurz mě taky nebere, co vím tak byla jen jedna kámoška a a mi dali několik stránek
zápisků a není tam nic co by člověk nenašel na netu a když se naskytne problemos,tak od toho
je dr, aby ti řekla co a jak.

lipetra
11. kvě 2011

@ami33 Víš co někdo mi řekne, že jsem v 5. měsíci a někdo zas že ve 4. měsíci a pak vtom nemám mít zmatek 😀

ami33
11. kvě 2011

@lipetra no právě, já počítám 4 tydny jeden měsic a rodit budu v desátém hehe 😀

lipetra
11. kvě 2011

@ami33 Ja budu taky rodit v 10. mesici, ale kdybych to mela pocitat dle tydnu, tak jsem ve 4,5 mesici🙂

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 @lipetra já v tom mám taky zmatek, teda, měla jsem v těch dnech - třeba 13tt+3,ale už jsem to pochopila 😀

@ami33 jak to myslíš, že bez sedačky by sis ho koupila? A proč si nepůjčíš celej kočárek?

mimys
11. kvě 2011

@mannadela ahoj ..No přes den cítím takové pocity.. jako kdybych si sedla nekomu na ruku pod peřinou a on se pokoušel hýbat prstama. Většinou, když treba jedu autem a škrtí mě pás, nebo si nějak špatne sednu a tlačej kalhoty.

večer pak když si lehnu na zada, tak když si dám ruku na břicho, tak se tam převaluje vetřelec. Je to trošku i vidět.
Na UZ jdu 17.5. ale to je UZ po plodovce, tak nevim, jestli ten velky udelaji najednou, nebo pojedu do Liberce ještě jednou.

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 podle m je 13+3 ...14 tý týden.....celej kočár nechci, nějakej model 5let starej a ještě k tomu khaki.

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 No kdyz poprve na me doktorka, ze jsem 8+5 tak jsem na nic koukala, jak na blazna, co mi to povida 🙂 A teda doted jsem tomu nejak neprisla na kloub

ami33
11. kvě 2011

i podle kalkulačky na netu mi vychází podle MS 17+2 a dr mě to vsechno bere podle utz asi. Kámoška má dnes termín a jelikož to má taky po umělém tak jí to prej taky počítali o par dnu blbe a dr jí rekl ať prej přestane furt řešit ty týdny. 😀

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 jj, 13+3 je 14.týden, ale já jsem za boha nemohla pochopit ty dny 😀 Blondýna, no.....

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 pošli odkaz na kalkulačku

mimys
11. kvě 2011

@ami33 no 13 + 3 je 14 týden .. to je jako 1980 bylo 20 století, 1850 bylo 19 stoleti....
vždycky je to ktery tyden je načatej..

ami33
11. kvě 2011

podle kalkulačky mám termín 17.10. a podle dr. 21.10

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 tak mě to kalkulačky i doktor počítá stejně, 4.11.2011 🙂

ami33
11. kvě 2011

@mimys no mě zmátla dnes obvodní, jí říkám dnes gynda píše 16+5 a ona píše do zápisu...16 týden tehotenství , 4 měsíc...podle mě je to 17 TT a 5 měsíc.

mimys
11. kvě 2011

@ami33 No ty termíny bývají někdy dva. jeden podle data poslední menstruace a druhej doplni doktor podle ultrazvuku, jak změří mrňouse a počítač mu řekne na kolikátý týden a den se ta jeho velikost jeví...
Tyhle kalkulačky se někdy rozcházejí, protože počítají s 28 dennim cyklem. jestli váš dokror vi, že treba mate cyklus 30, nebo jinak dní, tak to někdy prepočítá podle toho...

mimys
11. kvě 2011

@ami33 No ony ty obvoďačky jsou někdy mimo :-d alespon u te naší bych se tomu nedivila... každopádně gyndař má pravdu

ami33
11. kvě 2011

@mimys no jenže já vím přesně kdy bylo oplodnění,protože to mám po umělém a v nemocnici jim vyšel utz podle oplodnění. Já si to stějně počítám po svým 😀

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 tak mě na genetice vyšlo, že jsem dnes 14+3 a mudr mi píše podle ms 14+4, ale nevím, na té genetice se prcek nechtěl pohnout, takže jestli byl třeba o milimetr větší...Ale den sem, den tam... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru