Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@mannadela jj, hráli dobře, jen tak dál. Už se těším na pátek. Ale zase 16:15,kurnik. Zase budu uhoněná jako blázen, abych to z práce stihla....

mannadela
12. kvě 2011

@marketas1 Já ten páteční zápas neuvidím ☹. Jdu na cvíčo pro těhotné a pak frčíme do Prahy na Pražské jaro. Tak doufám, že to beze mě taky zmáknou 😀 . Co vůbec děláš za práci?

marketas1
12. kvě 2011

@mannadela určitě to zmáknou, jsou to kluci šikovní 🙂 Já pracuju jako ekonom,ale je to jen takový honosný název,dělám všechno možný 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 @mannadela Ahojky holky, byla to nadhera a Jagr zas vsem ukazal ze je nejlepsi 🙂 Fandim mu 😉

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra jj, Jarda je fakt super, ještě že ho máme 🙂

mannadela
12. kvě 2011

@lipetra jj, je to kabrňák 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@mannadela @lipetra ten nemůže odejít do hokejovýho důchodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Nato kolik mu je, tak je fakt dobry. Ono to ubruslit, to je machr. Fakt smekam. 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@mannadela No to je 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra @mannadela Jarda je výborný, ale Ondra je teda taky machr nad machry!

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Pavelec je fakt výborný!!!Ten odvádí taky super výkony, ono vůbec celkově to tým je výborný včetně trenéra, konečně někdo rozumný je trénuje, jak já nemám ráda Růžu!!!

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra jj, jde jim to, tak hlavně to nezakřiknout a fandit dál 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 @mannadela To jo, prala bych jim to, zato jaky odvadi vykony, tak by si to zaslouzili!!!! 🙂 Tak to zaklepeme, at to nezakrikneme 😀 Pritel hral profesionalne hokej, tak pokud budeme mit fakt kluka, tak bude taky hrat hokej 😉

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra ááá, tak možná malej "Jágr" na cestě,jo?

mannadela
12. kvě 2011

@lipetra haha, zrovna včera jsme to s manželem řešili 🙂. On hraje fotbal. Takže jsme uvažovali, jestli ten náš klučina (jestli to teda fakt klučina bude) bude hrát hokej nebo fotbal. No, nakonec nás vypeče a bude na sport úplně levej 😀 😀 . I když to asi nehrozí, vzhledem k tomu, jak jsme my s manželem akční. tak uvidíme 😉

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 No spíš Pavelec 😀 Přítel byl brankář 🙂
Tak jdu říct šéfovi, že jsem těhotná 😉

lipetra
12. kvě 2011

@mannadela No my jsme taky oba akcni, tak chceme i aby to nase dite nebylo lenochod 😉 Ale on z nej nakonec muze byt treba vedator 😀

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra tak držím pěsti a pisni, jak to vzal 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Tak to vzal super 🙂

ami33
12. kvě 2011

Ahojte baby, sem čekala diskuzi o plínách a tedy je hokejový téma...jsou to borci kuci naši, ještě ten pátek se švédama to bude jiný kafe,ale věřím jim.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra tak to je super 🙂 Můj šéf taky! 🙂
@ami33 jj, jsou boží. Už se těším na pátek, to zas budou nervy,chudák mimi

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Vis co ja se chci po pul roce do prace vratit na den, dva v tydnu. Pritel podnika, tak jsme se dohodli, ze ty dny by hlidal nebo moje rodice, tatka uz je v duchodu a mamka vlastne taky, i kdyz chodi do prace. Tak jsem to i sefovi rikala, usmival se, ale zatim jsme se nedohodli, jak to bude potom, nato je jeste brzy a hlavne ono pul roku mi musi drzet moje misto 😉

ami33
12. kvě 2011

Tak holky, dnes by mě zajímalo jak to máte namyšlené s koupáním, já přemýšlím jestli koupit vaničku s konstrukcí a přebalovákem a nebo jestli koupat na stole. Jak budete koupat vy?

mannadela
12. kvě 2011

@ami33 Ahojka, my o tomhle taky dumáme. Přemýšleli jsme jak o vaničce tak o kyblíku (měla ho švagrová a pochvalovala si ho). Nakonec nás ještě nalomila sestřenka s mužem. U prvního syna měli vaničku. Jenže z té prý velice rychle vyrostl. U druhého už vaničku nekupovali a koupili jen to lehátko. A koupali v normální vaně. Což mi přijde jako dobrý nápad. A i se ušetří peníze. Ale konečné rozhodnutí ještě nepadlo - i když to asi k tomu lehátku směřuje.

kajka_37
12. kvě 2011

Ahojky holky, můžu se přidat? sice sem jen 9tt ale zima to je 🙂))))))

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 tak nad tím jsem teda nepřemýšlela. Asi koupíme vaničku a na stole .....
@lipetra tak to já jsme jen zástup za md, takže po mateřské budu muset najít práci ☹

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 ahoj Káji 🙂

ami33
12. kvě 2011

@mannadela Já chci klasickou vaničku, na ten kyblík jsem koukala dnes na netu a jak tam to mimi sedělo jako, přijde mi to brzo posazovat, když nesedí samo. A v koupelně ve vaně, taky řešení,ale budeš furt zohlá, to už jsem viděla vaničku na vanu někde v bazárku. Ach jo já furt nevím, stejně jde jen o pár měsíců zase, jak bude samo sedět dám malou vaničku do velké vany a je to. Jo a dnes jsem viděla někde v bazaru super sedátko do vany s přísavkama, úplně super,ale to je taky pro děti co už sedí.

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 kámoška měla ten kbelík a po prvním koupání ho vyhodila, že hrozný....

mannadela
12. kvě 2011

@marketas1 Tak to jsme na tom s prací podobně ☹

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 AHojky, jen se přidej, máš teda krásný datum porodu, vánoční děťátko budete mít

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru