• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@lipetra držím moc pěsti, ať to klapne! Já taky mám výbornou práci, která mě baví, ale bohužel...A co děláš?
12. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no jo u nás už jsou lidi na to jinak zvyklí, to je fakt.
@mannadela hele krevety mám kilo teď na mrazáku, ty velký obří, uděláme si floridskej večer, jo ale to teplíčko tam a plážovej volejbal, pak hospůdku a denně plná vana písku z pláže, jo to byli časy. A kde si přesně byla?
12. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky k tomu kyblíku, já bych si ho chtěla pořídit. Jinak k tomu koupání v něm, podle mě si stejně musíte mimčo přidržovat, to že na té reklamní fotce mimčo v kyblíku sedělo je spíš jen věc propagace, určitě se mu musí nějak podepírat zádíčka nebo něco, a potom bych si koupila lehátko, vaničku bych určo nechtěla.
12. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Jo i v kyblíku musíš přidržovat, sem se to dočetla a lehátko jako bez vaničky jo? se většinou kupuje právě do té vaničky, bys jako lehátko dala do vany a koupala tam?
12. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si přečetla ten článek, přesně tak jsem si to nějak představovala, že jednou rukou chytnete pod zadečkem a zároveň podepíráte zádíčka a hlavu, a druhou se mimčo meje...
12. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 strejda bydlí na Florida keys na Marathonu, takže tam - kousek od letiště :slight_smile:. Tys byla kde? A cos tam dělala za práci? taky návrhy domků?
12. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych právě chtěla taky lehátko bez vaničky :slight_smile:
12. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, lehátko a dát je rovnou do vany, třeba něco takovýho http://store.bejby.cz/good.php?goodId:751|Koupaci-lehatko-do-vanicky-merunkova
12. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela já byla nejdýl v Saint Augustine, pak u Miami, i na druhém pobřeží u mexickýho zálivu, pak i ve státě Georgia asi rok. My jsme tam dělali na hotelích, restauracích, v golfových klubech obsluhu různých akcí třeba svatby pro 500 lidí a tak, mynžel vařil na hotelu...a to jako nikdy před tím nevařil hehe, byla sranda, se musel učit, on má jinak v česku ekonomku.
12. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ami33 Tyjo, tak to máte bohaté zkušenosti a spoustu jste toho procestovali a viděli. Fakt krása :slight_smile:.
12. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab tak to jsme ani nevěděla, že se něco takového dělá. Jsem myslela, že jsou látková lehátka jako kdysi :grinning:
12. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 :slight_smile: myslím že pro děti už není nic jako kdysi, i nočníky vypadají jinak, jak jsem viděla na dětském veletrhu :slight_smile:
12. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela Jo Floridu máme projetou celou a pak západní pobřeží, nás spíš bere příroda, takže východ jako NY a tam ty veliký města nás nebrali. Jako být mi znovu 20, tak zase sbalím kufry a přijedu až ve třiceti.
12. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab no jen u toho budeš furt zohlá, ty lehátka se dávají do vaniček,ale můžeš i do vany, jen je to na záda tvoje blbé.

@mannadela jo látkový lehátko taky běžně koupíš za pár korun.
12. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holky já teď mizím, od rána jsem nic neudělala, za chvilku dovezou oběd, musím se načančat, jít na poštu, do lékarny a do obchodu, pak ještě žehlení a to jsem chtěla ještě péct buchtu z rebarbory. Tak mám co dělat. Mějte se pápá
12. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 papa
@monulkab asi ne, jen mě to zase překvapilo :grinning:
12. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 to jo, ale my máme celkem velkou vanu, takže teoreticky bych si mohla dřepnout přímo do vany k lehátku víš.
12. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak tu buchtu bych si dala taky jééé, nebo aspoň kompot, jéééé :dizzy_face: tak pa :slight_smile:
holky já dneska nějak nemůžu zajíst ty nevolnosti... mi chvíli pomáhala kola a banány, ale už i toho mi přijde že mám po krk :((( help... a bojím se jít na oběd... že mě prcek zas pěkně potrápí... vám závidím že už to máte za sebou :(
12. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Káji, jejda, už zase zlobí nevolnosti? Mě nepomáhalo nic, trochu ten zázvorový čaj ještě a ta kola taky trochu, ale jinak prostě musíš vydržet :frowning2:
12. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Markét pořád :( jen dneska nějak víc... ze zázvorových lízátek mi bylo ještě hůř, zázvorový čaj mi přišlo že nepomohl... ble... si radši dám dneska jen polívku...
12. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 důležitý je jíst opravdu jen to na co máš chuť, já jsem nevolnosti v podstatě neměla, a to jsem se na ně tak těšila po těch letech snažení, ale bývalo mi blbě k večeru, ne na zvracení, ale prostě mi nebylo dobře, a je fakt že pomáhá se na to najíst, ale jen opravdu toho, co ti zrovna nevadí. Jinak doktorka mi doporučovala colu, ale opravdu ledově vychlazenou.
12. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Káji, takže asi budeš muset vydržet, když nic nepomáhá :frowning2: Mě dneska příšerně třeští hlava, ale fakt strašně :frowning2:
12. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab já se snažím jíst furt, cokoliv co vím co mi nedělá problémy, pač když se nenajím je mi blbě.... dneska ale nepomáhá vůbec nic... :( kolu piju na radu MArkétky.. .ledovou a po douškách...
dopolko mi bývá většinou dobře, že mi stačí snídaně + banán... hůř bývá po obědě...dneska je ouvej už od rána a nic nezabírá.... nemáte zkušenosti s homeopatikama cocculine?
12. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Káji a je ti jako na zvracení a zle nebo tě tlačí žaludek a je ti zle takhle?
12. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je těžký u mě jíst na co mám chuť... krom nevolností mám i nechutenství...
jediný na čem sem si včera pošmákla po dlouhý době, byly jahody....
12. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no sem tam se mi natáhne jako by se mi chtělo zvracet, ale ven nejde nic.... ve finale si max zakašlu a dobrý.... je mi zle od žaludku, divná pachuť k puse (možná po té kole)...
12. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jejky, vydrž, Káji. Mě bývalo zle po obědě, že jsem byla najezená. Dopoledne mi bývalo zle a odpoledne strašně těžko. Ale už je to good, vydrž ještě, třeba to přejde. Mrzí mě to :frowning2: A ta pachuť v puse, to vím o čem mluvíš.
A mě pořád ještě trochu vadí mentol, hlavně ta zubní pasta.....
12. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, co mi zbývá že jo.... :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to za ty nevolnosti stojí! :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek