Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 já taky budu velice ráda 😀 A frapé bych si teda taky dala. Miluju Řecko!
@lipetra tak já trochu sladkého papám, ale žádná hrůza. Spíš ovoce a zeleninu, pečivo, maso.....

ami33
12. kvě 2011

@marketas1 jo řecko je fajn...loni jsme tam jeli autem 4 dospělí, 2 děti...1 auto..14 dní....jen ti šmejdi policajti v Srbsku nám dali pokutu, teda spíš si řekli o úplatek.

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 uf, autem...Jak dlouho?

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 jeee frape bych si dala taky, to miluji a Recko taky 🙂

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 do Řecka autem? uuuf, to musela být síla cesta ...

do Řecka bych taky jela, hneeed 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra já jsem si dělala frapé včera doma 🙂 Pěkně s karamelovým moninem, výborný 🙂
@kajka_37 Káji,jj, já taky, vždyť víme 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Pijes normalne kafe s kofeinem?

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 ráda bych jela třeba i letos, ale ono to tam mají teď takové všelijaké, nevím no.... no ale kam jinam když tam nee?

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra normálka ne, občas si dám, ale frapé jsem dělala z bezkofeinovýho 🙂 To nepoznáš 🙂
@kajka_37 no já jenom do Řecka, ale můžu si nechat zdát, moc peněz....Navíc si manžel nebude brát přes léto žádnou dovču, schovává si ji na listopad 🙂 😵

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 jéé, to je on něj hezkýý ;)

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 je, že? 🙂

holky, já se loučím, papa zítra 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Ja si prave davam slabou kavu kazde rano, pac kvuli tlaku a doktorka mi sama rekla, ze kdyz mam na nej chut, tak at si ho klidne slaboucke s mlekem dam. Tak ja nikdy nepila zadne zabijaky 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Taky s tebou budu manzel po porodu par dni doma? Tak to jsme natom podobne, pritel rikal, ze tyden a kdyz bude treba tak vic, tak to cloveka potesi, jen aby je to nepreslo 😀

kajka_37
12. kvě 2011

mě dr řekla že můžu klidně 2 denně, ale já si za ten ěmsíc docela už odvykla...už ani nemám chuť... 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra já jsem pila dřív kávu dost 2-3 denně. Ale co jsem těhu,nemám na to vůbec chuť. Tak pa

lipetra
12. kvě 2011

@kajka_37 Ja myslim, ze je to vse o zvyku a ze proste se to da zvladnout i bez kafe 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra jj, je to moc hezký!

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Taky hezky zbytek dne pa pa 🙂

lipetra
12. kvě 2011

🙂 @marketas1

kajka_37
12. kvě 2011

@lipetra jo t odááá, ale mě by asi pomohlo, co sem těhu tak ten tlak mám ještě nižší než předtím... měsíc sem se furt motala, teď už je to lepší 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@kajka_37 Me to prave pomaha po ranu a proto si to kafe davam a jinak bez kofeinu, kdyz nekam jdu

monulkab
12. kvě 2011

Já piju taky kafe kvůli nízkýmu tlaku, ale taky jen slabého rozpustňáka, esperesso si teď nedávám vůbec. Řecko je opravdu nejlepší, ale je už taky potřeba vědět kam jet, já byla v Řřecku víc jak 10x, teď si dáme od moře voraz a pak třeba pojedeme s mimískem, až bude větší samozřejmě. Těhotná bych do Řecka nejela.

cell
12. kvě 2011

to je snad můj jediný těhu příznak - přestalo mi chutnat kafe a navíc mi ještě příšerně smrdí 😝

mannadela
12. kvě 2011

Teda holčiny, já sem chvilku nenakouknu a už se nechytám 🙂. To mi nedělejte... takový romány... 😀

cell
12. kvě 2011

jinak u nás vyhrála letos Andalusie - podmínkou byl nedlouhý let a civilizovaná země s dobrým zdravotnictvím, kdyby se něco potento - a to Španělsko je, takže v červnu hurááá k móřu 😵

mannadela
12. kvě 2011

@cell hehe, tak to máme stejné. Já kafe neměla od začátku těhotenství a každé ráno trpím, když si ho uvaří kolega. Brrrrrrr ☹

kajka_37
12. kvě 2011

@monulkab proč bys nejela?
@cell ahoj 🙂
@lipetra no zítra kafe zkusím, a uvidíme co se mnou udělá🙂

kajka_37
12. kvě 2011

od kdy se vlastně může lítat?

lipetra
12. kvě 2011

@kajka_37 aby to s tebou neprastilo a nemela te na svedomi 😉 Tak opatrne 😉

cell
12. kvě 2011

@mannadela : jo jo přesně, já taky trpím, jak se vaří kafe v kávovaru, tak je mi pěkně blivno

lítat se může od začátku (ale v prvním trimestru se nedoporučuje) do myslím 35. tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru